Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.  (Przeczytany 35557 razy)

Offline Agnesja

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #120 dnia: 04 Listopad, 2018, 12:59 »
Nagranie z programu można obejrzeć tutaj (może wymagać kilku minut zanim się przetworzy, ale pobrać na dysk można od razu):





Wielkie dzięki Mav za wrzucenie filmu. Na żywo zacinał mi się.
Linka udostępniłam również na facebook-u z opisem, nie mam dużo osób tylko 14 rodzinka i przyjaciele.
Ale mimo wszystko taki przekaz jest potrzebny by ostrzegać innych jak to wygląda od środka tejże organizacji a po prawdzie sekty.
 Tomasz i Sara wypadliście bardzo rzeczowo obnażając ich praktyki.
Brawo!!!
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline PoProstuJa

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #121 dnia: 04 Listopad, 2018, 13:12 »
Jak ja zaczynałam studiować ze Świadkami prawie 20 lat temu, to jedyny materiał na jaki się natknęłam o Świadkach, to książka w księgarni katolickiej. I to mało przekonująca.
Dziś każdy ma w internecie informacje o Świadkach do wyboru do koloru - książki, artykuły, programy w TV, kanały na youtubie.
Dzięki temu coraz mniej osób daje się nabierać na propagandę Świadków.

Nawet jeśli ten wywiad nie pomoże w przebudzeniu się obecnym Świadkom, to przynajmniej może ustrzec przed tym losem inne osoby.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #122 dnia: 04 Listopad, 2018, 14:29 »
ten bum na zostanie sJ minął bezpowrotnie

To prawda.

kto teraz zostaje świadkiem?

Dzieci świadków, podobnie jak i odstępcami.

przecież to trzeba czytać Biblie, znać ewangelie
czegoś chcieć, mieć jakieś potrzeby

Oj, już nie przesadzajmy z tym znaniem Biblii przez Świadków. Całe to rzekome znawstwo wynika z reguły z powtarzania kluczowych wersetów na potrzeby głoszenia i z wykucia na pamięć rozkładu Biblii. Prywatnie odniosłem też wrażenie, że ewangelie zawsze ustępowały ważnością i wyeksponowaniem Staremu Testamentowi; to prawdopodobnie jedno z mniej jezusowych wyznań chrześcijańskich.

Co do czytania Biblii: młodzi ludzie też czytają. Ale oni prędzej trafią do jakichś wyznań charyzmatycznych albo na rekolekcje zakonne niż służyć korpo, które tylko roztacza religijną otoczkę, a większość doktryn ma opartych na mętnych chronologiach z których najchętniej by się wycofało. Większość zainteresowanych świadkami prędko się poznaje jakie tu panują klimaty, zwłaszcza tych faktycznie poszukujących doznań duchowych, bo to religia nie dość że wyprana z mistycyzmu, to wręcz patrząca na podobne doznania i ich poszukiwania podejrzliwie.

Zaś co do potrzeb, które powodują że ktoś dziś zostaje świadkiem - to nie tyle potrzeby religijne - co wyjaśniłem akapit wyżej - ale społeczne. Ewentualnie rozczarowanie kościołem i odnalezienie się w agitce głosicieli, która zawsze była zajadle antykatolicka. Ale to i tak margines, przypadki jednostkowe, większość ochrzczonych to urodzeni w prawdzie.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2018, 14:37 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline julia7

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #123 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:12 »
Nie da się tego ni pobrać, ni otworzyć. Jest tylko komunikat: Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #124 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:16 »
Najwyraźniej plik jest bardzo popularny :). Jak będę przy komputerze to wrzucę go na inny serwer na którym nie ma limitów.


Offline PoProstuJa

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #125 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:16 »
Najwyraźniej plik jest bardzo popularny :). Jak będę przy komputerze to wrzucę go na inny serwer na którym nie ma limitów.

A serwery w Nadarzynie to już padły!  ;D ;D ;D


Offline Roszada

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #126 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:19 »
Najwyraźniej plik jest bardzo popularny :). Jak będę przy komputerze to wrzucę go na inny serwer na którym nie ma limitów.
To dobry znak. ;D
Oto właśnie chodziło, by towar był pożądany.  :)


Offline Petrus

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #127 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:44 »
Proponuję aby wrzucić plik na jw.org albo nagle puścić podczas zgromadzenia na telebimach.. niestety nie znam sie na tym jak to zrobić... na filmach czesto widać takie akcje haha... ale by było zdziwienie Nadarzyna :)
szukający prawdy


Offline Salome

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #128 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:53 »
Dobra robota! Bardzo istotne, że program trwał na tyle długo, że można było poruszyć w wywiadzie różne aspekty związane z funkcjonowaniem organizacji. W programach TV śniadaniowej jest bardzo mało czasu na dyskusję i temat jest jedynie dotknięty.

Może ktoś z aktywnych SJ obejrzy, na chwilę stanie obok swojego życia i zacznie myśleć krytycznie. Oby.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Estera

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #129 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:56 »
   Służę uprzejmie.
   Oglądajcie bez limitu ;)
   https://drive.google.com/file/d/1krKmRbQa8rW9m6IhdJqzlFNhUjdxxBT_/view
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #130 dnia: 04 Listopad, 2018, 15:58 »
   Służę uprzejmie.
   Oglądajcie bez limitu ;)
   https://drive.google.com/file/d/1krKmRbQa8rW9m6IhdJqzlFNhUjdxxBT_/view
Fajny napis się pokazuje. ;)


Offline julia7

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #131 dnia: 04 Listopad, 2018, 16:02 »
   Służę uprzejmie.
   Oglądajcie bez limitu ;)
   https://drive.google.com/file/d/1krKmRbQa8rW9m6IhdJqzlFNhUjdxxBT_/view

Jest limit. Nie da się tego odtworzyć.


Offline Estera

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #132 dnia: 04 Listopad, 2018, 16:12 »
Jest limit. Nie da się tego odtworzyć.
   U mnie odtwarza się bez problemu.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline julia7

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #133 dnia: 04 Listopad, 2018, 16:14 »
A u mnie gówno.


Offline Villa Ella

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #134 dnia: 04 Listopad, 2018, 16:18 »
Może nie masz zainstalowanych jakichś kodeków. Mnie odtwarza się na każdym możliwym urządzeniu raz za razem, pod rząd...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.