Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy exŚJ na Facebook  (Przeczytany 18915 razy)

Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Grudzień, 2022, 01:07 »
ja obserwuję sytuację... a co do powołania fundacji... zobaczymy... jestem w kontakcie z pomysłodawcą i swoją opinię (np. polecam lub np. odradzam) wyrażę dopiero wtedy gdy zdobędę więcej informacji... na razie zalecam ostrożność.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Grudzień, 2022, 07:57 »
Ile ten człowiek mi naobiecywał, kogo on nie zna na całym świecie. A jak go dusiłem, to się wycofywał: a to, że go blokują, a to że odkryli, że on jest już wątpiącym itp itd.

Kolejna grupa

https://www.facebook.com/groups/kuwolnosci

ŚWIATUSY - ich profile

Ich reklamować nie trzeba...
Wszyscy zainteresowani sprawą ŚJ i exŚJ znają kanał Światusy.
Ale nie wszyscy wiedzą, że istnieją na facebook co najmniej dwa powiązane z nimi profile, czy grupy.
Warto przynajmniej wiedzieć, że istnieją:

https://www.facebook.com/groups/swiatusymemy
https://www.facebook.com/swiatusy


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Marzec, 2024, 00:29 »
swoją opinię (np. polecam lub np. odradzam) wyrażę dopiero wtedy gdy zdobędę więcej informacji...
po pewnym czasie nabrałem zaufania do Mieczysława Dobrego, a od początku marca 2024 współpracuję z nim jako moderator tamtej grupy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Kwiecień, 2024, 17:37 »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 17:00 »
Nowa grupa-forum exŚJ na face

Pomimo, że w wielu kwestiach nie zgadzam się z Mieczysławem Dobrym to informuję, że założył on swoją grupę exŚJ, po opuszczeniu tego największego i znanego forum. Ani nie zachęcam, ani nie odwodzę, a tylko informuję.

https://www.facebook.com/groups/swiadkowiejehowy

Kiedyś reklamowałem tę grupę, a teraz widzę, że nie tylko admin wyzwał mnie na niej od psycholi, ale i nasz Sebastian, który tam jest moderatorem napisał o mnie:

Cytuj
"skrajnie niewiarygodny gdy (z powodu dziwacznego skrzywienia osobowości) opowiada jakieś wyssane z palca głupoty na temat ludzi którym usiłuje zaszkodzić"

Nie wiem, czy tam poparł admina, żeby uchować się jako moderator?
Czy tutaj udaje kolegę, a tam pisze uczciwie co myśli.


Offline Estera

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 17:19 »
(...) ale i nasz Sebastian, który tam jest moderatorem napisał o mnie (...)
Nie wiem, czy tam poparł admina, żeby uchować się jako moderator?
Czy tutaj udaje kolegę, a tam pisze uczciwie co myśli.
   No Sebastian i co Ty na to?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 17:27 »
   No Sebastian i co Ty na to?
Zachowałem na pamiątkę screny: M. Dobrego, Marty Zubkowicz (admini) i Sebastiana (moderator).

Wiele osób, które obserwują tę grupę, zaglądają na mój profil i napisały mi co jest grane.

M. Dobry ma 2000 członków na grupie, a pogryźć chce mnie, który mam u siebie 125 znajomych i wcale nie chcę mieć więcej.


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 17:30 »
   No Sebastian i co Ty na to?
Nie wiem, czy tam poparł admina, żeby uchować się jako moderator?
Czy tutaj udaje kolegę, a tam pisze uczciwie co myśli.
facetowi w Twoim wieku (czcigodnemu seniorowi) nie wypada tyle dni mazgaić się jak przedszkolak

a odpowiadając wprost na zadane pytanie: jest jeszcze trzecia opcja: naprawdę uważam Cię za kolegę (nie udaję kolegi), a jednocześnie uważam że niepotrzebnie mazgaisz się i że masz "dziwne skrzywienie osobowości"

tak na marginesie, "nie ty jeden" masz skrzywienie osobowości.
Ja też mam (i to nawet "udokumentowane medycznie" :) ), ale inne :) witaj w klubie :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 17:41 »
Estero!
Nie chcę wklejać tu tej całej dyskusji na mój temat bo jest chamska, prostacka i kłamliwa.
Ale jak będziesz chciała przeczytać, to służę screnami.

A Sebastiana już nie uważam za kolegę, bo 3 dni temu udawał, że nie interesuje go zabawa "Włodka z Mietkiem w piaskownicy", a później przyłożył rękę i dał poparcie swoim adminom.
Poza tym nie ja zacząłem jakąś wojenkę, bo ja na forum ostatnio pisałem o M. Dobrym, gdy reklamowałem jego grupę, a więc widać jaka tam jest data:
"Cytat: Roszada w 29 Listopad, 2022, 13:22"
Z nim nie miałem żadnego kontaktu od czasu nawet wcześniejszego.
On u mnie zaglądał i stawiał lubiki i pewnie brał sobie niektóre tematy do siebie, co akceptuję jak najbardziej.

