Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kanada! Nadzy Świadkowie Jehowy porywają sąsiadów, bo zaczął się Armagedon!  (Przeczytany 8933 razy)

Offline Salome

Trudno uwierzyć....co za historia....!
Dostałam dziś wiadomość od znajomego odstępcy z filmikiem, który wprawił mnie w osłupienie. Poniżej wklejam linki do artykułów, które pojawiły się w poczytnej prasie (wrzesień 2018). Załączam również świetny śmieszny filmik z polskim lektorem zrobiony przez eksów, oparty na prawdziwych wydarzeniach.
Pojawia się tam wątek ze "specjalną herbatą". Mam nadzieję, że ta historia wydarzyła się przez halucynacje związane z tym napojem. Chociaż znając stopień zindoktrynowania niektórych Świadków Jehowy, boję się, że i bez herbaty mogli by zrobić coś tak niewiarygodnego.

Jak tu się nie bać, że Ciało Kierownicze zasugeruje niedługo, aby zabijać odstępców?????


https://www.independent.co.uk/news/world/americas/naked-kidnapping-canada-nisku-jehovahs-witness-neighbours-car-crash-a8555676.html

"NADZY ŚWIADKOWIE JEHOWY, KTÓRZY PORWALI SWOICH SĄSIADÓW WIERZYLI, ŻE ZBLIŻA SIĘ ARMAGEDON"

"Trzem osobom postawiono zarzut porwania sąsiadów. Oskażone osoby były nagie.
Porywacze byli Świadkami Jehowy, którzy byli przekonani, że bliski jest koniec świata.

Zgodnie z dokumentem uzyskanym przez kanadyjską prasę z sądu, dwie kobiety i jeden mężczyzna przyznali się do winy: wzięli jako zakładników trzy osoby z miejscowości Leduc, Alberta.
Jedna z kobiet została oskarżona także o niebezpieczną jazdę samochodem.

Ten dziwaczny przypadek pojawił się w nagłówkach gazet w listopadzie 2017, po tym jak Królewska Kanadyjska Policja Konna została wezwana do miejsca wypadku samochodowego w strefie przemysłowej w Nisk, na południe od Edmonton. Policjanci powiedzieli, że w momencie przybycia na miejsce wypadku, grupka ludzi skandowała "Jehowa" i odmawiała opuszczenia pojazdu.

Policja dodaje, że ludzie w samochodzie typu SUV okazywali ekstremalną siłę "nie odczuwając gazu pieprzowego i nie ustępując nawet po oddaniu strzału z paralizatora".

Dokument sądowy stwierdza, że kontrowersyjne zachowanie grupy rozpoczęło kilka dni wcześniej, podczas po tym jak odbyli podróż do Leduc, aby złożyć wizytę krewnym.

Podczas trzydniowego spotkania nie wychodzili z domu i prawie nic nie jedli. Ostatecznie doszli do przekonania, że znajdują się w trakcie Wielkiego Ucisku, w okresie prześladowań, który - jak wierzą ewangeliczni chrześcijanie - zapowiada biblijne „czasy ostatnie.”

Jedna z nastolatek opowiada, że przypomina sobie, że słyszała jakieś krzyki, widziała dym i postanowiła ukryć się w łazience przed demonami i niegodziwymi ludźmi znajdującymi się na  zewnętrz domu.

Sądząc, że byli w bezpośrednim niebezpieczeństwie, grupa wybiegła z domu po to aby znaleźć jakieś bezpieczne miejsce i nikt z rodziny - z wyjątkiem matki nastolatek – nie zdążył się ubrać.

"Zrobili tak ponieważ sądzili, że znajdują się w bezpośrednim niebezpieczeństwie, grożącym im od złych ludzi na zewnątrz lub od demonów," wyjaśnia dokument sądowy.

Cztery osoby zaczęły się ubierać, ale z obawy o swoje życie poczuły się zmuszone natychmiast wyjść z domu, więc wyszły nagie.

Zatrzymali się przy domu sąsiada i zmusili mężczyznę, jego dorosłą córkę oraz jej sześciotygodniowego synka, aby wsiedli do ich BMW model SUV. Mężczyzna został przymuszony, aby wsiadł do bagażnika pojazdu, a jego córka wraz ze swoim dzieckiem została umieszczona na tylnym siedzeniu.

Porwane ofiary zdołały uciec jak samochód zwolnił i tuż zanim kobieta kierująca pojazdem zderzyła się z innym samochodem, a następnie wpadła do rowu.

Wszystkie trzy osoby dorosłe mają się stawić w sądzie 20 grudnia. Dwie nastoletnie córki kobiety prowadzącej pojazd nie zostały oskarżone".


Inne artykuły:
https://nationalpost.com/news/canada/three-people-plead-guilty-in-alberta-naked-kidnapping-case-2

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6217635/Naked-Jehovahs-Witnesses-kidnapped-neighbors-thought-Apocalypse-coming.html

https://www.theguardian.com/world/2018/sep/25/canada-details-emerge-naked-kidnapping-case



« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2018, 18:11 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline ihtis

to jest kosmos, SJ powinni być zdelegalizowani, jeśli to pójdzie w tą stronę.... to szpital psychiatryczny nie pomieści pacjentów :)


Offline Agnesja

Jestem ciekawa, czy za coś takiego mieli komitet sądowniczy?
 Albo inna opcja wylądowali w psychiatryku.
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2018, 19:36 wysłana przez Agnesja »
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Ma jworg nie ma o tym ani słowa 😁
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Opatowianin

Chyba jednak nie ma się czym chwalić...


Offline Salome

Jestem ciekawa, czy za coś takiego mieli komitet sądowniczy?
 Albo inna opcja wylądowali w psychiatryku.
śmieję się z tego dziś cały dzień .... tak sobie myślałam, co oni w zborze powiedzieli , jaki wstyd ... wszystkie gazety, internet, a co na to starsi ???? No jednym słowem śmiech przez łzy .... więcej filmów o ukrywaniu się w piwnicy na jw.org  i na pewno braciom na zdrowie psychiczne wyjdzie.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Światus

więcej filmów o ukrywaniu się w piwnicy na jw.org  i na pewno braciom na zdrowie psychiczne wyjdzie.

Ale ukrywanie się nago, to już chyba wkład własny  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Ja p13rd013! Ćwiczą scenę z piwnicy przy ograniczonym budżecie, bo kasa poszła na SUVa:-D
Czym więc jest więź z Jehową? Jest to taki stan umysłu, w którym ofiara psychomanipulacji traci kontakt z rzeczywistością. Majstersztyk XXI w. Gratuluję ziomkom z Brooklynu.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Salome

Ja p13rd013! Ćwiczą scenę z piwnicy przy ograniczonym budżecie, bo kasa poszła na SUVa:-D

Bmw x6 do raju  ;) ile musiał się namęczyć ktoś kto montował ten filmik z klocków lego na YouTube . Szok
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2018, 21:23 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Niesamowite!

Moja rodzina jest gotowa na takie numery :)

Ciekawe czy wtedy mnie wpakują do bagażnika, raczej pchną widłami niewiernego co by im bram do raju nie zaryglował ;)


Offline Sebastian

moim zdaniem ciężko obciążać religię ŚJ odpowiedzialnością za te zdarzenia

oni są przede wszystkim świrami a dopiero później świadkami Jehowy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


puma

  • Gość
Dziwne to jest.Gdyby jedna osoba była naga to bym zrozumiała bo mogła się kąpać.Niechby dwie ale cztery? To raczej nie jest prawdziwa informacja lub Ci ludzie nie są Świadkami Jehowy, a może w tym domu dzieje się coś jeszcze


Offline Kerostat

Dziwne to jest.Gdyby jedna osoba była naga to bym zrozumiała bo mogła się kąpać.Niechby dwie ale cztery? To raczej nie jest prawdziwa informacja lub Ci ludzie nie są Świadkami Jehowy, a może w tym domu dzieje się coś jeszcze
Wiemy że Świadkowie są oderwanie od rzeczywistości, dodaj do tego narkotyki, bo prawdopodobnie tym była ta cherbatka, i wychodzą cuda.
Fakt ciśnie się pytanie czemu byli nadzy.
Ale po narkotykach ludzie różne cuda robią.

Jana 8:32

Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
moje trzy grosze:
SZOK!   SZOK!  SZOK!!!


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odpowiedź na wątpliwości w tej sprawie nasuwa się samoistnie. To po prostu jak zawsze prowokacja odstępców :)

Jak Świadkowie Jehowy robią coś dobrego to dlatego że są Świadkami Jehowy. Jak Świadkowie Jehowy robią coś złego to dlatego że Świat jest zły i/lub Odstępcy knują dniem i nocą.