Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Delegaci na Kongresy 2019  (Przeczytany 31019 razy)

Offline Roszada

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #105 dnia: 31 Październik, 2018, 19:57 »
Powoli dochodzę do wniosku ze ów cennik to próba wywarcia presji w celu osiągnięcia określonego poziomu datków. Jest to nie fair, ale tez nie sensacja.
Może to opłata za pewne luksusy? :-\
Tylko dla tych, których stać, którzy nie będą szemrać? ;)


Offline dobryczlowiek

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #106 dnia: 31 Październik, 2018, 20:19 »
PS. Dobryczłowiek, po co się chciałeś wbić na kongres międzynarodowy, skoro jesteś, jak mniemam, wybudzony?

Czułem potrzebę podzielenia się tym. Póki co jestem dalej kim jestem, i działam jak działam. Jednak nie mam zakrytego mózgu - jestem otwarty na myśli, na rady, na internet i na różne media i obserwuje całą sytuacje jako członek samej organizacji. Jednak w tym momencie pojawiło się ciężkie przegięcie.


Offline uncja

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #107 dnia: 31 Październik, 2018, 20:33 »
no jak kto zwykle jeździ bez biletu to taki bilet komunikacji miejskiej może zdać się luksusem- 10 eur tak w sam raz na całodniowy bilet

pewnie ci co sie wybiorą na głoszenie albo bilet od braci dostana albo podwózkę, a w zamian za to złoża dateczek i potem będzie opowieść ze bracia o wszystkim pomyśleli nawet o tym by komunikacje zapewnić ach jak to wszystko świetnie zorganizowane....

Widocznie taka lekcja po Indianapolis - jesli obarczy sie braci kosztami goscinnosci to im kasy na datki nie starczy i wtedy te datki trzeba od kogo innego czyli od goszczonych.

Sokro Dobryczłowieku jestes kim jesteś znaczy się poważanym pionierem i delegatem to moze porozmawiaj o tym w zborze- podziel sie rzecz jasna delikatnie z innymi watpliwoscia (bo jeśli już dzielić się w Organizacji wątpliwościami, to wyłącznie delikatnie) i zobacz co o tym sądzą inni- np osoby współredagowane z Tobą
« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2018, 20:40 wysłana przez uncja »


Offline sawaszi

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #108 dnia: 31 Październik, 2018, 20:40 »
A ja Ci wierze "dobryczlowiek" , że to co pokazałeś w tym filmiku - to zrobiłeś to w dobrej wierze i dla "zbudowania" odstępców ..
To jest tylko moje zdanie (czy obiektywne?) - nie wiem ..
Pozdrawiam


Offline Exodus

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #109 dnia: 31 Październik, 2018, 20:41 »
Czułem potrzebę podzielenia się tym. Póki co jestem dalej kim jestem, i działam jak działam. Jednak nie mam zakrytego mózgu - jestem otwarty na myśli, na rady, na internet i na różne media i obserwuje całą sytuacje jako członek samej organizacji. Jednak w tym momencie pojawiło się ciężkie przegięcie.
To bardzo miłe z twojej strony i szacun. Gdybyś jednak zdecydował się pojechać to proszę , zechciej się podzielić informacjami.
A może znasz kogoś, z twoich bliskich znajomych , kto również dostapił tego przywileju - bycia delegatem ?
 Jakie są jego odczucia w temacie, który  udostępniłeś?

 Jeśli chodzi o Roszadę to nie miejcie tego za złe, że jest ostrożny i powściągliwy w okazywaniu euforii.
 Ja go rozumiem .


Offline Krystian

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #110 dnia: 31 Październik, 2018, 20:42 »
Warto obejrzeć materiał wideo. Pozdrowionka!

na youtubie można wszystko sprefranować, oczekuję jakiegoś posta od osoby, która to potwierdzi, jak ten kongres już będzie.
Na razie, to nie są dowody.
Też Cię pozdrawiam.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Roszada

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #111 dnia: 31 Październik, 2018, 20:43 »
Taki przykład atmosfery:

*** w10 15.2 s. 27 ***
W świecie na próżno by szukać odpowiednika naszego raju. Jego wyjątkowość wyraźnie widać na zgromadzeniach międzynarodowych, gdy bracia i siostry z licznych grup narodowościowych, językowych i etnicznych spotykają się w atmosferze pokoju, jedności i miłości braterskiej.
Raj duchowy, którym się cieszymy, stanowi jaskrawe przeciwieństwo żałosnych warunków panujących w dzisiejszym świecie (odczytaj Izajasza 65:13, 14). Mamy zaszczyt zapraszać do tego raju duchowego innych, gdy obwieszczamy orędzie o Królestwie.


