Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie  (Przeczytany 14111 razy)

Offline Roszada

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 10:11 »
Liczba mieszkańców dodatkowo:

2010 r. – przeciętna liczba głosicieli: 125 193 (najwyższa: 126 488), wzrost 0% (Rocznik Świadków Jehowy 2011 s. 44).
Mieszkańców: 38,091,951
...
2017 r. – nie podano przeciętnej liczby głosicieli (najwyższa: 118 036), spadek -1% (wg najwyższej -2%, dokładnie o -1,6% (Sprawozdanie z działalności w poszczególnych krajach 2018).
Mieszkańców: 38 432 992

Mieszkańców przybyło, a ŚJ ubyło. :-\


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 10:50 »
OK, nie chcę podważać tego co podajesz. Na pierwszy rzut oka widać - nawet po tym jak często ŚJ pukają obecnie do drzwi, czy jak często widzi się ich na ulicach - że jest ich mniej.
Ciekawi mnie tylko jak liczona jest ta liczba mieszkańców Polski. I jak się faktycznie mają te statystyki do rzeczywistej liczby Polaków w kraju.
Prawdopodobnie nie uwzględnia ona osób przebywających czasowo (powyżej 3 mies) poza krajem a jest tego całkiem spora liczba - w roku 2016 było 2,5 mln osób.


Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 10:55 »
Ma ktoś link do oryginalnego miejsca gdzie został umieszczony ten filmik czy to przeciek? :)

Przeciek. Ten film był dostępny tylko dla starszych zborów, nigdzie publicznie go nie zamieszczali.


Offline Trinity

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 11:48 »
dostałam go od trzech osób równocześnie
nie od starszych


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 11:50 »
dostałam go od trzech osób równocześnie
nie od starszych

Być może któraś z tych osób wzięła go z naszego forum, albo dostała od kogoś kto wziął go stąd ;). Ewentualnie starsi go rozsyłają po ludziach sami.


Offline Agnesja

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 14:26 »
Gościu mówi z taką przesadną radością, że nie idzie tego słuchać.
Brzmi to jak dla mnie strasznie propagandowo czyli  na manipulacji intelektualnej i emocjonalnej.
 Czasami odnoszę wrażenie, że ten styl mowy nie różni się od akwizytorów chodzących od domu do domu aby coś sprzedać.
Jak on może chwalić  piękne miasto , deptak inne dobra PRZECIEŻ TO SZATAŃSKI SYSTEM RZECZY  tak głoszą, ale do korzystania z tych że rzeczy są pierwsi np. dajmy na to - giełdy, internet , kitranie kasy na kajmanach by nie płacić podatków itd. itp.
Tak mnie  się nasunęła myśl w przekorny sposób, by stworzyli klip, ale taki prawdziwy i też z taką radością przedstawiony, że ukrywają  pedofilów, a robimy inwestycje bo nam zawsze mało, kto do nas nie wejdzie w szeregi to zginie w armagedonie macie bać się Jehowy bo to Bóg miłości.  To dopiero by było szczere.
I takie piękne ilustracje mają w książkach, że włos się jeży i to dzieci tym straszą.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2018, 14:28 wysłana przez Agnesja »
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline ewa11

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 14:38 »
bo spada liczba głosicieli na łeb na szyję, no i trzeba polaczkom śj pokazać, że też ich doceniamy to im damy kongresik międzynarodowy a nich mają
Nie wiem, czy na łeb, na szyję. Jeśli w takim tempie będzie ubywało głosicieli (1% rocznie mniej), to w Polsce organizacja przestanie istnieć dopiero za 118 lat. Chyba że spadek przyśpieszy (czego im zreszą życzę).


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 15:29 »
Nie wiem, czy na łeb, na szyję. Jeśli w takim tempie będzie ubywało głosicieli (1% rocznie mniej), to w Polsce organizacja przestanie istnieć dopiero za 118 lat. Chyba że spadek przyśpieszy (czego im zreszą życzę).
Jak policzyłaś te 118 lat? ;)
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline ewa11

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 17:32 »
Jak policzyłaś te 118 lat? ;)
No, może trochę szybciej. Musiałabym policzyć dokładnie w domu.

Ale przy założeniu, że co roku będzie spadek 1%, to i tak organizacja w Polsce jeszcze trochę potrwa.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2018, 17:35 wysłana przez ewa11 »


Offline Martin

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 18:10 »
W tym filmie występuje moja siostra i dobry kumpel z czasów studenckich, że o innych znajomych nie wspomnę. Żal mnie rozwala.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 18:16 »
No, może trochę szybciej. Musiałabym policzyć dokładnie w domu.

Ale przy założeniu, że co roku będzie spadek 1%, to i tak organizacja w Polsce jeszcze trochę potrwa.
Może przyjść model ukraiński. :)

2017 - Ukraina w tym roku -1%
2016 - była katastrofa -6%. :-\


Offline ewa11

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 18:21 »
Może przyjść model ukraiński. :)

2017 - Ukraina w tym roku -1%
2016 - była katastrofa -6%. :-\
Ale nie wiadomo, czy to nie w związku z migracją. Ja się zastanawiam, czy będzie spadek (i jak duży), jak trzeba będzie zmienić światło o zazębiającym się pokoleniu. Ciekawe, czy dużo osób wtedy odejdzie, czy też łykną nowe światło na temat pokolenia.


Offline Estera

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 18:23 »
W tym filmie występuje moja siostra i dobry kumpel z czasów studenckich, że o innych znajomych nie wspomnę. Żal mnie rozwala.
   Martin.
   Współczuję Ci tej siostry tam i tych znajomych, to naprawdę boli.
   Mnie też żal rozwala na tę ich emocjonalną manipulację, która pożera tych zabetonowanych ludzi.
   To przykre, że ludzie nie widzą, jak wygląda prawda o tej religii.
   :'( :'(

   P.s.Martin, czy to ludzie z Betel polskiego?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 18:27 »
Ciekawe, czy dużo osób wtedy odejdzie, czy też łykną nowe światło na temat pokolenia.
Pokolenia mają to do siebie, że trwają długo i część ewentualnych odstępców wcześniej umiera. ;)


Offline ewa11

Odp: Zaproszenie wideo na kongres międzynarodowy 2019 w Warszawie
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 18:30 »
Pokolenia mają to do siebie, że trwają długo i część ewentualnych odstępców wcześniej umiera. ;)
No właśnie, a na obecnym zrozumieniu pokolenia mogą pojechać jeszcze kilkadziesiąt lat. Jednak jestem ciekawa, co się będzie działo, jak w końcu będą musieli zmienić tę naukę.