Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 37794 razy)

Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Październik, 2018, 18:00 »
Nadaszyniak sprawiłeś mi dziś ogromną przyjemność swoją wizytą na moim skromnym wątku i wywołałeś uśmiech na mej twarzy. Dziękuję za cudny wiersz 😆.

"Poszła Ola do przedszkola, zapomniała parasola, a parasol był popsuty, połamane wszystkie druty". :)

Taki wierszyk powiadałem jednej z mych pociech, które prowadziłem na spacerki.


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Październik, 2018, 19:09 »
Roszada przywiałeś dawne wspomnienia związane z tym "wierszykiem" 😆 miłe i śmieszne zarazem, dziękuję 😉



Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Październik, 2018, 19:43 »
Cześć Ola , odnośnie statystyk .
JA jem kiełbasę Ty jesz kapustę , statystycznie oboje jemy bigos. :) Zatem nie przejmuj się swoim statystycznym bytem w Orgu


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Październik, 2018, 20:02 »
Właściwie Harnaś to ja już niczym się nie przejmuję, a na pewno nie org. 😆 ten czas mam za sobą po ostatnich przeżyciach luz mi się włączył całkowicie a poza tym szkoda na to życia 😀



Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Październik, 2018, 20:14 »
I o to chodzi prawda? :) Duża dziewczynka  już jesteś stąd ten luz.


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Październik, 2018, 20:24 »
Co prawda to prawda, a poważnie org zrobiła wszystko bym znalazła się w tym miejscu, w którym obecnie jestem i nie żałuję szkoda tylko, że tak późno ale to już inną sprawa😀



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Październik, 2018, 20:43 »
Witaj Olu ponownie w Nowym Świecie, nie skażonym BAKTERIAMI z OGRA.

Co do strasznych z dworu, mam na nich bata, pedofilia, ONZ, OBWE. Wiedzą że wiem, raz podbił jeden coś zaczął trukać o pamiątce, co z pedofilią, Australia 1006 przypadków, jak posiadłem te informacje, powiedziałem mu, wyście mnie "olali" gdy sprawa wyszła podczas kilku rozmów w trakcie głoszenie, więc poszukałem u źródła, na stronach Australijskiej Komisji, to nie szatan i odstępcy wstrętne, tylko komisja. Z ONZ-tem też coś próbował mącić, możesz to sam sprawdzić na oficjalnej stronie ONZ, byli i to jest bezdyskusyjny fakt, a myśmy w tym czasie studiowali Wspaniały finał Objawienia bliski, pozycja w której czytamy, że ONZ to, "BESTIA", to jak to dopiero po opisaniu przez Guardian że stosują podwójne odważniki, po cichu się wycofali, na spotkania OBWE też wysyłają swoich delegatów.
To jak to jest z tym nie brataniem się z szatańskim światem?

Tak że starszaków się nie obawiaj jeżeli nic nie mają na Ciebie, a że nie chodzisz na zebrania, Twój wybór,. Mi mogą nadmuchać, mój wybór, najwyżej zginę w Armagedonie, ICH ARMAGEDONIE :)

TAK ŻE JESZCZE RAZ WITAM SERDECZNIE W NOWYM PORZĄDKU :)


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Październik, 2018, 20:53 »
W krótkim czasie dowiedziałam się tego wszystkiego o czym piszesz powyżej było to dla mnie ogromnym szokiem jak dla każdego. Teraz jest inaczej. Mnie olali brzydko mówiąc mam spokój od dłuższego czasu dużo ułatwiło niepodpisanie RODO dzięki temu bywam szczęśliwa częściej niż kiedyś 😀



Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Październik, 2018, 21:19 »
To ładnie sobie to wszystko w główce poukładałaś , ja cierpiałem , bardzo cierpiałem  :'(


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Październik, 2018, 21:23 »
Oj cierpiałam i wyłam (nie płakałam) z rozpaczy z innych powodów związanych z org również, ale musiałam się otrząsnąć a poza tym ktoś mi pokazał jak można żyć i teraz trzymam się tego kurczowo.



Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Październik, 2018, 21:28 »
Trzymasz się chyba raczej jego kurczowo :)


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Październik, 2018, 21:34 »
Jej już nie ma (zmarła przyjaciółka) ale zanim jej zabrakło nauczyła mnie żyć poza org. Takie to życie nie do końca usłane różami...



Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Październik, 2018, 21:42 »
Bardzo mi przykro . Chciałem widzisz być taki FIFA UEFA a popełniłem faux- pas . Ale gratuluję Tobie , że jej argumenty dopuściłaś do siebie


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Październik, 2018, 21:45 »
Dlatego jak pisałam wcześniej częściej bywam szczęśliwa 😆 i dzięki temu jestem spokojniejsza bo już się nie martwię tym całym orgowskim syfem



Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Październik, 2018, 21:53 »
I takiego i jeszcze lepszego szczęścia Ci życzę . Spokój umysłu to wartość dodana