Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1416 razy)

Offline Wierna

Witam
« dnia: 22 Październik, 2018, 11:16 »
Witam serdecznie
Postanowiłam założyć konto na tym forum. Nigdy nie byłam Świadkiem Jehowy. Być może niektórzy z was znają mnie z innych for internetowych, na których jestem pod takim lub innym nickiem.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 22 Październik, 2018, 11:19 wysłana przez Wierna »


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik, 2018, 11:20 »
Witaj!
Najważniejsze że jesteś Wierna :)
Czy miałaś ten sam nick wszędzie?


Offline Wierna

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik, 2018, 12:50 »
Nie wszędzie.
Na niektórych forach mam nick taki jak moje imię (Iwona). Nie wiem czy mnie pamiętasz ale kiedyś byłam na forum biblia.webd
« Ostatnia zmiana: 22 Październik, 2018, 12:52 wysłana przez Wierna »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik, 2018, 12:54 »
Witaj-Wierna
Pozostań tak na Naszym Forum  :)


Offline Wierna

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik, 2018, 12:56 »
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/powitanie/odezwa-katolika-do-katolikow-przyszlych-forumowiczow/ - co do tej odezwy to ja założyłam tutaj konto z powodu ciekawości dyskusji, które tutaj są prowadzone


Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Październik, 2018, 16:50 »
Cześć Wierna.
Ale interesują Cię dyskusje w wątkach doktrynalnych czy ogólnie podoba Ci się atmosfera Forum , pomimo nawet wyraźnych różnic w poglądach uczestników?
Ja np. jestem uosobieniem spokoju ale są tacy co wiesz.... :)


Offline Wierna

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Październik, 2018, 18:17 »
Ja się przyzwyczaiłam do tego, że na forach, na których jestem są osoby mające różne poglądy. Rozmawiałam wiele razy z ŚJ (najczęściej to oni próbowali mnie nawrócić na ich wiarę) czy też z protestantami (osobiście znam dwóch pastorów, którzy założyli nowe kościoły czy sekty). Tak więc środowisko osób o różnych poglądach doktrynalnych nie jest mi obce


Offline Krystian

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Październik, 2018, 20:23 »
Witam serdecznie
Postanowiłam założyć konto na tym forum. Nigdy nie byłam Świadkiem Jehowy. Być może niektórzy z was znają mnie z innych for internetowych, na których jestem pod takim lub innym nickiem.

Pozdrawiam
  Cześć Wierna
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"