Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica  (Przeczytany 34371 razy)

Offline Trinity

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:28 »
nie wierze!! :o :o


Offline Estera

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:45 »
nie wierze!! :o :o
   Czasem trudno uwierzyć, że mogą być tak perfidni, po prostu do granic!!
   :'( :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline trampek

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Sierpień, 2017, 13:29 »
   Jak rozmawiałam ze swoją, wydawało mi się, przyjaciółką ntt. i jasno jej mówiłam o co chodzi ...
   To po prostu nie przyjmowała tego do wiadomości.
   Nie widziała, że chodzi o te straszne procedury, a nie o fakt istnienia pedofilii w szeregach śj.
   Jakiś czas drążyłam ten temat u niej, nasiałam jej wątpliwości, ale koniec, końców, okazało się, że jest nam nie po drodze.
   Nie przyjęła uczciwie faktów do wiadomości.
   :'( :'(
   Liczę na to, że może kiedyś przejrzy na oczy i ujrzy ten straszny mechanizm WTS.
   Chciałabym, żeby tak się stało i życzę jej tego.


A jakie to uczciwe fakty macie ? Przedruki z zagranicznych gazet niczym nie potwierdzone ?
Naprawdę pudelek.pl wobec waszych insynuacji to pikuś ;)
Może wreszcie ktoś mi napisze ile przypadków pedofilii było w Polsce ? Skoro jest ich w naszym kraju ok 120 tysięcy to mniemam że pedofilów musi być co najmniej z 20 tysięcy skoro ta skala pedofilii jest w/g was aż tak ogromna ;)


Offline Salome

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpień, 2017, 13:31 »
I te wszędobylskie słodkie motylki ... nie na darmo mnie one drażniły w filmikach i publikacjach celowanych w dzieci  :o czemu nie kotki, pieski albo biedroneczki .... ?
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Fantom

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpień, 2017, 18:13 »

A jakie to uczciwe fakty macie ? Przedruki z zagranicznych gazet niczym nie potwierdzone ?
Naprawdę pudelek.pl wobec waszych insynuacji to pikuś ;)
Może wreszcie ktoś mi napisze ile przypadków pedofilii było w Polsce ? Skoro jest ich w naszym kraju ok 120 tysięcy to mniemam że pedofilów musi być co najmniej z 20 tysięcy skoro ta skala pedofilii jest w/g was aż tak ogromna ;)

 Trampek-może wreszcie zadzwonisz do Nadarzyna i sam się o to zapytasz?Masz z tym jakiś problem?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline trampek

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpień, 2017, 21:19 »
Trampek-może wreszcie zadzwonisz do Nadarzyna i sam się o to zapytasz?Masz z tym jakiś problem?


Ale to wy cały czas tu piszecie o tym, żeby unikać świadków Jehowy bo tam tylko pedofilia ? Czy nie ?
Tymczasem ja i na studiach i w pracy cały czas jeśli mówi się o pedofilii to mówi się tylko o kościele rzymsko-katolickim.
To kto jest sfiksowany na punkcie pedofilii u świadków ? 
Mam wrażenie, że jest to wasz jedyny punkt zaczepienia do krytyki organizacji Jehowy. I wyżywacie się ile da bo w innych tematach nie macie żadnych argumentów przeciwko świadkom bo pisma potwierdzają ich dogmaty.
No i jeszcze wyzywanie mnie od "pedałów" po raz kolejny pokazuje wasz poziom i daje piękne świadectwo o was ;)


Offline Trinity

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sierpień, 2017, 22:33 »
I te wszędobylskie słodkie motylki ... nie na darmo mnie one drażniły w filmikach i publikacjach celowanych w dzieci  :o czemu nie kotki, pieski albo biedroneczki .... ?

teraz to mnie zaintrygowałaś! znasz jakąś wiedze  tajemną?
może my sie czepiamy? może to nie znaczy co jest? przecież to są dzieci...
a o co chodzi z tym FBI? że oni co rozkminili?


odnośnie szanownego pana trampka
liczysz sobie czas?
a może sam jesteś pełen wątpliwości i prowokujesz?
czyli jak nie zobaczysz statystyk nie uwierzysz?
jak zamkniesz oczy to może cie nie będzie?
nam nie rozchodzi sie o pedofilów! bo to zjawisko jest wszędzie! nam sie rozchodzi o procedury!
a teraz mam jeszcze bardziej zryty beret! bo może się okazać że wts lansuje pedofilie pacząc na łóźeczko Zosi
smutno mi Boże


Offline Salome

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpień, 2017, 22:54 »
teraz to mnie zaintrygowałaś! znasz jakąś wiedze  tajemną?
może my sie czepiamy? może to nie znaczy co jest? przecież to są dzieci...


Droga Trinity, mam taką samą tajemną wiedzę jak szanowne Ciało Kierownicze.  :) :) :) Ci z Warwick głoszą swoje teorie spiskowe, jak na przykład na temat zburzenia Jerozolimy w 607pne, na temat roku 1914 lub w kwestii 144 tysięcy wybranych, itd. Dowodów na to żadnych, a wyznawców 8 mln.
Ja sobie głoszę swoje teorie spiskowe. Ot tak, dla przyjemności, żeby im w papierach narobić. Zaczynam się radykalizować jako odstępca. Skoro Świadkowie niszczą mnie i moją reputację, to nie pozostaje mi nic innego jak niszczyć ich reputację. 
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline ogórek kiszony

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpień, 2017, 23:14 »
Tymczasem ja i na studiach i w pracy cały czas jeśli mówi się o pedofilii to mówi się tylko o kościele rzymsko-katolickim.
Wiesz, ja do nie dawna czytałem/słyszałem o takich przypadkach u katolików, w Indiach, a Islamie, a od niedawna u ŚJ.
Dołączyłeś, ze swymi braćmi do zacnego grona!


Offline zenobia

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sierpień, 2017, 12:54 »
To zacne grono było w stanie sie przyznac i przeprosic , a ,swiadki ' ida w zaparte.


Offline Dietrich

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Sierpień, 2017, 13:02 »

Mam wrażenie, że jest to wasz jedyny punkt zaczepienia do krytyki organizacji Jehowy. I wyżywacie się ile da bo w innych tematach nie macie żadnych argumentów przeciwko świadkom bo pisma potwierdzają ich dogmaty.

Przecież ŚJ nie mają dogmatów. Strażnicy nie czytasz?   To poczytaj forum zamiast bronić czegoś, czego najwyraźniej nie rozumiesz ;D


Offline Lechita

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Sierpień, 2017, 14:27 »
teraz to mnie zaintrygowałaś! znasz jakąś wiedze  tajemną?
może my sie czepiamy? może to nie znaczy co jest? przecież to są dzieci...
a o co chodzi z tym FBI? że oni co rozkminili?


odnośnie szanownego pana trampka
liczysz sobie czas?
a może sam jesteś pełen wątpliwości i prowokujesz?
czyli jak nie zobaczysz statystyk nie uwierzysz?
jak zamkniesz oczy to może cie nie będzie?
nam nie rozchodzi sie o pedofilów! bo to zjawisko jest wszędzie! nam sie rozchodzi o procedury!
a teraz mam jeszcze bardziej zryty beret! bo może się okazać że wts lansuje pedofilie pacząc na łóźeczko Zosi
smutno mi Boże

Trinity, podrzucę Ci coś w temacie słodkich motylków rodem z jw.org  ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=9Hk1yM8bEz8

Ciekawy kanał ktoś prowadzi, w każdym razie ja go śledzę.

Pozdrawiam  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline trampek

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Sierpień, 2017, 15:29 »
Wiesz, ja do nie dawna czytałem/słyszałem o takich przypadkach u katolików, w Indiach, a Islamie, a od niedawna u ŚJ.
Dołączyłeś, ze swymi braćmi do zacnego grona!

Ile razy mam pisać, że świadkowie Jehowy to tacy sami grzesznicy jak inni ?

Ja nie po to jestem u świadków, żeby służyć ludziom ale po to aby mieć zbawienie u Jehowy i jemu służyć;)

#Diedrich
Nauki głoszone przez świadków śmiało można nazwać dogmatami.

#zenobia
Katolicy może i przeprosili ale po jakim czasie ? Sami się przyznali czy może pod ogromnym naciskiem społecznym ? Skąd wiesz ile % pedofilii w kościele katolickim wyszło tak naprawdę na jaw ? Obawiam się, że może co najwyżej 10 % ;)
Mówimy tu tylko o pedofilii a co np z homoseksualizmem wśród księży ? Tego już kościół nie ma odwagi tępić ? A na seminariach pełno tego jest, wielu młodych adeptów m in z tego powodu rezygnuje z bycia księdzem ;)


Offline Estera

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Sierpień, 2017, 20:31 »
A jakie to uczciwe fakty macie ? Przedruki z zagranicznych gazet niczym nie potwierdzone ?
   A co powiesz o nagraniach z rozpraw sądowych Królewskiej Komisji w Australii? ds. badania pedofilii?
   Wszystko, dzień po dniu?
   Łącznie z przesłuchaniami Geoffrey'a Jacksona i pozostałych starszych z australijskich zborów świadków Jehowy?
   Może wg Ciebie, to jakiś teatrzyk Stewart Angus, z pozostałymi sędziami, odwalił?
   :'( :'(
   Jakbyś nie był zorientowany o czym mówię, podaję link omawiający te sprawę.
   https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/przesluchania-sj-w-sprawie-pedofilii-przed-komisja-w-australii-marzec-2017/
   Uruchom swój angielski i obejrzyj sobie co nie co.
   Bo Twoje "cudowne" Ciałko Kierownicze, nienatchnione i omylne, tego do wiadomości Ci nie poda w swoich gazetkach.
   O budzeniu się i staniu na strażnicy, czujnie.
   Miłego słuchania. 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline trampek

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Sierpień, 2017, 20:38 »
   A co powiesz o nagraniach z rozpraw sądowych Królewskiej Komisji w Australii? ds. badania pedofilii?
   Wszystko, dzień po dniu?
   Łącznie z przesłuchaniami Geoffrey'a Jacksona i pozostałych starszych z australijskich zborów świadków Jehowy?
   Może wg Ciebie, to jakiś teatrzyk Stewart Angus, z pozostałymi sędziami, odwalił?
   :'( :'(
   Jakbyś nie był zorientowany o czym mówię, podaję link omawiający te sprawę.
   https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/przesluchania-sj-w-sprawie-pedofilii-przed-komisja-w-australii-marzec-2017/
   Uruchom swój angielski i obejrzyj sobie co nie co.
   Bo Twoje "cudowne" Ciałko Kierownicze, nienatchnione i omylne, tego do wiadomości Ci nie poda w swoich gazetkach.
   O budzeniu się i staniu na strażnicy, czujnie.
   Miłego słuchania.

Poczekam na finał sprawy ;)