Offline Krystian

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #112 dnia: 31 Październik, 2018, 21:10 »
Czy w tym temacie jest chociaż jedna osoba, która potwierdzi rewelacje, że za 10 euro CK wymaga głosić.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #113 dnia: 31 Październik, 2018, 21:22 »
na youtubie można wszystko sprefranować, oczekuję jakiegoś posta od osoby, która to potwierdzi, jak ten kongres już będzie.
Na razie, to nie są dowody.
Też Cię pozdrawiam.
Jatiw-Krystian
Masz racje na YT można wszystko spreparować, przeinaczyć nawet to co złe będzie dobre.
Natomiast (Ww) jest niepokonana w szerzeniu: kłamstw, oszczerstw, przeinaczaniu prawdziwych niepodważalnych wiadomości.
W niedługim czasie na pewno sprawa ujrzy światło dzienne co do 10€ za słowne ''molestowanie''(Ww) na zlocie w Niemczech 2019


Offline Disorder

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #114 dnia: 31 Październik, 2018, 22:27 »
Mnie interesują te znaki zapytania widoczne na stronie obok kwot. Na przykład w 3:59 jest napisane proponowany datek 10 euro i znak zapytania. Proszę autora filmu o najechanie na ten znak zapytania lub kliknięcie na niego (nie wiem jak to działa na tej stronie), najlepiej zrobienia screena i wrzucenie zawartości tutaj bo zapewne jest tam coś istotnego napisane.


Offline Krystian

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #115 dnia: 31 Październik, 2018, 22:38 »
Jatiw-Krystian


 Jatiw - Krystian?
Jestem Krystian
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #116 dnia: 31 Październik, 2018, 23:06 »
Czy w tym temacie jest chociaż jedna osoba, która potwierdzi rewelacje, że za 10 euro CK wymaga głosić.

A czy Ty mógłbyś być chociaż jedną osoba, która zrozumie, o co chodzi w pozycji: 'służba kaznodziejska' w cenie 10 jewro???
Czy raczej pytasz, ile to jest w przeliczeniu na złotówki???
Podpowiem, że jest to wiedza na poziomie życia ameby albo pantofelka. tylko trzeba sobie zadać trudu, zwanego potocznie myśleniem.
Czyli umiejętność zadawania pytań.
Ludzie ogólnie tworzą pytania, to fakt, ale w niewłaściwej konstrukcji. I takie też, w zamian, otrzymują odpowiedzi.

Magister inżynier jefrej jefson ma fakultet ze strzałów nowym światłem laserowym, tylko bóg Internet to spreparował. Ot i całe zamieszanie. A można było chodzić na zebrania gdzie moc oddziaływania ma duch święty.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #117 dnia: 31 Październik, 2018, 23:10 »
Jedyne co mogę potwierdzić to:
Wysyłają już zaproszenia do wybranych delegatów na kongres w Berlinie.
Rzeczywiście tworzy się grupy i poszczególni członkowie grup otrzymują te powiadomienia w rożnym czasie. Jedno już dostal, a inni nie.

Informacje mam od znajomego ze zboru który już dostał zaproszenie do Berlina.
Niestety nie mam możliwości zweryfikowania samej strony i tego czy jest tam mowa o 10 euro za służbę.

Na moje oko screeny wyglądają autentycznie. Czcionka użyta na screenami rzeczywiście występuje na jw.org. Interfejs serwisu przypomina interfejsy ze stref logowani do ich serwisu.

Panie Boże daj mi nowy software..


Offline ihtis

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #118 dnia: 31 Październik, 2018, 23:35 »
Jedyne co mogę potwierdzić to:
Wysyłają już zaproszenia do wybranych delegatów na kongres w Berlinie.
Rzeczywiście tworzy się grupy i poszczególni członkowie grup otrzymują te powiadomienia w rożnym czasie. Jedno już dostal, a inni nie.

Informacje mam od znajomego ze zboru który już dostał zaproszenie do Berlina.
Niestety nie mam możliwości zweryfikowania samej strony i tego czy jest tam mowa o 10 euro za służbę.

Na moje oko screeny wyglądają autentycznie. Czcionka użyta na screenami rzeczywiście występuje na jw.org. Interfejs serwisu przypomina interfejsy ze stref logowani do ich serwisu.

A może ktoś może udostępnić login?


Offline Walt Kowalski

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #119 dnia: 01 Listopad, 2018, 00:37 »
Dziwią mnie te wątpliwości. Mam sporo znajomych którzy wygrali na loterii los na delegacje w Europie czy Ameryce Południowej i potwierdzają bez zażenowania informacje o opłatach. Biorą to na klatę i już. Ludzie przecież to pionierzy itp dla nich to zaszczyt. Jak ich nie stać to zrzuci się rodzina. Mnie to szokuje ale jak widzę wśród zainteresowanych uczestnictwem luzzz także nic mnie już nie zdziwi. O autentyczność nie ma się co spierać. Potwierdzone.