Sebastian nie powiadomił mnie nawet o tym, że tak odbywa się sądzenie mojej osoby, a on wziął w tym udział. Inni, mniej mi znani, napisali mi.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień, 2024, 19:58 wysłana przez Roszada »


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 17:59 »
lamentujesz, jakby co najmniej odbył się jakiś "komitet sądowniczy" dot. Twojej osoby
a prawda jest taka, że trzeba mieć więcej dystansu do samego siebie i do tego co dzieje się w internecie
dystans i stoicki spokój przydaje się zawsze, ale zwłaszcza w święta i w inne dni w które ludzie spożywają za dużo alkoholu
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 18:09 »
Warto dodać, że mnie na tym forum nazwano psycholem, ale wiem za kogo tam mają Sebastiana.

Otóż na jednej z grup, z której był, wylali Sebastiana, za to, że dawał prawie same erotomańskie teksty, z księżyca brane (podobne były tu na forum, ale o wiele mniej). W razie czego służę informacją.

Natomiast na obecnej grupie też Sebastian daje sporo erotycznych fantazji, o których poinformowała mnie sama adminka tej grupy, zanim mnie zablokowała na polecenie głównego admina.
Pytała mnie czy to jakiś erotoman?
Napisałem jej, że nie znam go z tej strony, ale widać słabo go znałem.


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 18:43 »
oj, Włodku, naprawdę kula ziemska nie kręci się wokół Ciebie :)

piszesz że Marta rzekomo "na polecenie admina" zablokowała Cię
i nie dopuszczasz opcji, że Marta jest odrębną osobą która podejmuje własne decyzje

poza tym, sam pisałeś nieelegancko o Marcie do Sebastiana
i pisałeś bardzo nieelegancko o Sebastianie do Marty

tak się akurat składa, że Sebastian ma skórę jak hipopotam, więc nie obraża się, ale... nie każdy jest takim "hipopotamem" jak Sebastian...

zamiast dostrzec belkę we własnym oku (i zastanowić sie czy wypada pisać pewne rzeczy o swoich kolegach do swoich tylko znajomych) próbujesz wyjmować źdźbło z oka swego brata, a ściślej siostry

nieładnie... wyjmij najpierw belkę ze swojego oka a potem zajmij się źdźbłem w oku Marty, ok?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 18:49 »
ExŚJ w Polsce - mój udział w ich działaniach

Ktoś mnie zapytał, dlaczego interesuję się grupami exŚJ, adminami, moderatorami?

Nie jest to żadne szpiegowanie czy donoszenie gdzieś na nich.
Po prostu napisałem kiedyś historię polskich exŚJ.
W związku z tym staram się być na bieżąco w tej tematyce, by tę historię uzupełniać.

Niektórzy admini i moderatorzy wiedzą, jak ich bombarduję pytaniami. Inni nie chcą utrzymywać kontaktów. Nawet niektórzy blokowali mnie. Staram się zapoznać się z nowymi adminami i moderatorami, oferując swoją pomoc, szczególnie w kwestiach historycznych, czy znalezieniu czegoś w gąszczu publikacji ŚJ.

Ostatnio, co opisałem, byłem nawet zaatakowany na jednej z grup exŚJ.
Przypominam tę opisaną kiedyś historię exŚJ, której link jest na dole mego postu


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 19:21 »
jako historyk jesteś wiarygodny ale jako histeryk niestety niewiarygodny
dlatego skup się na roli histOOOOryka przez O :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 19:27 »
Gdy już ustanowiono Sebastiana moderatorem na tej omawianej grupie, to zapytano mnie o zdanie na jego temat. Trochę późno.
Powiedziałem zgodnie z tym co sam mi opowiadał i co było zgodne z prawdą:

że doprowadził do ruiny stowarzyszenie Wyzwolonych;
że z forum Mictlana wylali go z moderatora za to, że ma 2 czy 3 konta;
że na naszym forum przestał być moderatorem za kasowanie Cmentarza i innych postów.

Adminka z nowego forum też pisała, że on u nich sam z sobą prowadzi dyskusję erotomańską posługując się 2-3 kontami.

Zaznaczam, że jeszcze 2 tygodnie temu pośredniczyłem między jednym z adminów a Sebastianem, by jemu przekazał jedno z forów exŚJ.
On pewnie już wiele słyszał o dokonaniach Sebastiana i dyplomatycznie milczał.
Nawet chciałem by Sebastian miał swoje forum, bo może tam by swoje erotomańskie teksty przeniósł.
Rzeczywistość okazała się inna.
Spalił wszystko i nic chcę go już znać.
Ma swojego Mietka i Martę niech się tam bawi, jak mu napisałem na odchodnym.