BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Zrywanie znajomości z eksami...

(1/8) > >>

Terebint:
Kiedyś mnie to bardzo bolało, jak niemalże w jednej chwili straciłem wszystkich moich znajomych i przyjaciół, również osoby które kochałem. Ale powiem Wam, że nic by mnie chyba bardziej nie wkurzyło niż to, gdyby pod wpływem nauk niewolnika zaczęliby oni ot tak nagle do mnie się odzywać, podchodzić na ulicy i mówić dzień dobry, wyciągać rękę na powitanie.

To znaczy fajnie by było, gdyby WTS wycofał się z tej głupoty, szczególnie dla dobra rodzin ale piszę tu o swoich uczuciach, o tym, że bym nie potrafił zaakceptować tej mechanizacji uczuciowej w stosunku do mojej osoby.

Nemo:
To by tylko potwierdziło marionetkowość członków tej destrukcyjnej religii. Tak skaczą jak niewolnik pociąga za sznurki.
Tyle, że to się nie stanie. CK wie że my odstępcy znamy wiele ciemnych sprawek tej organizacji i za wszelka cenę będzie starał się izolować swoich sponsorów, czyli głosicieli od nas.
Podobnie było za komunizmu w Polsce. Był jeden prawilny wg rządu kanał informacji to był "Dziennik telewizyjny". Tam były informacje zatwierdzone przez cenzora.
Natomiast Radio Wolna Europa, to była wywrotowa i wroga stacja.
Historia jednak pokazała, kto kłamał, a kto mówił prawdę.

puma:

--- Cytat: Terebint w 24 Grudzień, 2018, 14:44 ---Kiedyś mnie to bardzo bolało, jak niemalże w jednej chwili straciłem wszystkich moich znajomych i przyjaciół, również osoby które kochałem. Ale powiem Wam, że nic by mnie chyba bardziej nie wkurzyło niż to, gdyby pod wpływem nauk niewolnika zaczęliby oni ot tak nagle do mnie się odzywać, podchodzić na ulicy i mówić dzień dobry, wyciągać rękę na powitanie.

To znaczy fajnie by było, gdyby WTS wycofał się z tej głupoty, szczególnie dla dobra rodzin ale piszę tu o swoich uczuciach, o tym, że bym nie potrafił zaakceptować tej mechanizacji uczuciowej w stosunku do mojej osoby.

--- Koniec cytatu ---


Na razie trwają przy swoim jak osły :( a za osobami się tęskni ale potem przechodzi .Mi obecnie już nie przeszkadza, że nie chcą ze mną kontaktu.Sama nie wiem dlaczego wcześniej taką tragedyje z tego robiłam...tylko że ja nie mam tam rodziny :)

HARNAŚ:
Masz w nas rodzinę  :) Czasami skrzyczymy , częściej ukochamy , bilans na plus.

Sebastian:
po kilkunastu latach które minęły od opuszczenia przeze mnie zboru świadków Jehowy jest zupełnie naturalne że wielu świadków Jehowy może nawet nie pamiętać jak ja wyglądam (a gdy dołożymy do tego że mam brata który co prawda nie jest bliźniakiem, ale jest do mnie bardzo podobny - mogą nie wiedzieć czy mijają na ulicy Sebastiana czy Grzegorza)

mineło wiele lat, ja poszedłem swoja drogą, więc dla mnie to czy będą mi dawać grabę na powitanie jest zupełnie obojętne

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej