Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Cześć  (Przeczytany 8820 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Cześć
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Sierpień, 2018, 07:00 »

Szczerze napiszę,nie wiem czy warto tu bywać,bo jest to chyba kółko wzajemnej adoracji,podobne do tego na które można trafić w tak krytykowanej organizacji!
Będziesz atakowany,jak coś szczerze napiszesz,a jak komuś wykaże błędu to będziesz ignorowany...
To już wolę kolegów i koleżanki z pracy  ;)




Klej nie słuchaj go. On nie napisał szczerze , bo napisał , że nie wie czy warto.  :) To ja jestem z tych utyskujących jak Izraelici na pustyni , ale oni tak tylko 40 lat . Nie należę do żadnego kółka ani do organizacji , częściej niż czasami  posprzeczam się z użytkownikami ale szybko wybaczam :D Pisz , pisz.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2018, 07:02 wysłana przez HARNAŚ »


Offline salvat

Odp: Cześć
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpień, 2018, 08:30 »
Poczekaj chwile to zjawią sie tutaj idzieje tacy co będą żądać Twojego imienia nazwiska i grom wie czego jeszcze , doświadczyłam tutaj tego na własnej skórze

No jestem. :D
Przesadzasz Vectro. Twój przypadek powitania to zupełnie inna bajka.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Cześć
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Sierpień, 2018, 11:00 »
moje trzy grosze:
HARNAŚ to HARNAŚ, samo imię przez się mówi, ale równy, szczery, wesoły ''zbój'' forumowy - Jego wypowiedzi w gremium wypowiadane są troszeczkę emocjonalnie lecz konkretnie, to twarda sztuka jednak mimo wszystko bardzo, bardzo da się LUBIĆ.
Szczególnie na Forum Harnasia doceniam i komentarze sprawiają uznanie, które zamieszcza.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2018, 11:06 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline klejnagorąco

Odp: Cześć
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Sierpień, 2018, 12:12 »
Witam nowego użytkownika,
Szczerze napiszę,nie wiem czy warto tu bywać,bo jest to chyba kółko wzajemnej adoracji,podobne do tego na które można trafić w tak krytykowanej organizacji!
Będziesz atakowany,jak coś szczerze napiszesz,a jak komuś wykaże błędu to będziesz ignorowany...
To już wolę kolegów i koleżanki z pracy  ;)

Oho, tu naprawdę są niektórzy orzeszkami ;)

Nemo: Poprawiłem format wiadomości, żeby nie było niedomówień. ;)

« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2018, 12:39 wysłana przez Nemo »


Offline salvat

Odp: Cześć
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Sierpień, 2018, 12:17 »
Kleju pobędziesz trochę wśród nas gwarantuję że twoje zdanie na temat forum wyklaruje się. Ludzie są tu przeróżni jak w każdej społeczności.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline klejnagorąco

Odp: Cześć
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Sierpień, 2018, 12:28 »
Nie rozumiem tych co ledwie weszli i już wychodzą.
Trzeba było wcześniej popatrzyć na nasze bagienko a dopiero później się w nim taplać.
A tak wlazłeś i co? Pobrudziłeś się i już uciekasz. ;)

Nie rozumiem tych co nie potrafią dokładnie czytać,bo ja nie wychodzę jak na razie z Forum,a tylko cytowałem "BetMena"


Offline Roszada

Odp: Cześć
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Sierpień, 2018, 13:43 »
A to przepraszam za niedomówienie. :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Sierpień, 2018, 17:51 »
Hej - Klej!

Był jakiś Kley w książce lub filmie SF - nie pamiętam!
Na parafii mieliśmy takiego chłopaka, co miał ksywkę "Klej". Nie napiszę o jaki klej chodzi, bo zostanę posądzony o propagowanie narkotyków w kraju, gdzie one są nielegalne, i z tego powodu wyląduję na cmentarzu. Taka mądrość ludowa - nie dyskutujemy zsfładzom.
Jeszcze mi się przypomina tekst takich mało oklepanych poetów: "kleję się do Ciebie, bo jestem zrobiona z kleju". Chociaż ja do dziś mawiam (parafrazując): 'kleję się do Ciebie, bo jestem klejąca'. Przy czym podkreślam, że jestem on, nie on-on, bo to inny facet; ani ona.
Witaj, Dzień Dobry, a nawet Cześć i Hello!
Chociaż lepiej brzmi: Hejka, tu Moyses! ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Cześć
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Sierpień, 2018, 18:08 »
moje trzy grosze:
Ojj, ojj ''Moyżesz'' Mojżesz - ty klejoku forumowy


