Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Cześć :)  (Przeczytany 5787 razy)

Offline Sony1234

Cześć :)
« dnia: 28 Sierpień, 2018, 08:23 »
Cześć, od jakiegoś czasu obserwuję forum. Postanowilem sie zarejestrować i przywitać. Krótko o mnie: w "prawdzie" od urodzenia, w tym roku miałem wziąć chrzest - do tej pory głosiciel i tyle. Mam 31 lat, zawsze coś mi nie pasowało w tej organizacji a oddanie sie Bogu traktowalem jako najpowazniejszą decyzje w życiu (pewnie jak większość). Ostatnio po wielu wątpliwościach przestałem chodzić na zebrania i do służby. Starszy próbował mnie "nawrócić" jednak bez skutku. Niedługo trzeba bylo czekać.. przyszlo do mnie 2 starszych i oznajmilo, że ze wzgledu na moje watpliwosci nie mogę już być głosicielem.  :) tak o to... Jestem wolnym człowiekiem.


Offline HARNAŚ

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień, 2018, 08:30 »
Pierwszy :)
Pozdrowieniazlubuskiego


Offline Kerostat

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień, 2018, 09:01 »
Cześć, od jakiegoś czasu obserwuję forum. Postanowilem sie zarejestrować i przywitać. Krótko o mnie: w "prawdzie" od urodzenia, w tym roku miałem wziąć chrzest - do tej pory głosiciel i tyle. Mam 31 lat, zawsze coś mi nie pasowało w tej organizacji a oddanie sie Bogu traktowalem jako najpowazniejszą decyzje w życiu (pewnie jak większość). Ostatnio po wielu wątpliwościach przestałem chodzić na zebrania i do służby. Starszy próbował mnie "nawrócić" jednak bez skutku. Niedługo trzeba bylo czekać.. przyszlo do mnie 2 starszych i oznajmilo, że ze wzgledu na moje watpliwosci nie mogę już być głosicielem.  :) tak o to... Jestem wolnym człowiekiem.

Jakie Twoje szczęście, że się obudziłeś przed chrztem.
Zapewne rodzina i znajomi z orga zaczną się ograniczać w kontaktach z Tobą, ale nie będzie to tak drastyczne jak byś został wykluczony.
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Rajski Ptak

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień, 2018, 09:18 »
Witaj na forum :) czuj się tu mile widziany :)
Pozdrawiam ze Szczecina
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień, 2018, 09:37 »
  Witaj Sony1234.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sierpień, 2018, 09:55 »
Witaj-SONY1234
Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku,
ale każdy może zacząć od dzisiaj dopisać nowe zakończenie.

Będąc na Forum, wiele zaznasz zadowolenia, zgłębisz wiedzę, która pomoże zacząć na nowo spojrzeć na popełnione błędy. :) :)



Offline Salome

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sierpień, 2018, 10:06 »
ufff, całe szczęście, że się ewakuowałeś w ostatniej chwili. Pozdrawiam serdecznie
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline ewa11

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sierpień, 2018, 11:27 »
Jakie Twoje szczęście, że się obudziłeś przed chrztem.
Zapewne rodzina i znajomi z orga zaczną się ograniczać w kontaktach z Tobą, ale nie będzie to tak drastyczne jak byś został wykluczony.
Dokładnie.


Offline Estera

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sierpień, 2018, 11:57 »
Cześć, od jakiegoś czasu obserwuję forum. Postanowilem sie zarejestrować i przywitać. Krótko o mnie: w "prawdzie" od urodzenia, w tym roku miałem wziąć chrzest - do tej pory głosiciel i tyle. Mam 31 lat, zawsze coś mi nie pasowało w tej organizacji a oddanie sie Bogu traktowalem jako najpowazniejszą decyzje w życiu (pewnie jak większość). Ostatnio po wielu wątpliwościach przestałem chodzić na zebrania i do służby. Starszy próbował mnie "nawrócić" jednak bez skutku. Niedługo trzeba bylo czekać.. przyszlo do mnie 2 starszych i oznajmilo, że ze wzgledu na moje watpliwosci nie mogę już być głosicielem.  :) tak o to... Jestem wolnym człowiekiem.
   Sony1234.
   Witaj, witaj.

   Jak to dobrze, że młodzi ludzie są otwarci na wiedzę i rozsądne argumenty, jak to dobrze.
   Witaj wśród świadomych, czym ta sekta jest?
   Planuj swoje życie po swojemu.
   I ciesz się nim.
   Nie daj się w żaden sposób wstawić w ich szablony i manipulacje.
   Pozdrawiam i trzymaj się swojego steru i swoich wiatrów.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Trinity

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Sierpień, 2018, 12:17 »
witaj Soniaku jakżeś sie uchował bez chrztu do wieku Chrystusowego!?
ale ci dobrze!


Offline Roszada

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Sierpień, 2018, 13:19 »
Witaj! :)


Offline Sony1234

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Sierpień, 2018, 13:54 »
Dzięki za miłe powitanie. Tak udalo mi sie przetrwać bez chrztu dość dlugo - zawsze zwlekałem z ta decyzją. Pozatym miałem chwilowe przerwy ze sj. Młodość, "świat" spowodowaly  ze zrezygnowałem z zebrań i studium. Teraz, jakieś 2 lata wstecz uruchomiłem się na nowo w strone organizacji. Zebrania, studium, szkola teokraryczna, głosiciel no i zaraz mialo dojść do chrztu. Też się ciesze, że do tego nie doszło. Żona nie jest z organizacji więc bylo latwiej. Reszta rodziny w organizacji więc pewnie nie beda to juz te same relacje. Dzieki za te forum - jest bardzo ciekawe, kopalnia wiedzy na temat organizacji.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Sierpień, 2018, 15:39 »
Witaj Sony1234  :)


Offline gangas

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Sierpień, 2018, 15:45 »
 Witaj. To Ty jesteś Sony Ericsson Si 1234 Xperia Arc, tylko nazwa skrócona? ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline agent terenowy

Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Sierpień, 2018, 16:00 »
Witam :)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)