Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica  (Przeczytany 34382 razy)

Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #75 dnia: 23 Listopad, 2017, 19:33 »
Ej, zauważyłem, że w tym zdaniu skopana jest być może interpunkcja! Powinno brzmieć wg mnie: Nadzorca bowiem, jako szafarz Boży, musi być wolny od oskarżenia. Nie uważacie? Jako szafarz Boży jest wtrąceniem i się to tak oddziela wtedy. Polonistą nie jestem. Może ktoś pomoże i sprawę rozstrzygnie?

Masz, jak najbardziej, rację.
:)


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #76 dnia: 23 Listopad, 2017, 22:50 »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #77 dnia: 23 Listopad, 2017, 22:59 »
Jestem po rozmowie z fanatykiem który zapoznał się z artykułem z wp.pl i cytuję ,,to nie prawda, jak to możliwe żeby 4 letnią dziewczynkę gwałcił brat a gdzie byli rodzice  :o :o :o"  i temat w umyśle świadka zamknięty. Podsyciłem temat i zapytałem czy zatem to wszystko manipulacje i kłamstwa?
Tak  :-\

ręce i szczęka mi opadły. Wiem jednak swoje  :) cios tak naprawdę był solidny a fanatycy tak się tylko bronią, dostaną jeszcze parę takich informacji i się oczka otworzą.

Wielka Brytania jest bliżej niż Australia i jest tam mnóstwo Polaków więc będzie przepływ informacji wzorowy  :D


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #78 dnia: 24 Listopad, 2017, 01:31 »

Wielka Brytania jest bliżej niż Australia i jest tam mnóstwo Polaków więc będzie przepływ informacji wzorowy  :D

Dokładnie, także na to liczę. Swoją drogą, to niezwykłe że tak lawinowo to rusza w świecie.


Offline pies berneński

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #79 dnia: 24 Listopad, 2017, 05:11 »
Nowe informacje na temat GB coraz szerzej lecą w Polskę:

http://twojeuk.pl/artykul/5807-wstrzasajace-zeznania-bylych-swiadkow-jehowy-w-uk.-4-letnia-dziewczynka-byla-gwalcona-przez-brata
Albo redaktora poniosła fantazja albo na tak zwanym "zachodzie" ludzie rzeczywiście są mocno zepsuci pod względem moralnym.W artykule padło zdanie:
"Nadużycia seksualne były chlebem powszednim w organizacji religijnej - wyznali po latach jej byli członkowie"
Jak to rozumieć,że coś jest chlebem powszednim?
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline wrzesien

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #80 dnia: 24 Listopad, 2017, 10:29 »
Jestem po rozmowie z fanatykiem który zapoznał się z artykułem z wp.pl i cytuję ,,to nie prawda, jak to możliwe żeby 4 letnią dziewczynkę gwałcił brat a gdzie byli rodzice  :o :o :o"  i temat w umyśle świadka zamknięty. Podsyciłem temat i zapytałem czy zatem to wszystko manipulacje i kłamstwa?
Tak  :-\

ręce i szczęka mi opadły. Wiem jednak swoje  :) cios tak naprawdę był solidny a fanatycy tak się tylko bronią, dostaną jeszcze parę takich informacji i się oczka otworzą.

Wielka Brytania jest bliżej niż Australia i jest tam mnóstwo Polaków więc będzie przepływ informacji wzorowy  :D

Trzeba było zapytać: Skoro Organizacja chroni dzieci, to czemu woli płacić 4000$ dziennie niż przekazać dokumenty pedofilów sądowi? I tu możesz dać link do Kalifornijskich Sądów z orzeczeniem wyroku. To też kłamstwa? Strona rządowa kłamie? Czy kłamstwem było zeznanie członka CK w tym procesie że nigdy nie pracował dla Strażnicy i nie ma z nią nic wspólnego, więc nic nie będzie mógł na ten temat powiedzieć?

