Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"  (Przeczytany 19276 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Sierpień, 2018, 10:10 »
      Przypominam, wstęp bardzo uniwersalny i skuteczny.
   Którym zapewne Nadaszyniak się posługiwał, w tej swojej błyskawicznej akcji.
   To tak dla tych, którzy jakby nie są zorientowani, o jaki wstęp chodzi.

   - Dzień dobry, czy odwiedzają państwa świadkowie Jehowy?
   - Tak, odwiedzają, a o co chodzi?
   - Chcę zaznaczyć, że ja nie jestem śj, ale mam coś dla państwa, co pomoże państwu szybko się ich pozbyć.


   I tu należy króciutko wyjaśnić, że powyższa ulotka wykazuje, jakie to sprawy ta sekta ukrywa.
   Kto chce, może więcej wiadomości zdobyć wchodząc na wskazane strony internetowe w ulotce.
   Życzę powodzenia w akcji.

   A jeszcze dla szpanu, możemy dodać, jak to nieraz twierdzili świadkowie Jehowy, przy okazji różnych kampanii z traktatami i zaproszeniami.
   Że ... akcja jest ogólnopolska, by przestrzegać ludzi przed tą sektą, zapraszamy do zapoznania się z treścią ulotki ...
   Modyfikacje są wskazane w każdym możliwym kierunku, w zależności od wyobraźni osoby, która te ulotki będzie wręczała.
   Powodzenia życzę w akcjach szybkich, jak lot błyskawicy.
   :-* :-* :-*

   I tylko dodam jeszcze,
   że to nie jest mój pomysł.
   Ja tylko Wam go przekazałam, mnie osobiście on również się bardzo podoba.
   Bo jest krótki, rzeczowy, łatwo trafia do ludzi, szybko wiadomo o co chodzi, niczego nie owija w bawełnę, jak to mówią.
   Akurat dla ludzi, którzy chcą się pozbyć natrętnych wizyt nieproszonych gości w soboty, niedziele i wszelkie inne wolne od pracy.
   Pozdrawiam.
   :D

Estero, szacunek. :)
Pozdrawiam


Offline miranda

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Sierpień, 2018, 10:44 »
Świetny pomysł! :)

Też uważamy, ze to świetny pomysł !  Po takich akcjach świadkom łatwiej będzie zacząć rozmowę o ich naukach. Może to brzmi dziwnie ale naprawdę popieramy Waszą akcję .
Przy okazji - świadkowie rozdają swoją literaturę darmo a nie za kasę.


Offline Estera

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Sierpień, 2018, 10:44 »
Estero, szacunek. :)
Pozdrawiam
   WIDZĘ MROKI.
   Jestem, na nich, podobnie jak Ty, cięta do zenitu.
   Wykorzystam każdą okazję, żeby im dać popalić, narazie bez dekonspiracji swojej osoby.
   Muszę się jeszcze ukrywać, dlatego pomoc osób, takich niezależnych, nie śj., jest w tym momencie bezcenna.
   I fajnie, że się tacy chętni znajdują.
   Również Cię serdecznie pozdrawiam.
   :D
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpień, 2018, 12:41 »
Przy okazji - świadkowie rozdają swoją literaturę darmo a nie za kasę.

A kto rozdaje tutaj cokolwiek za kasę?

To raz, a dwa to o ile dobrze wiem to wskazówki są takie, żeby o ile to możliwe wspominać, że działalność jest finansowana z dobrowolnych datków (wyjątkiem są stojaki, gdzie nie wolno Wam o tym wspominać bo wtedy państwo mogłoby to zakwalifikować jako handel obwoźny). Więc niby darmo, ale przy okazji wspominając, że można rzucić kasą.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień, 2018, 12:45 wysłana przez mav »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpień, 2018, 13:10 »
A kto rozdaje tutaj cokolwiek za kasę?

To raz, a dwa to o ile dobrze wiem to wskazówki są takie, żeby o ile to możliwe wspominać, że działalność jest finansowana z dobrowolnych datków (wyjątkiem są stojaki, gdzie nie wolno Wam o tym wspominać bo wtedy państwo mogłoby to zakwalifikować jako handel obwoźny). Więc niby darmo, ale przy okazji wspominając, że można rzucić kasą.
Za dawnych czasów to nawet potrafiło być w potrzebach zboru i wałkowane na zbiórkach


Offline Ignorant2004

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpień, 2018, 14:15 »
Pytałeś o orientacyjny koszt to podałem orientacyjny z zaznaczeniem górnej granicy kosztów. Nie moja wina że coś innego miałeś na myśli.
Miałem na myśli odp od mav :)


Offline franki

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sierpień, 2018, 16:03 »
Też uważamy, ze to świetny pomysł !  Po takich akcjach świadkom łatwiej będzie zacząć rozmowę o ich naukach. Może to brzmi dziwnie ale naprawdę popieramy Waszą akcję .
Przy okazji - świadkowie rozdają swoją literaturę darmo a nie za kasę.
W jaki sposób popierasz tą akcję Miranda?
Czyli mam rozumieć że wręczając Gazetki z WTS dołączasz ulotki Bezpieczeństwo twojej rodziny ?
Cytuj
Po takich akcjach świadkom łatwiej będzie zacząć rozmowę o ich naukach.
Kogo obchodzą nauki SJ ? Ludzie dostają wyraźny sygnał, to jest g...wno , śmierdzi. Nie dotykać. Nie podchodzić. A Ty chcesz z nimi rozmawiać.


Offline Proctor

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpień, 2018, 16:49 »
Pytałeś o orientacyjny koszt to podałem orientacyjny z zaznaczeniem górnej granicy kosztów. Nie moja wina że coś innego miałeś na myśli.
I teraz wprodukujcie 1000 komentarzy o cenie druku ulotek. Kolega zapytał u źródła jaki jest koszt wiec pytanie było skierowane do osób znających  cenę a nie do pseudo fachowców wiedzących o Google.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpień, 2018, 16:51 »
Efekt ulotek i coraz większego oświecenia społeczeństwa jest taki że na zbiórkach pustki a głosiciele na ulicy poruszają się wolniej niż starcy o lasce.
Frustracja pionierów całujących klamki i szczerzących zęby przed wizjerami narasta, nawet tereny opracowywane co rok albo dwa nie rodzą odwiedzin.
Puki co tłumaczy się to tempem życia lub migracją ludzi z dużych miast.
Jak długo da się zaklinać rzeczywistość?


Offline Brat Kardyga

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Sierpień, 2018, 21:16 »
Uważam, że  to bardzo  dobra akcja dla tych co chcą a nie mogą ze względów finansowych i liczą każda złotówkę.
Sam jakiś czas temu napisałem do Alka o kilka ulotek dla sąsiadów i mi przysłał listownie bez problemu i wielkie dzięki mu za to.
Robicie wielka sprawę o której już głośno w świecie a mirinda czy jakiś inny Nadarzyn niech sobie nie myśli, że im wszystko wolno.
BRAVO MY !!!  ;D


Offline Kerostat

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Sierpień, 2018, 22:12 »
... a mirinda czy jakiś inny Nadarzyn niech sobie nie myśli, że im wszystko wolno.
BRAVO MY !!!  ;D

Miranda swoimi komentarzami wprowadza zamieszanie, jest po stronie ŚJ, czy po przeciwnej.
Niby czysty dualizm jest sprzeczny z rzeczywistością, ale dobrze wiemy że w oczach org jest całkowity, tzn, albo jesteś z nami albo przeciwko.
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Rumba

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sierpień, 2018, 12:19 »
 Witam. Pomyślałam o naklejkach na drzwi : " Nie zapraszam Świadkow Jehowy"


Offline Brat Kardyga

Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Sierpień, 2018, 22:01 »
Witam. Pomyślałam o naklejkach na drzwi : " Nie zapraszam Świadkow Jehowy"

Idealny pomysł z nalepkami !!! Czasem jest możliwości przylepienia tak np. na słupie ogłoszeniowym.
Przypuszczam, że koszty podobne a efekt może być większy. Tu chodzi o szybkość...  żeby te du...i zz.. a Ameryki nas nie przechytrzyły  ;D
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień, 2018, 22:05 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Sierpień, 2018, 05:57 »
Można by zrobć ulotkę z nalejką i zachęcić ludzi po przeczytaniu o skorzystanie z niej
Na samochody można też coś opracować


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Sierpień, 2018, 19:39 »
Na samochody można też coś opracować

Adoptowałem naklejkę magnetyczną z manifestacji we Wrocławiu  ;D

« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień, 2018, 20:08 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi