Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica  (Przeczytany 34375 razy)

Offline Estera

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Listopad, 2017, 00:06 »
Czy to już było?


   A tak mi się jakoś chcąc, nie chcąc, skojarzyło.
   Tak, jak wygląda ten list.
   Tak zawsze miałam przestudiowaną i popodkreślaną swoją strażnicę, służbę, przebudźcie się i studiowane książki i broszury.
   Plus jeszcze jakieś dodatkowe uwagi na marginesach.
   Aż mnie dreszcz przebiega, jak o tym teraz myślę.
   Ale teraz to patrzę na to ze zupełnie innego punktu widzenia.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Listopad, 2017, 11:34 »
Czy to już było?



Dziwne ale też nie widzę tego listu na forum..
Jeśli ktoś potrzebuje to wrzucam w pdf.


Offline lukasz84gl

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Listopad, 2017, 21:26 »
Dzisiaj z rana na wp pojawił się na głównej stronie taki artykuł:
https://wiadomosci.wp.pl/swiadkowie-jehowy-tuszowali-molestowanie-dzieci-prawda-wyszla-na-jaw-po-latach-6189813184104577a
Jak widać w Polsce też robi się głośno w temacie.
„Nikt nie jest bardziej beznadziejnie zniewolony, niż ci którzy fałszywie wierzą że są wolni." Georg Wilhelm Hegel


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Listopad, 2017, 21:33 »
Jak widać w Polsce też robi się głośno w temacie.

W Polsce sie zrobi głosno, jak sie za polskie zbory wezmą. Na razie to tylko wirtualna polska
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline arcykapłan

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Listopad, 2017, 14:11 »
W Polsce sie zrobi głosno, jak sie za polskie zbory wezmą. Na razie to tylko wirtualna polska

No na waszym forum już jest gorąco jak widzę. Typowa wrzutka dziennikarska o kilku przypadkach podejrzenia o pedofilii w GB i już wielkie podniecenie na waszym forum ;)


Offline Szarańcza

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Listopad, 2017, 14:15 »
No na waszym forum już jest gorąco jak widzę. Typowa wrzutka dziennikarska o kilku przypadkach podejrzenia o pedofilii w GB i już wielkie podniecenie na waszym forum ;)

A jak jest w zborach? Wszyscy już wiedzą?
W sumie co tam... taka błahostka ta pedofilia, jedna dziecko w tą czy w tamtą. Po co o tym gadać?


Offline Grześzajęty

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Listopad, 2017, 15:23 »
No na waszym forum już jest gorąco jak widzę. Typowa wrzutka dziennikarska o kilku przypadkach podejrzenia o pedofilii w GB i już wielkie podniecenie na waszym forum ;)

widzisz, każdy ma inny powód podniecenia. Jakim powodem jest twoje podniecenie względem, tu ludzi na forum i to co piszą lub myślą. Zapytaj się pedofila co go podnieca, ciebie się pytam, co, ciebie podnieca aby odwiedzać to forum ?
Przeszkadza ci jeżeli przebieg wymiany zdań nie przebiega zgodnie z twoją wolą?


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Listopad, 2017, 15:54 »
No na waszym forum już jest gorąco jak widzę. Typowa wrzutka dziennikarska o kilku przypadkach podejrzenia o pedofilii w GB i już wielkie podniecenie na waszym forum ;)

W Australii też zaczęło się od sprawdzenia kilku przypadków, a wyszło z tego takie g..wno. Myślę że siedmiu starców spokojnie nie śpi.
Za chwilę dojdą kolejne komisje w innych krajach.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Salome

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Listopad, 2017, 16:21 »
No na waszym forum już jest gorąco jak widzę. Typowa wrzutka dziennikarska o kilku przypadkach podejrzenia o pedofilii w GB i już wielkie podniecenie na waszym forum ;)

No pewnie, co to "arcykapłana" obchodzi, że gdzieś jakieś dzieci w zborze gwałcą ?
Grunt, żeby była frekwencja na zebraniu i żeby był garnitur, krawat i broda ogolona....  >:( >:( >:(
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Szarańcza

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Listopad, 2017, 16:25 »
A jakże! Lawina dopiero ruszy.
I to nie dlatego,że ktoś okazał się pedofilem - w każdej religii/wyznaniu się taki znajdzie.
Tylko dlatego że CK stosuje niewłaściwą politykę względem tych osób i nie doprowadza do izolowania ich od społeczeństwa, stawiając na równi swoją reputację z dobrem dziecka.

arcykapłanie zachęcam do powtórnego obejrzenia listopadowego bradcastingu. ŚJ nigdy nie zmienią swojego podejścia! (to się w sumie okaże ;))
Żadne moce na niebie i na ziemi nie przekonają ŚJ, że białe jest białe a czarne jest czarne!


Offline Estera

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Listopad, 2017, 16:59 »
W Australii też zaczęło się od sprawdzenia kilku przypadków, a wyszło z tego takie g..wno. Myślę że siedmiu starców spokojnie nie śpi.
Za chwilę dojdą kolejne komisje w innych krajach.
   A najciekawsze jest to, że zaczęło się przede wszystkim od badania przypadków w KK.
   Ze związków wyznaniowych to śj wypadli najgorzej, zaraz po KK.
   A to tylko jeden kraj.

   arcykapłan.
   W ilu krajach świata działają śj?
   Pomnóż to i okaże się jaka to jest skala tolerowania tego przestępstwa.
   Anglia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Polska ... to dopiero przyszłość w rozliczeniu tego co robi wts.

   I jeszcze raz przypomnę.
   Tu nie zbór, gdzie tylko trzeba dyplomatycznie milczeć i zamiatać wszelkie brudy pod dywan, Tobie jak tam pasuje, to sobie siedź.
   Krytykujesz, to co tu piszemy.
   Ale mamy powody do radości, że prawda tej świętej strażnicy wychodzi na światło dzienne.
   Bo skrzywdziła wielu ludzi, a nikt jak dotąd nie poniósł żadnych konsekwencji.
   :'( :'(
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad, 2017, 17:01 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline arcykapłan

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Listopad, 2017, 17:19 »
A jakże! Lawina dopiero ruszy.
I to nie dlatego,że ktoś okazał się pedofilem - w każdej religii/wyznaniu się taki znajdzie.
Tylko dlatego że CK stosuje niewłaściwą politykę względem tych osób i nie doprowadza do izolowania ich od społeczeństwa, stawiając na równi swoją reputację z dobrem dziecka.

arcykapłanie zachęcam do powtórnego obejrzenia listopadowego bradcastingu. ŚJ nigdy nie zmienią swojego podejścia! (to się w sumie okaże ;))
Żadne moce na niebie i na ziemi nie przekonają ŚJ, że białe jest białe a czarne jest czarne!


A jaką politykę powinno stosować CK ? Wskażesz mi choć jeden kościół , który sam od siebie wskazywał pedofilów ? Nie wskażesz bo żaden kościół nie biega do prokuratury, że jego wyznawca albo kogoś zabił albo kogoś zgwałcił albo coś ukradł. Zrozum, że związki wyznaniowe to nie organy ścigania.
Jeśli u ŚJ udowodnią komuś przestępstwo pedofilii to na pewno taka osoba raczej zostanie wyrzucona ze zboru. A przestępstwa na tle seksualnym znane się nie od wczoraj .
Sam jestem bardzo ciekawy ile takich przestępstw u ŚJ uda się udowodnić polskim organom ścigania. Myślę, że rewelacji nie będzie jakbyście zapewne chcieli ;)
Chętnie dowiedziałbym się też ile pedofilii  jest np tylko wśród księży w Polsce. O homoseksualiźmie wśród duchowieństwa nawet szkoda wspominać.  ;)


Offline Grześzajęty

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Listopad, 2017, 17:22 »
W Australii też zaczęło się od sprawdzenia kilku przypadków, a wyszło z tego takie g..wno. Myślę że siedmiu starców spokojnie nie śpi.
Za chwilę dojdą kolejne komisje w innych krajach.

Nie będą spali spokojnie, To co przez wiele lat ukrywano- wskazuje na to że bycie świadkiem jehowy- to nie przywilej, to nie zbawienie.
To tylko inna, ulepszona, wersja kołyski diabła. A nie ukrywano tylko pedofilię.




Offline arcykapłan

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Listopad, 2017, 17:29 »
Nie będą spali spokojnie, To co przez wiele lat ukrywano- wskazuje na to że bycie świadkiem jehowy- to nie przywilej, to nie zbawienie.
To tylko inna, ulepszona, wersja kołyski diabła. A nie ukrywano tylko pedofilię.

Rzucacie hasła i slogany co jest typowe dla wrogów. Skoro twierdzisz, ze ktoś co ukrywa i ty wiesz o tym to dlaczego milczałeś tyle lat ? ;)


Offline Estera

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Listopad, 2017, 17:35 »
Rzucacie hasła i slogany co jest typowe dla wrogów. Skoro twierdzisz, ze ktoś co ukrywa i ty wiesz o tym to dlaczego milczałeś tyle lat ? ;)
   arcykapłan
   Żebyś nie prześcignął własnego mózgu, z tymi pytaniami.
   >:( >:(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.