Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: SERDECZNIE WITAM !!!!  (Przeczytany 13281 razy)

Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #60 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 12:49 »
# Moyses - sluchaj dziadku , na cmentarzu to pewnie ty niedługo będziesz błyszczał januszku, ja ide pobawić się kolegami i koleżankami i wy tu śleczcie janusze i myślcie jak mi pomóc, baranki boże !!! jak na razie to jesteście takimi samymi barankami jak moi starzy kociowiarscy !!!

Ten tekst też mi się podoba - bo jest w nim mowa o mojej osobie. Dobrze jest być dziadkiem - luz na opinaczach 8-).
No i jeszcze jedno - nie wiedziałem, że wszyscy na tym forum mają to samo imię; wrednych mieliśmy rodziców ;).


Offline Światus

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #61 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 14:13 »
Szanowni Państwo.

Dajcie sobie spokój.
Jeśli prawdą jest, to co pisze autor wątku, to według mojego zrozumienia
zależy mu wyłącznie na kasie, a starych i ich wiarę ma w du...żym poważaniu. Tak jak i was. Arogancki ignorant, który oczekuje, ze ktoś zrobi wszystko za niego.

Z poważaniem
podpis nieczytelny
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 14:16 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Matylda

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 15:27 »
Najsampierw to nie bardzo rozumiałam czemu wam młody podpadł bo "jehowi"mówi!? i że to niby nie możliwe że on coś ze świadkami miał wspólnego bo by tak nie mówił.
Tą tezę mogę obalić bo ja mam coś tam około 50tki,30 lat temu odeszłam,będąc jak najbardziej pełnoprawnym,ochrzczonym świadkiem.
Przez około 25 lat borykałam się z tym,zwracałam ludziom uwagę że to jednak nie jehowici tylko ŚJ,a teraz sama mówię jehowcy :( :o
i też jak młody,właściciel wątku pytam: a co nie wolno mi?
Ja nie mam szacunku do świadków jehowy bo moim zdaniem nie używają mózgów i krzywdzą wiele osób dookoła.Dopiero jak ktoś skorzysta ze swojego rozumu i się wybudzi to go z radością witam i się cieszę razem z nim.
Tyle tytułem usprawiedliwienia dla młodego.
Dla reszty nie mam kompletnie żadnego usprawiedliwienia,nazywanie Policji-psami,zatargaczki z Safari i innymi,chwalenie się melanzykami i ten ogólnie rynsztokowy język wskazują jednoznacznie że młodemu człowiekowi nie należą się nie tylko alimenty od mamusi i tatusia,ale przedewszystkiem szkoda publicznych pieniędzy żeby ten pan miał studiować co kolwiek. Na co nam społeczeństwu,taki nieokrzesany przedstawiciel inteligencji.
Eeee nic mi tu nie gra.


Offline Światus

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 15:41 »
Jeszcze sobie pogdybam.

Załóżmy, że to jednak prawda.
To teraz zastanówcie się, co pomyślałby ŚJ czytający ten watek?
Odstępcy pomagają pijakowi i człowiekowi, który nie szanuje swoich rodziców (pobicie ojca), wyciągnąć pieniądze, które prawdopodobnie znowu wyda na alkohol.
To stawiałoby EX-ów w niezbyt korzystnym świetle.
Ale to tylko moje zdanie. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 15:45 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline ewa11

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 16:28 »
Jeszcze sobie pogdybam.
To ja też.

Cytuj
Załóżmy, że to jednak prawda.
To teraz zastanówcie się, co pomyślałby ŚJ czytający ten watek?
Odstępcy pomagają pijakowi i człowiekowi, który nie szanuje swoich rodziców (pobicie ojca), wyciągnąć pieniądze, które prawdopodobnie znowu wyda na alkohol.
To stawiałoby EX-ów w niezbyt korzystnym świetle.
Ale to tylko moje zdanie. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.
Załóżmy, że jest tak, jak pisze autor wątku. Że ma rodziców SJ. Ale nie wiadomo, co to za ludzie. Nie wiadomo, czy autor wątku nie wychowuje się w jakiejś patologii. Nie spotkaliście nigdy patologicznej rodziny SJ? Która mimo patologii uprawia nadal tę religię? Ja znam co najmniej jedną taką rodzinę (tę, o której pisałam). I to są dość dobrze sytuowani ludzie (może nie jakoś bardzo bogaci, ale też nie żyjący w ubóstwie).


Offline Safari

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 16:47 »
To ja też.
Załóżmy, że jest tak, jak pisze autor wątku. Że ma rodziców SJ. Ale nie wiadomo, co to za ludzie. Nie wiadomo, czy autor wątku nie wychowuje się w jakiejś patologii. Nie spotkaliście nigdy patologicznej rodziny SJ? Która mimo patologii uprawia nadal tę religię? Ja znam co najmniej jedną taką rodzinę (tę, o której pisałam). I to są dość dobrze sytuowani ludzie (może nie jakoś bardzo bogaci, ale też nie żyjący w ubóstwie).

