Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie  (Przeczytany 14113 razy)

Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 19:17 »
Co za stroje ludowe. :)
Wszystko to po Armagedonie zniknie. :-\

Skąd wiesz Roszado? Może właśnie tylko takie będą dozwolone..  :) ;)
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline Martin

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 19:29 »
P.s.Martin, czy to ludzie z Betel polskiego?
Nie wiem, czy są tam jacyś betelczycy. Ludzie, których kojarze w Betel nie są. Ale bardzo prawdopodobne, że ktoś stamtąd się załapał na tę propagandówkę.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Estera

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 19:36 »
Nie wiem, czy są tam jacyś betelczycy. Ludzie, których kojarze w Betel nie są. Ale bardzo prawdopodobne, że ktoś stamtąd się załapał na tę propagandówkę.
   A Twoja rodzina i znajomi?
   Rozumiem, że z Betel nie są, czyli to była jakaś łapanka po zborach do tej reklamówki?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Martin

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 19:39 »
   A Twoja rodzina i znajomi?
   Rozumiem, że z Betel nie są, czyli to była jakaś łapanka po zborach do tej reklamówki?
Moja siostra jest pionierką. Pewnie w warszawskich i okolicznych zborach była łapanka wśród "przykładnych".
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 19:45 »
No właśnie, a na obecnym zrozumieniu pokolenia mogą pojechać jeszcze kilkadziesiąt lat. Jednak jestem ciekawa, co się będzie działo, jak w końcu będą musieli zmienić tę naukę.
Jak będzie potrzeba konsolidacji i mobilizacji, jak w wojsku, to i data konkretna się znajdzie.

Między rokiem 1925 a 1975 było 50 lat.
A od roku 1975 mija 50 lat w roku .... :)


Offline falafel

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 20:35 »
2024 bo nie było roku zerowego 😂😂



Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 20:44 »
Czy ktos wie jak  , z finansowego punktu widzenia , wyglada organizacja takiego miedzynarodowego kongresu ?
Czy Biuro Oddzialu wychodzi na plus , czy dostaja wsparcie z Warwick´u ?


Offline woks

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 20:58 »
na Ukrainie taki spadek w 2016 bo Krym włączono do Rosji. Wbrew opinii międzynarodowej - ŚJ poparli Rosję. Ale i trak nic im to nie pomogło...


Offline Safari

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 21:37 »
   Martin.
   Współczuję Ci tej siostry tam i tych znajomych, to naprawdę boli.
   Mnie też żal rozwala na tę ich emocjonalną manipulację, która pożera tych zabetonowanych ludzi.
   To przykre, że ludzie nie widzą, jak wygląda prawda o tej religii.
   :'( :'(

   P.s.Martin, czy to ludzie z Betel polskiego?

Tak jest kilka osob z Betel polskiego.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline zawsze letni

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 23:44 »
Tak jest kilka osob z Betel polskiego.

Potwierdzam. Jest tam tłumacz, który pomagał sfabrykować srebrną książkę.

Czy ktos wie jak  , z finansowego punktu widzenia , wyglada organizacja takiego miedzynarodowego kongresu ?
Czy Biuro Oddzialu wychodzi na plus , czy dostaja wsparcie z Warwick´u ?

Ostatni warszawski kongres " nie domknął się finansowo" Ostatnio w zborach były rezolucje, żeby dopłacić. Zapomniałem, po ile wychodzi, ale jak kogoś interesuje, to mogę sprawdzić. Rezolucje były trzy poza dopłatą do kongresu, zbierali po 2zł od sztuki dla jakiegoś Nieroba Obwodowego i chyba po 11 zł na jakieś ubezpieczenia Sal, czy coś podobnego. Panował Ogólny Aplauz.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2018, 23:57 wysłana przez zawsze letni »
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Wrzesień, 2018, 00:26 »
Piękna propaganda sukcesu, Goebbels i Stalin byli by dumni - uśmiechnięte twarze, bochny pachnącego chleba, ludowe stroje, smaczne jedzenie, rozrywka na świeżym powietrzu... A za drzwiami uciszanie głoscieli, niesprawiedliwe komitety sądownicze i tuszowanie nadużyć seksualnych.
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Ignorant2004

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Wrzesień, 2018, 06:47 »
Jaki jest cel wysyłania takiego filmiku do starszych zamiast wrzucić na stronę jw2019.org. Może mieli napisane coś w tym filmie jak go dostali.


Offline paralipomena

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Wrzesień, 2018, 07:50 »
Cytuj
Jaki jest cel wysyłania takiego filmiku do starszych zamiast wrzucić na stronę jw2019.org. Może mieli napisane coś w tym filmie jak go dostali.

Film był wyświetlany w zborach na zebraniu "Życie i służba " w punkcie "potrzeby  zboru" . Był zachętą  do wsparcia kongresu  międzynarodowego w Warszawie .


Offline Safari

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Wrzesień, 2018, 07:55 »
Potwierdzam. Jest tam tłumacz, który pomagał sfabrykować srebrną książkę.

Ostatni warszawski kongres " nie domknął się finansowo" Ostatnio w zborach były rezolucje, żeby dopłacić. Zapomniałem, po ile wychodzi, ale jak kogoś interesuje, to mogę sprawdzić. Rezolucje były trzy poza dopłatą do kongresu, zbierali po 2zł od sztuki dla jakiegoś Nieroba Obwodowego i chyba po 11 zł na jakieś ubezpieczenia Sal, czy coś podobnego. Panował Ogólny Aplauz.

Hej niech mnie ktos poprawi, ale byly sluga pomocniczy I skarbnik mowil mi skad biora sie "niedobory" po wszystkich kongresach - zawsze prawie na minusie choc bracia wrzucaja do skrzynek. Moge czegos nie pamietac dokladnie, to mnie prosze poprawic 😄
Otoz Betel sobie zyczy z gory I przed kongresem. Np z tego zgromadzenia ma byc 4tysiace DLA Biura odzzialu. I te braciaki wplacaja a organizatorzy kongresu Najpierw do Betel a potem co zostaje to na pokrycie kosztow. I dlatego zawsze I'm brakuje. Drodzy bracia jeszcze potrzebujemy 3.500 zl na pokrycie kosztow zgromadzenia. No tak! Bo 4 tyski 500 zl zesmy zebrali ale 4000 powedrowaly do Betel (czysty zysk) a musimy jeszcze zebrac kolejne 4 na pokrycie kosztow ogrzewania I wywozu nieczystosci I oswietlenia itd. Itd.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris