Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Strażnica do studium grudzień 2018  (Przeczytany 18977 razy)

Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 00:18 »
Ok. dwóch lat temu był pozytywny artykuł nt. najeźdzców z krajów muzułów, a ten z tego wątku pokazuje i gloryfikuje wyższość M nad K.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Sebastian

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 00:45 »
jeśli nawet strażnica wypowiada się pochlebnie o "najeźdźcach" z krajów muzułmańskich to tylko po to aby za chwilę pozbawić ich wiary w Allaha i sprzedać im czterospółgłoskowego korporacyjnego bożka imieniem Jehowah

za moich czasów niektórzy ŚJ zapewniali od domu do domu że "mają głęboki szacunek do Karola Wojtyły" a w rozwinięciu jedyne co potrafili wyksztusić z siebie to okrągłą formułkę w stylu że "należy szanować wszystkich ludzi w sędziwym wieku" albo że "szanują każdego człowieka a więc Wojtyłę również"

pochlebstwa wobec Arabów to trochę mało jak na bycie lewakiem - to tak jakby muzułmanin wierzył że istnieje jeden Bóg imieniem Allah, ale jednocześnie nie uznawałby Mekki ani Koranu ani nie święcił piątku albo jakby katolik wierzył w Trójcę Świętą ale kategorycznie zaprzeczał istnieniu duszy nieśmiertelnej oraz prymatowi piotrowemu (chodzi mi o zaprzeczanie podstawowym tezom danej religii lub ideologii)

a co do wyższości mężczyzny nad kobietą - to akurat kwalifikowałoby ich bardziej do "prawactwa" (czyli prawicowej przeciwności lewactwa - skojarz np. Radio Maryja i ich kampanię na temat niepodpisywania przez Polskę konwencji o zwalczaniu przemocy w rodzinie: pod tym konkretnym kryterium świadkowie Jehowy są bardziej antylewicowi niż Ojciec Inwestor z Torunia)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trinity

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 01:28 »
facet w orgu zawsze był na wagę złota
nie wnikam czemu nie interesuje mnie to za bardzo
dlaczego jest takie lobby?
kobitki odpierniczają całą robote przecież!
mało jest odstępczyń ! my babki mamy o wiele fajniejsze rzeczy na głowie
to faceci z nudów stają się odstępcami
a to czyta bezprzerwy internet albo ogląda tvn24

do kogo jest ta odezwa?
do kobiet!
żeby nie mógł zamoczyć 
jak kobita dostanie przekaz: że jak chłopina widzi całą jaskdawość w orgu
to ona ma go ostawić czyli że nie zamoczy
jasne?


Offline Sebastian

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 01:47 »
do kogo jest ta odezwa?
do kobiet!
żeby nie mógł zamoczyć 
jak kobita dostanie przekaz: że jak chłopina widzi całą jaskdawość w orgu
to ona ma go ostawić czyli że nie zamoczy
jasne?
jak facet nie zamoczy w orgu to zamoczy poza orgiem - więc gdzie tutaj uciążliwość tej restrykcji?

kobieta ma w zborze psiapsiółki poświęca mu emocje poświęca mu swój czas a potem zmęczona i seks od niechcenia, a jak facet ją zostawi i znajdzie sobie "filistynkę" to ona poświęci mu czas i da jemu o wiele lepszy seks bo nie będzie tak zmęczona jak kobieta ze zboru

wypychając faceta ze zboru Ciało Kierownicze zadba więc o to aby (jako odstępca) miał lepszy seks niż miał w orgu

jeśli nie mieli dzieci i nie są związani kredytem hipotecznym to po takim dictum trzeba po prostu odejść
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień, 2018, 02:11 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 09:35 »
   Jeżeli w domu pojawia się przemoc w jakiejkolwiek postaci, to już jest źle, a nawet bardzo źle.
   Akty przemocy z aktu na akt, są coraz silniejsze i coraz częstsze.
   Jeśli nikt nie przerwie tej amplitudy faz przemocy, jest ich trzy:

   * miesiąc tzw., "miodowy" serwowany przez kata, by zmylić ofiarę, że będzie zmiana na lepsze ...
   * narastanie napięcia, które w swoim apogeum doprowadza do wyładowania, czyli prędzej czy później, trzeciej fazy ...
   * aktu przemocy ...

   Dochodzi w rodzinach do tragedii.
   Ponieważ w tej sekcie jest ogromny nacisk na to, żeby wszystko ukrywać dla dobrego imienia,
   niewiele kobiet decyduje się na radykalne kroki i włączenie w to organów ścigania.

                                                       KOBIETKI, PAMIĘTAJCIE.
   Pobicie żony przez męża, jest takim samym przestępstwem, jak pobicie obcej osoby w jakimkolwiek miejscu.

   Tu musi wkroczyć policja, prokuratura, lekarz, który wystawi obdukcję, lekarz psychiatra, który oceni wasz stan psychiczny.
   W przypadku znęcania się psychicznego.
   Same musicie tylko wykazać się odwagą i zacząć bronić swej godności.

   NIE JESTEŚCIE NICZYM GORSZYM OD MĘŻCZYZNY, KTÓRY PRÓBUJE NAD WAMI ZAPANOWAĆ.
   Przemoc psychiczną też jest bardzo łatwo udowodnić.
   O ekonomicznej i seksualnej nie wspomnę.

   TO, CO RADZI STRAŻNICA, ŻEBY NAWET W ZAGROŻENIU ŻYCIA TRWAĆ W TAKIM TOKSYCZNYM ZWIĄZKU JEST CHORE !!!
   Ale ona robi to w swoim interesie, żeby pokazywać się jako religia doskonała wręcz.
   Żadna przemoc w małżeństwie, nie zasługuje na tolerancję i przyzwolenie, a niestety ich rady do tego się sprowadzają.
   I bardzo często bywa jeszcze tak, że na wizytach pasterskich, to się wzbudza poczucie winy w kobiecie, żonie.
   Że w czymś tam zawiodła, "nie posoliła zupy, jak trzeba", mówiąc skrótowo.
   Nie dajcie się nabierać na takie manipulacyjne gierki.

   Mówię to również z własnego doświadczenia, wiem jakich chwytów starszaki się chwytali.
   I to było przykre, że zamiast szukać rozwiązania problemu i wziąć się za kata rodziny,
   to szukali przysłowiowego "rąbka" u spódnicy, źle przeze mnie przyszytego.
   Pomijam już całkowicie fakt, że starszyzna, to kumplostwo mojego męża, która nawet przymknęła oko na pijacką noc spędzoną u pewnej kobiety.

   Dzięki swoim zdecydowanym działaniom, na dziś jestem uwolnioną kobietą od przemocy serwowanej przez męża.
   No oczywiście, w oczach "strażnicy" to jestem ta gorsza, bo nie zdecydowałam się na codzienny ból i cierpienie w toksycznym małżeństwie.
   I gdybym tam jeszcze tkwiła, to pewnie żyłabym w wielkim poczuciu winy.
   A tak, mam prawdziwą wolność również psychiczną, że skutecznie stanęłam w obronie tego, by prowadzić godne życie.
   BEZ PRZEMOCY W ŚRODKU MAŁŻEŃSTWA I RODZINY.
   I to jest cudowne uczcie, że zrobiłam, co należało zrobić.
   Pozdrawiam wszystkie udręczone kobiety i życzę odwagi i determinacji.
   :-* :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 10:33 »
moje trzy grosze:
Mężczyzna, który jest ''damskim bokserem'' nic sobą nie prezentuje zwykły szmatławiec- moja obiektywna wypowiedź
Ale czasami trzeba kobietę sprowadzić z nieba na ziemię, lecz nie w ten charakterystyczny nagminny stosowany przez innych sposób  ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień, 2018, 11:01 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Estera

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 11:28 »
Mężczyzna, który jest ''damskim bokserem'' nic sobą nie prezentuje zwykły szmatławiec- moja obiektywna wypowiedź
   Nadaszyniaku.
   Całkowicie przyłączam się do Twojej opinii.
   Ja to wiem już dawno i nie tylko z teorii, niestety.
   Przykre, ale prawdziwe.
   :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 13:00 »
Tak sobie czytam i czytam i wszystko na tych biednych chłopów :)

Bawi mnie to, a to o kobietach tłukących swych facetów, towarzystwo nie słyszało. No tak, to wbrew naszej kulturze.

W Polskim społeczeństwie facet, to pijak, cham, bijący swą żonę, do tego nie zaspokojony seksualnie kretyn który na okrągło by chciał się spuszczać.

