Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Delegaci na Kongresy 2019  (Przeczytany 31024 razy)

Offline Krystian

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #90 dnia: 31 Październik, 2018, 15:16 »
Niestety nie ma podanej nigdzie takiej informacji.. Jeśli będę cokolwiek wiedział to dam znać

Nie wiem, skąd masz takie informacje, że za głoszenie 10 euro? Ten scan jest prawdziwy? Nie jestem śj, ale jakoś nie wierzę Ci w tej sprawie.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline dobryczlowiek

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #91 dnia: 31 Październik, 2018, 15:19 »
Nie wiem, skąd masz takie informacje, że za głoszenie 10 euro? Ten scan jest prawdziwy? Nie jestem śj, ale jakoś nie wierzę Ci w tej sprawie.

Warto obejrzeć materiał wideo. Pozdrowionka!


Offline wybraniecGwiazd

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #92 dnia: 31 Październik, 2018, 16:07 »
Jak będzie już oficjalne info to proszę o mail na PM, to będę dalej śledził wątek.
Póki co, to za dużo gdybania.

Mieliśmy tu w przeszłości i na starym forum osoby, które wpadały na forum i w pierwszych postach z takimi sensacjami, o których świat nie słyszał.
Gdy w nie nie uwierzyliśmy, to założyciel wątku znikał. :)

A były nawet osoby, które grały nadarzyńczyków. :)

Roszado,
Skąd u Ciebie tyle podejrzliwości? Dobry człowiek przedstawił pewne sprawy i od razu szufladkuje się chłopaka.Fajnie,że się czymś podzielił  nie ma sensu od razu co szukać podstępu, bo gdyby wszyscy się tak zachowywali to nie byłby z kim tutaj rozmawiać, każdy by wątpił w drugą osobę,która się tutaj czymś dzieli.Efekt też przyszłościowy może być taki,że się ludzie będą zniechęcać,żeby cokolwiek tu zamieszczać.A nawet gdyby była to podpucha to tylko autor na tym ucierpi,będzie musiał żyć z tym,że tak nieładnie oszukuje innych.Tyle w temacie.
Pozdrowienia dla pionierów w różnych sprawach ;)
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.


Offline Martin

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #93 dnia: 31 Październik, 2018, 17:47 »
Widzę, że co poniektórzy mają jeszcze złudzenia co do WTS-u. Chciałbym uprzejmie przypomnieć, że rozmawiamy o organizacji, która oficjalnie wyłudza od dzieci pieniądze na lody. Niżej jest już tylko: "Kierowniku, poratuj złotóweczką". :)

PS. Dobryczłowiek, po co się chciałeś wbić na kongres międzynarodowy, skoro jesteś, jak mniemam, wybudzony?
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #94 dnia: 31 Październik, 2018, 17:50 »
Roszado,
Skąd u Ciebie tyle podejrzliwości?
Jesteś zbyt krótko na forum by cokolwiek ocenić.
Mieliśmy na forach starym od 2011 r. i nowym od 2015 r. różnych cudaków.
Nawet takich z Nadarzyna.
Ale nie pogadamy, bo innymi językami mówimy.
Póki co:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/informacje-prosto-z-kanalu/delegaci-na-kongresy-2019/msg161585/#msg161585
Cytuj
Zostałem wybrany na delegata na kongres do Berlina
To jest dobre zdanie, jak zauważył Martin. :)
« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2018, 17:53 wysłana przez Roszada »


Offline julia7

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #95 dnia: 31 Październik, 2018, 18:08 »
A co mam klaskać od razu, jak Ty? :)
Lepiej ukazać słabość argumentacji niż udawać, jak niektórzy, że wszystko wiemy.
Moja krytyka ma wywołać działania, a nie osiadanie na laurach. :-\

Może lepiej milczeć od razu, a nie ogłaszać wszem i wobec "bede truł dupe"?


Offline Roszada

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #96 dnia: 31 Październik, 2018, 18:13 »
Może lepiej milczeć od razu, a nie ogłaszać wszem i wobec "bede truł dupe"?
Weź się za robotę, za ang. fora exŚJ i poszukaj co piszą, a nie czepiasz się mnie.
Kilka dni nie było Cię to nikt nie marudził. ;D

Póki co szukałem w publikacjach czy wcześniej coś warunkowano odnośnie bycia delegatem.
Nie ma takiego osobnego tematu w publikacjach.
Jedyna dłuższa uwaga to z 2009 r.

*** km 12/08 ss. 5-6 ***
Kongresy międzynarodowe. Ponieważ zgromadzenia międzynarodowe odbywają się w wybranych krajach i miastach, powinni w nich uczestniczyć tylko wyznaczeni wcześniej delegaci. Chodzi o to, by uniknąć przepełnienia (1 Kor. 14:40; Hebr. 13:17). Jednak na wielu zgromadzeniach okręgowych będzie można poczuć atmosferę kongresów międzynarodowych, ponieważ sporo misjonarzy, betelczyków usługujących za granicą oraz sług międzynarodowych przyjedzie na zgromadzenia do krajów, z których pochodzą.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2018, 18:35 wysłana przez Roszada »


Offline abece

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #97 dnia: 31 Październik, 2018, 18:57 »
Witam :)! Jakiś czas temu została mi udostępniona możliwość zajrzenia głębiej do strony jw2019.org. Zostałem wybrany na delegata na kongres do Berlina. W filmie tym przedstawiam więcej informacji na temat wyglądu strony i samego faktu płacenia za służbę kaznodziejską!!!

Link:
https://www.youtube.com/watch?v=AIZ4eu1JrlY

Co o tym sądzicie?
Czy kończą się fundusze wśród braci króla żeby nawet za służbę płacić mamonę?
Na filmiku jest logowanie na stronkę jw 2019 z zielonym kwadracikiem.
Ta oryginalna stronka jw org. to ma niebieski kwadrat.
Czy to ma jakieś znaczenie?
Wie ktoś z Was, czy może w Polsce sj logują się na stronkę z zielonym kwadratem?
Jeżeli coś tu zostało przeze mnie zagmatwane, to wybaczcie.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2018, 19:12 wysłana przez abece »


Offline Roszada

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #98 dnia: 31 Październik, 2018, 18:59 »
Gdzieś były wyjaśniane te różne kolorki jw.org
Chyba 4 są


Offline abece

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #99 dnia: 31 Październik, 2018, 19:09 »
Gdzieś były wyjaśniane te różne kolorki jw.org
Chyba 4 są
Dziękuję.
Ten zielony gdzieś się mi w necie w oczy rzucił, inne nie.


Offline Roszada

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #100 dnia: 31 Październik, 2018, 19:14 »
Dziękuję.
Ten zielony gdzieś się mi w necie w oczy rzucił, inne nie.
Tu są kolory:

https://www.jw.org/pl/pomoc-online/


Offline abece

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #101 dnia: 31 Październik, 2018, 19:25 »
Tu są kolory:

https://www.jw.org/pl/pomoc-online/
W takim razie podwójne podziękowanie.
Już zaglądam tam.
To miłe, że poszukałes by pomóc.


Offline uncja

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #102 dnia: 31 Październik, 2018, 19:33 »
Na filmiku jest logowanie na stronkę jw 2019 z zielonym kwadracikiem.
Ta oryginalna stronka jw org. to ma niebieski kwadrat.
Czy to ma jakieś znaczenie?
Wie ktoś z Was, czy może w Polsce sj logują się na stronkę z zielonym kwadratem?
Jeżeli coś tu zostało przeze mnie zagmatwane, to wybaczcie.
bo strona JW 2019vdotyczy kongresów i jest nie dla każdego, JW language tez ma zielony kwadrat a jw library fioletowy a jw.org niebieski - tak jak zauważyłeś rozne strony i podstrony ale wszystkie należą do Towarzystwa.

Powoli dochodzę do wniosku ze ów cennik to próba wywarcia presji w celu osiągnięcia określonego poziomu datków. Jest to nie fair, ale tez nie sensacja.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2018, 19:38 wysłana przez uncja »


Offline Ruda woda

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #103 dnia: 31 Październik, 2018, 19:46 »
Po 1. Dziwi mnie że zamiast wejść i sprawdzić na stronie informację ktoś ot tak to neguje. Mi kopiuj wklej i znalezienie info zajęło 3 sek. I stąd wiem że post prawdziwy.

uncja.... nie sensacja?  Bliskiej osobie jeszcze w .org szczeka opadła a komentarz nie nadaje sie do zacytowania. My juz poza org i inna świadomością to i pojmowanie inne.
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline abece

Odp: Delegaci na Kongresy 2019
« Odpowiedź #104 dnia: 31 Październik, 2018, 19:46 »
bo strona JW 2019vdotyczy kongresów i jest nie dla każdego, JW language tez ma zielony kwadrat a jw library fioletowy a jw.org niebieski - tak jak zauważyłeś rozne strony i podstrony ale wszystkie należą do Towarzystwa.

Powoli dochodzę do wniosku ze ów cennik to próba wywarcia presji w celu osiągnięcia określonego poziomu datków. Jest to nie fair, ale tez nie sensacja.
Dzięki Uncjo. Pierwszy raz to widzę.

Aaa właśnie, też dzis ten filmik zobaczył sj, zezloscil się, oburzyl, nawet na chwilę zmarnial.
I tak jako gratis udało się mi usłyszeć  o braciach z jego zboru - "ja im powiedziałem, wy jesteście chorzy"🧐. Niestety nie wiem o co chodziło.
Niezbyt przyjemnie chyba tam.





« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2018, 20:05 wysłana przez abece »