Offline zenobia

Odp: Cześć
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Sierpień, 2018, 19:11 »
Cześć
Pozwolmy by klej wyrobił sobie własny osąd o forumowiczach.
Ja nie nalezę do zadnego kołka , i adorowac tez mnie nikt nie chce  :) :) :)


Level

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Sierpień, 2018, 20:46 »
Cześć klej:)


Offline klejnagorąco

Odp: Cześć
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Sierpień, 2018, 15:22 »
Pięknie być nowym na forum i bycie w centrum uwagi,"orzeszki"same klejá się z "achami"i"ochami" :)szkoda,że to mija,a skoro są tu wianuszki wzajemnej celebracji,to muszę się gdzieś wkręcić,kto wie może przeżyję nowá przygodę,znajdę przyjaźń a i coś więcej nie wykluczam, więc uśmiechów sto w stronę dam,których chętnie poadoruję :), polemizować z nikim nie chcę,bo to nudne i szkoda życia kiedy słoneczko ogrzewa główkę a księżyc puka w serduszko,no chyba że ktoś zalezie za skórę to z kapcia zrobię użytek,wátków na forum też co nie miara,więc myślę co tu można jeszcze dorzucić...hm,mam,może bajkę?to kto chce bajkę ręką w górę,a kto nie chce pora spać!bajka będzie o...no o czym?to tajemnica,ale niech tam wypaplam, będzie o np.Marysi albo jak kto woli o Margaret,bo i tak imiona jakieś trzeba wymyślić,a prawdziwych za nic w świecie nie zdradzę.A więc rodzynki kto chce klejácá bajeczkę?


Offline zenobia

Odp: Cześć
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Sierpień, 2018, 17:24 »
Ciąg sie kleju  :)


Offline HARNAŚ

Odp: Cześć
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Sierpień, 2018, 17:46 »
Jeden już tu bajki pisze i niech tak już zostanie .


Offline klejnagorąco

Odp: Cześć
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 12:12 »
Ciąg sie kleju  :)

Byłem trochę nieobecny,bo zalała mi się klawiatura.
Ale już wracam.I na czym to stanęliśmy,aha,na bajeczce,obiecałem więc opowiem.
A więc to będzie trochę więcej niż zwykła bajka,bo życiowe zdarzenie oplecione w "bajkę".I niech ktoś nie myśli,że to będzie kolejne romansidło,ale raczej wszystkiego po trochu.Może komuś to da do myślenia.A jak kogoś ona uśpi,do miłych snów.

Była więc Małgosia,młodá dziewczyná i piękná w dodatku,jak wiele zresztą dziewczát na świecie.Pochodziła z katolickiej rodziny,matka moherka,biegajãca co rusz do Kościoła,w domu Radio Maryja,a i ksiádz czasami bywał u nich w domu,to na kawie,to na ciasteczku.Małgosi też zaszczepiono wiarę,czy była ona głęboka,tego nie wiem,wierzyła bo wierzyła i już,w tym wieku kiedy młodość ma swoje prawa to się za bardzo nie zastanawia,a zresztá obracała się praktycznie w środowisku w większości katolickim,choć spotykała w swoim życiu jakiś tam dziwnych z innych wiar,ale jak to młoda osoba,po prostu żyła życiem i cieszyła się nim.Miała kilku chłopaków,ale jakoś nie bardzo jej się podobali,bo nie chciała mieć tam pierwszego lepszego,ale żeby czymś się wyróżniał,był orginalny,taki inny niepowszedni i oczywiście koniecznie przystojny.Dla matki marzył się zięć katolik,dobry i uczynny,a jeśli miałaby zostać stará panná to chętnie widziałaby swojá córkę w zakonie,bo przecież Bogu przeznacza się to  co ma najlepsze i najpiękniejsze.Małgosia spojrzenie to uznawała za co najmniej mało nowoczesne.I tak życie płynęło swoim spokojnym rytmem.Aż pewnego dnia   
Cdn.