Jeśli nie zagoni się do ściany argumentami to dyskusja ze Świadkami nie ma sensu. Dopiero wtedy zapala im się lampka, że faktycznie nie da się już tego nijak usprawiedliwić.
Przetestowane ;-)


Offline crazyexjw

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Listopad, 2017, 10:06 »
Ostatnio w tv Focus pokazano film dokumentalny "Kościół - zmowa milczenia". Polecam ;)


Offline Fantom

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #82 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:02 »
Teraz są lepsze newsy.Zmowa milczenia w CK.To nie film dokumentalny ale serial.Mnóstwo sezonów i odcinków Made by CK mamy zapewnione.''Prawdziwy'' lud Boży umoczony w pedofilię.Trzyma nas cały czas w napięciu. crazyexjw polecam.Śledź forum.Tu znajdziesz najlepsze i najgorętsze momenty z Twojej pedofilskiej organizacji.Mam nadzieję,że nie jesteś miłośnikiem małych dzieci w zborze.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad, 2017, 11:04 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Villa Ella

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #83 dnia: 25 Listopad, 2017, 12:04 »
Nie karmić trolla! Nie karmiony, co prawda nie zginie, tylko się przepoczwarzy, ale szkoda prądu...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Startek

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #84 dnia: 25 Listopad, 2017, 20:00 »
Ostatnio w tv Focus pokazano film dokumentalny "Kościół - zmowa milczenia". Polecam ;)
. Chłopie o co ci chodzi ,   co ty tak wyjeżdżasz z tym kościołem  my nie jesteśmy katolikami  , dlatego to co się dzieje w KK nas nie obchodzi . 


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #85 dnia: 25 Listopad, 2017, 23:10 »
Nie karmić trolla! Nie karmiony, co prawda nie zginie, tylko się przepoczwarzy, ale szkoda prądu...

Już czwarty raz słowo w słowo to samo piszesz. Albo nabijasz sobie staty albo... sama jesteś trollem :D


Offline Estera

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #86 dnia: 25 Listopad, 2017, 23:26 »
Albo redaktora poniosła fantazja albo na tak zwanym "zachodzie" ludzie rzeczywiście są mocno zepsuci pod względem moralnym.W artykule padło zdanie:
"Nadużycia seksualne były chlebem powszednim w organizacji religijnej - wyznali po latach jej byli członkowie"
Jak to rozumieć,że coś jest chlebem powszednim?
   Rozumiem to tak, że często.
   Taką myśl nasuwa porównanie do chleba powszedniego, który normalnie zajada się codziennie.
   Może to jest trochę przesadzone, ale daje do myślenia.
   
(...) Wielka Brytania jest bliżej niż Australia i jest tam mnóstwo Polaków więc będzie przepływ informacji wzorowy  :D
   
Dokładnie, także na to liczę. Swoją drogą, to niezwykłe że tak lawinowo to rusza w świecie.
   Również mam taką nadzieję.
   Nie będzie takiego tłumaczenia, że to "daleko", jak dzieje się z Australią.
   Bo już Anglia, to jak sąsiad z podwórka i o wiele więcej będzie słychać.
   I bardzo dobrze.
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zawsze letni

Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Fantom

Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #88 dnia: 28 Listopad, 2017, 08:18 »
Może to nagranie rozmowy telefonicznej już było.Może ktoś jeszcze nie słyszał.Rozmowa o pedofilii z bratem starszym.Starszy twierdzi,że każdy kto porusza te tematy jest wrogiem Jehowy i organizacji.Takich ludzi trzeba się wystrzegać.
''Diabelska wrogość przeciw Jehowie''.Poruszanie tematu pedofilii w KK już  nie jest wrogością przeciw Jehowie?

https://www.youtube.com/watch?v=lHtCNzQysuU
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia a Towarzystwo Strażnica
« Odpowiedź #89 dnia: 28 Listopad, 2017, 17:23 »
Może to nagranie rozmowy telefonicznej już było.Może ktoś jeszcze nie słyszał.Rozmowa o pedofilii z bratem starszym.Starszy twierdzi,że każdy kto porusza te tematy jest wrogiem Jehowy i organizacji.Takich ludzi trzeba się wystrzegać.
''Diabelska wrogość przeciw Jehowie''.Poruszanie tematu pedofilii w KK już  nie jest wrogością przeciw Jehowie?

https://www.youtube.com/watch?v=lHtCNzQysuU

  Ponieważ w tej kwestii ( pedofilii) świadkowie są mega tolerancyjni.
Starszy mówi, że ich zna, współpracował z nimi, spał z nimi i nic. Jego nie molestowali? :o wielka strata.
Wiem, czepiam się, ale jego tłumaczenie jest naiwne, a raczej głupie.

Poruszanie tematu pedofilii w KK jest wręcz ich obowiązkiem, bo to jak odwracanie uwagi od siebie.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).