Halo, a to delikatne ciało jest naprawdę takie delikatne. Żona swym słowem w wielu przypadkach zrobi więcej niż facet, nie ważne kto wrzucił zapałkę do stodoły, ważne że się pali. Nie będę się rozpisywał o Dalili, doprowadziła do śmierci mocarza. ;)

O kobietach, na fakcie bijących swych facetów, nie będę się rozpisywał, bo to przecież takie słabe. No bo gdzie przecież on taki twardy, duma DUPKOWI nie pozwoli się do twego przyznać. :) 

Pozdrawiam


Offline Sebastian

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 13:06 »
powtórzę pytanie: jak na gruncie zasad chrześcijaństwa nazwijmy to pawłowego chrześcijaństwa można wyobrażać sobie inne nauczanie o stosunkach w małżeństwie?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 13:16 »
moje trzy grosze:
Widzę Mroki-zgadzam się z Tobą całkowicie, również kobiety są ASYnad ASAMI, lecz w takim wypadku to mężczyzna apud (czyt. wspak).
Jak nie potrafi sobie pościelić to nie pofigluje, w Q... idzie na lewo rekreacyjnie (+18), potem na piwko(dla odwagi) i wraca do swego ASA i teo.. (Ww), koło się zamyka  ;D
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień, 2018, 13:36 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline ewa11

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 13:45 »
O kobietach, na fakcie bijących swych facetów, nie będę się rozpisywał, bo to przecież takie słabe. No bo gdzie przecież on taki twardy, duma DUPKOWI nie pozwoli się do twego przyznać. :) 
Słyszałam, że w Holandii są ośrodki dla facetów - ofiar przemocy domowej. Serio. :)


Offline Sebastian

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 13:49 »
czytam zaprezentowane w tym wątku kobiece mądrości i nie wiem czy śmiać się czy płakać więc postanowiłem że wolę śmiać się...

nigdy nie ma tak że winna jest tylko jedna strona - zawsze winne są co najmniej dwie strony np żona i teściowa ;)

popatrzcie kobietki na sprawe z męskiego pkt widzenia jeśli potraficie

w imię czego dzisiejszy facet w ogóle ma żenić się z wami? żeby potem wysłuchiwać że każdy jego krok i każdy jego oddech i absolutnie wszystko jest nieakceptowane?

dzisiaj na każdego nawet najbardziej idealnego faceta znajdzie się paragraf jak nie ma przemocy fizycznej to można wymyślić przemoc psychiczną albo jeszcze lepszy dowcip: przemoc ekonomiczną

tak tak, facet który muchy nie skrzywdzi i nawet mówi szeptem żeby nie było że krzyczał, ale popełnił "wielką zbrodnię" i nie dał się w 100% oskubać i zagonić do kieratu 24h to jest przemocowiec bo jak on śmiał zachować sobie chociażby 1% zarobionych przez samego siebie pieniędzy! Przecież jego kobieta koniecznie potrzebowała kupić sobie stosiedemnastą torebkę a on przemocowiec tego nie sfinansowal!

facet chciałby z własną żoną uprawiać seks? jaki seks? co on bredzi? przecież jego kobieta 27 dni temu, tak jak to ma w zwyczaju i jak to robi co miesiąc - raz w miesiącu łakawie położyła się przed nim jak kłoda drewna więc powinien piać z zachwytu... Poza tym ona taka słaba słabiuteńka na nic nie ma siły na seks tym bardziej jedyne na co ma siłę to marudzić 3,5h dziennie że nie ma na nic siły...

a teraz popatrzcie z pkt widzenia faceta: w imię czego facet ma tkwić w takim zfeminizowanym wariatkowie?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline ewa11

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 14:24 »
tak tak, facet który muchy nie skrzywdzi i nawet mówi szeptem żeby nie było że krzyczał, ale popełnił "wielką zbrodnię" i nie dał się w 100% oskubać i zagonić do kieratu 24h to jest przemocowiec bo jak on śmiał zachować sobie chociażby 1% zarobionych przez samego siebie pieniędzy! Przecież jego kobieta koniecznie potrzebowała kupić sobie stosiedemnastą torebkę a on przemocowiec tego nie sfinansowal!
Seba, jak facet jest zmuszony sfinansować stosiedemnastą torebkę, to sam ma prawo uznać się za ofiarę przemocy psychicznej :D A przynajmniej ma prawo poczuć się, jak dojna krowa. :)


Offline Światus

Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 14:45 »
przecież jego kobieta 27 dni temu, tak jak to ma w zwyczaju i jak to robi co miesiąc - raz w miesiącu łakawie położyła się przed nim jak kłoda drewna więc powinien piać z zachwytu...

Do wszystkiego trzeba mieć odpowiednie narzędzia...
Kłodę drewna rżnie się ostrą piłą, a nie nożem do masła...  :D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Strażnica do studium grudzień 2018
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 14:47 »
Do wszystkiego trzeba mieć odpowiednie narzędzia...
Kłodę drewna rżnie się ostrą piłą, a nie nożem do masła...  :D

Słusznie!. A puszki z mięskiem nie otwiera się siekierą ;)