Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku  (Przeczytany 5504 razy)

Offline Datsun

18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« dnia: 04 Czerwiec, 2015, 09:06 »
Witam.
W terminie 18-19 lipca b.r. organizujemy w okolicach Białegostoku zjazd byłych Świadków Jehowy lub osób w jakiś sposób związanych z Towarzystwem Strażnica. Zjazd w całości jest nieodpłatny z zapewnionym noclegiem i wyżywieniem. Na zjazd zaproszeni są wszyscy, którzy szukają Boga lub nawrócili się do Niego. Opowiadane będą świadectwa, wykłady na tematy Biblijne oraz czas na swobodne dyskusje.
Bliższych informacji chętnie udzielę telefonicznie lub na email.
Zapraszamy   :)

tel. 604 805 479
rudnica@o2.pl


Offline gedeon

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 10:51 »
Bardzo dobra inicjatywa, właśnie rozmawiałem z pomysłodawcą telefonicznie, spotkanie nie jest inspirowane żadną doktryna religijną ale odnosi się do tematów Biblii. Myślę że można zdecydowanie zachęcić do udziału w tym spotkaniu.

Od dawna wybieram się w okolice Białegostoku więc bardzo chętnie wezmę udział w tym spotkaniu. ;D ;D ;D


Offline Skarbnik

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 11:31 »
Ja również przedzwoniłem na podany wyżej przez Datsuna numer telefonu i dowiedziałem się co nieco o tym spotkaniu. Wygląda dość ciekawie, nie ma to na celu agitacji do jakiejkolwiek grupy religijnej i otrzymałem zapewnienie, że agnostycy (tacy jak ja) są też mile widziani.
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl


Offline gedeon

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 11:47 »
Ja również przedzwoniłem na podany wyżej przez Datsuna numer telefonu i dowiedziałem się co nieco o tym spotkaniu. Wygląda dość ciekawie, nie ma to na celu agitacji do jakiejkolwiek grupy religijnej i otrzymałem zapewnienie, że agnostycy (tacy jak ja) są też mile widziani.

Dokładnie tak uważam. ;D ;D ;D


Offline gedeon

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 12:09 »
Są już pierwsi chętni z Poznania....... ;D
Zadzwoniłem do moich znajomych z okolic Białegostoku i są chętni. ;D ;D ;D


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 12:16 »
Szkoda, dla mnie to za daleko. Poza tym to dla b. Świadków. Marzy mi się takie spotkanie ponad sekciarskie, po prostu dla bylych ex. Bez rozróżnienia na taką czy inną sektę. To mogloby być naprawdę ciekawe. Mnie pobyt na forum wiele nauczył, problemy exow są podobne, a i wymiana doświadczenia w tym temacie bezcenna. Podobnie z dniem ofiar strażnicy. Z calego serca popieram, żebyście nie mysleli, ale fajnie by było pomyśleć też o innych ;)
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline gedeon

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 12:56 »
Szkoda, dla mnie to za daleko. Poza tym to dla b. Świadków. Marzy mi się takie spotkanie ponad sekciarskie, po prostu dla bylych ex. Bez rozróżnienia na taką czy inną sektę. To mogloby być naprawdę ciekawe. Mnie pobyt na forum wiele nauczył, problemy exow są podobne, a i wymiana doświadczenia w tym temacie bezcenna. Podobnie z dniem ofiar strażnicy. Z calego serca popieram, żebyście nie mysleli, ale fajnie by było pomyśleć też o innych ;)

Magda, nie bierz tego dosłownie, to spotkanie ma być dla ludzi z zasadami a Ty do takich należysz. Pomysłodawca chciał przekazać tylko, że zależy mu na wymianie wartości i nie na ich tworzeniu. Przyjeżdżaj do Poznania i pojedziesz z nami  ;D ;D ;D

Madziu to jest spotkanie jak najbardziej dla Ciebie.


Offline Noc_spokojna

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 13:55 »
Nie będę miała urlopu w tym czasie :(, a od dawna marzy mi się spotkanie zorganizowane nie przeze mnie ;). Może innym razem i bliżej :).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 14:02 »
ja się chętnie wybiorę :)
Mega mega propozycja :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Mario

  • Gość
Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 14:13 »
Bardzo dobra inicjatywa, właśnie rozmawiałem z pomysłodawcą telefonicznie, spotkanie nie jest inspirowane żadną doktryna religijną ale odnosi się do tematów Biblii. Myślę że można zdecydowanie zachęcić do udziału w tym spotkaniu.

Od dawna wybieram się w okolice Białegostoku więc bardzo chętnie wezmę udział w tym spotkaniu. ;D ;D ;D

Jeżeli jest tak jak piszesz to jedziemy większą grupą. jeżeli zdrowie pozwoli ;)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 14:29 »
A MOŻE TO BĘDZIE FORUMOWY ZLOT!!!!!!
I ZLOT FORUM byli... obecni.... przyszli...... :)  DOSKONAŁY PLAN!
[/size][/color]
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2015, 14:35 wysłana przez R2D2 »
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Mario

  • Gość
Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 14:30 »
A MOŻE TO BĘDZIE FORUMOWY ZLOT!!!!!!
I ZLOT FORUM byli... obecni.... przyszli...... :)DOSKONAŁY PLAN!
[/font][/size][/color][/glow]

No to byłoby coś...


Offline Datsun

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Czerwiec, 2015, 20:19 »
Witajcie  :)
Z własnego doświadczenia wiem jak religie potrafią pokaleczyć ludzi i sam nieraz dostałem symbolicznym kijem po plecach nie tylko od śJ ale i od różnych "gorliwych" (   >:(  ) protestantów. Dlatego ten zjazd nie będzie miał związku z żadną religią ale z nurtem chrześcijańskim zapoczątkowanym przez Jezusa z Nazaretu. Nie należę do żadnej religii i bynajmniej nie mam zamiaru nakłaniać do tego innych.
W zasadzie głównym tematem będą sprawy związane z tzw. "organizacją" ale uczestnicy nie muszą być wyłącznie stamtąd.
Magdo, jeśli miałabyś chęć przyjechać to czuj się również zaproszona. Nie znam Twojej historii ale domyślam się, że miałaś do czynienia z jakąś religią o sekciarskim zabarwieniu. Stanisław zapowiadał wygłoszenie wykładu na temat sekciarskich manipulacji, a przecież nie dotyczy to tylko TS. Na pewno też byś skorzystała z programu i przy okazji poznała inne osoby z podobną przeszłością.
Szczegółowy program będzie przygotowany dopiero później z tego powodu, że dokładnie jeszcze nie znam liczby konkretnych uczestników. Jak już będę wiedział kto na pewno będzie to będę mógł zaplanować program związany z uczestnictwem zaproszonych.
Na pewno będzie kilka wykładów o charakterze biblijnym, "na ochotnika" będą wygłaszane świadectwa byłych śJ, świadectwa nawróceń -w tym również moje.  ;)
Zainteresowanym chętnie wyślę oficjalne zaproszenie na email.


Mario

  • Gość
Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Czerwiec, 2015, 00:52 »

Magdo, jeśli miałabyś chęć przyjechać to czuj się również zaproszona. Nie znam Twojej historii ale domyślam się, że miałaś do czynienia z jakąś religią o sekciarskim zabarwieniu.


Zapraszamy do zapoznania się z historią Magdy na forum np tutaj - http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=391.0


Offline Datsun

Odp: 18-19 lipca zjazd w Białymstoku
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Czerwiec, 2015, 16:44 »
Przeczytałem 3 odcinki.
Widzę, że nie tylko ja miałem spapraną młodość...   :-\