Hm... Myślę, że jest to możliwe, co jednak - moim zdaniem - nie uprawnia Kreativa do obrażania ludzi. Można rozumieć ludzi, którzy mieli ciężko, ale na pewno nie usprawiedliwiać tym agresywnych zachowań. Mimo wszystko większość ludzi, którzy mieli źle w domach wyrasta na ludzi, którzy nie krzywdzą innych (oczywiście procent agresywnych, przestępców czy uzależnionych pochodzących z takich rodzin jest wyższy niż z rodzin w normie, ale jednak nie wszyscy oni wybierają złą drogę).

Także jakiekolwiek są przeżycia Kreativa - w mojej ocenie nie uprawnia go to do dawania mu przyzwolenia na traktowanie ludzi w sposób jaki zaprezentował. I jeszcze oczekuje (a raczej żąda) pomocy.

P.S. Ogólnie mówię o obrazaniu ludzi przez niego, nie tylko mnie - bo mnie to nie naprawdę nie interesuje co jakiś internetowy Kreative o mnie myśli (łącznie z tym, że jestem mężczyzną :D) - po prostu nie mam tolerancji dla takiego agresywnego zachowania i niskiego poziomu rozmowy bez względu na pochodzenie danej osoby.  (a niski poziom to używanie obraźliwych określeń względem rozmówców oraz jego własnych rodziców -bo nie chodzi tutaj o poprawną gramatycznie polszczyznę ... choć i tego można by wymagać od studenta).
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline ewa11

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 16:56 »
To ja też.
Załóżmy, że jest tak, jak pisze autor wątku. Że ma rodziców SJ. Ale nie wiadomo, co to za ludzie. Nie wiadomo, czy autor wątku nie wychowuje się w jakiejś patologii. Nie spotkaliście nigdy patologicznej rodziny SJ? Która mimo patologii uprawia nadal tę religię? Ja znam co najmniej jedną taką rodzinę (tę, o której pisałam). I to są dość dobrze sytuowani ludzie (może nie jakoś bardzo bogaci, ale też nie żyjący w ubóstwie).

Zresztą, i niepatologiczna świadkowska rodzina, tylko z pozoru normalna, potrafi odbić się czkawką. Na sali wszyscy uśmiechnięci, a w domu nie wiadomo, jakie dramaty się rozgrywają (vide: chłopak, który w wieku kilkunastu lat miał na koncie kilkanaście ucieczek). Można poczytać historie takich osób, wychowanych w z pozoru normalnych rodzinach, tu na forum. A ja nie tylko się naczytałam, ale też trochę naoglądałam, jak byłam w "przenajświętszej".

Hm... Myślę, że jest to możliwe, co jednak - moim zdaniem - nie uprawnia Kreativa do obrażania ludzi. Można rozumieć ludzi, którzy mieli ciężko, ale na pewno nie usprawiedliwiać tym agresywnych zachowań. Mimo wszystko większość ludzi, którzy mieli źle w domach wyrasta na ludzi, którzy nie krzywdzą innych (oczywiście procent agresywnych, przestępców czy uzależnionych pochodzących z takich rodzin jest wyższy niż z rodzin w normie, ale jednak nie wszyscy oni wybierają złą drogę).

Także jakiekolwiek są przeżycia Kreativa - w mojej ocenie nie uprawnia go to do dawania mu przyzwolenia na traktowanie ludzi w sposób jaki zaprezentował. I jeszcze oczekuje (a raczej żąda) pomocy.

P.S. Ogólnie mówię o obrazaniu ludzi przez niego, nie tylko mnie - bo mnie to nie naprawdę nie interesuje co jakiś internetowy Kreative o mnie myśli (łącznie z tym, że jestem mężczyzną :D) - po prostu nie mam tolerancji dla takiego agresywnego zachowania i niskiego poziomu rozmowy bez względu na pochodzenie danej osoby.  (a niski poziom to używanie obraźliwych określeń względem rozmówców oraz jego własnych rodziców -bo nie chodzi tutaj o poprawną gramatycznie polszczyznę ... choć i tego można by wymagać od studenta).
Nie usprawiedliwiam go. Dlatego napisałam, że potrzebuje pomocy specjalisty, i to moim zdaniem bardzo.


Offline zaocznie wywalony

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 17:31 »
Nie ma możliwości żeby "kreativ" miał jakikolwiek, nawet najmniejszy kontakt ze świadkami, a tym bardziej by miał w tej sekcie rodziców: jakim cudem człowiek taki nie wie jakie określenia są w oczach świadków obraźliwe, a jakie są dopuszczalne ? A nie wiedział, pytał "Roszady".
I nie ma znaczenia jego nazewnictwo, które ani mnie nie ziębi, ani nie grzeje, tylko jego stan wiedzy na ten temat, czyli zna jedynie potoczne podwórkowe określenia, o negatywnym odbiorze.
Co do samego werbowania do sekty też nie ma nawet najmniejszego pojęcia (fajnie wyjaśnił to Ekskluzywna Inkluzywność zaraz na początku dyskusji)
Nie ma możliwości żeby człowiek studiował: świadczy o tym język  jakim się posługuje, i traktowanie innych, nie ma wyrobionych jakichkolwiek zachowań społecznych (no, chyba że "studiuje imprezologię stosowaną", a to nawet wynika z jego wpisów).
Zrobił sobie zabawę i prowokację, a co niektórzy dali mu się naiwnie nabrać (z dobrego serca i dobrej woli, ale zawsze), a teraz nadal uparcie bronią swojej postawy.
Teraz pewnie z kolegami od kieliszka czyta i się śmieje.
Ja już definitywnie kończę ten wątek - ze mnie nie będzie miał "polewki".


Offline ewa11

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #68 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 17:35 »
Nie ma możliwości żeby "kreativ" miał jakikolwiek, nawet najmniejszy kontakt ze świadkami, a tym bardziej by miał w tej sekcie rodziców: jakim cudem człowiek taki nie wie jakie określenia są w oczach świadków obraźliwe, a jakie są dopuszczalne ? A nie wiedział, pytał "Roszady".
I nie ma znaczenia jego nazewnictwo, które ani mnie nie ziębi, ani nie grzeje, tylko jego stan wiedzy na ten temat, czyli zna jedynie potoczne podwórkowe określenia, o negatywnym odbiorze.
Co do samego werbowania do sekty też nie ma nawet najmniejszego pojęcia (fajnie wyjaśnił to Ekskluzywna Inkluzywność zaraz na początku dyskusji)
Nie ma możliwości żeby człowiek studiował: świadczy o tym język  jakim się posługuje, i traktowanie innych, nie ma wyrobionych jakichkolwiek zachowań społecznych (no, chyba że "studiuje imprezologię stosowaną", a to nawet wynika z jego wpisów).
Zrobił sobie zabawę i prowokację, a co niektórzy dali mu się naiwnie nabrać (z dobrego serca i dobrej woli, ale zawsze), a teraz nadal uparcie bronią swojej postawy.
Teraz pewnie z kolegami od kieliszka czyta i się śmieje.
Ja już definitywnie kończę ten wątek - ze mnie nie będzie miał "polewki".
Mimo wszystko zostawiam swoje wpisy tutaj. Nie autorowi wątku, to komu innemu może się przydadzą.


Offline Roszada

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 17:42 »
Ja myślę, że autor wątku już nic nie napisze.
On ma moderację, a jego styl pisania nie pozwoli mu uniżać się do poziomu moderacji. ;)


Offline Sebastian

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 17:45 »
Ja myślę, że autor wątku już nic nie napisze. On ma moderację, a jego styl pisania nie pozwoli mu uniżać się do poziomu moderacji. ;)
zgadzam się z przedmówcą
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 18:20 »
Już lepiej by było gdyby ojciec sprzedał go za wielbłąda. ;D


Offline ewa11

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #72 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 19:26 »
Już lepiej by było gdyby ojciec sprzedał go za wielbłąda. ;D
A wielbłąda oddał CK - jako dobrowolny datek.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #73 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 19:26 »
moje trzy grosze:
Na moje spostrzeżenie ''kreativ'' nie pozostawi w spokoju Forum, ma moderację wiec zabrano mu głos, musi postawić na swoje a ma tu parę osób.
Uważam, że pojawi się, aby wyładować ponownie swoją złość do otaczającego go świata- taki toksyczny, despotyczny charakter młodego pisklaka.
Takie osobowości nie pozostawiają pewnych niedokończonych spraw bez echa.


Offline ewa11

Odp: SERDECZNIE WITAM !!!!
« Odpowiedź #74 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 19:29 »
moje trzy grosze:
Na moje spostrzeżenie ''kreativ'' nie pozostawi w spokoju Forum, ma moderację wiec zabrano mu głos, musi postawić na swoje a ma tu parę osób.
Uważam, że pojawi się, aby wyładować ponownie swoją złość do otaczającego go świata- taki toksyczny, despotyczny charakter młodego pisklaka.
Takie osobowości nie pozostawiają pewnych niedokończonych spraw bez echa.
No to najwyżej znowu dostanie moderację. Albo tym razem bana.