Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?  (Przeczytany 49032 razy)

Offline Safari

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #180 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 08:52 »


Mam 666 polubien. Przypadek? 😂😂😂
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #181 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 09:43 »
PAŃSTWOWO-EUROPEJSKI INSTYTUT TWORZENIA NOWYCH TEORII NAUKOWYCH I BADAŃ TEORETYCZNYCH..
Dobre bo państwowe i  naukowe źródło teorii naukowych... :D


« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2018, 09:49 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #182 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 09:50 »
Ja się pokusiłam o próbę zrozumienia statystyk przez ciebie przytoczonych Nabot i mam kilka pytań.
Ale pierwsze podstawowe pytanie to: proszę o źródła - czyli: tytuł artykułu lub książki w której opublikowano te badania, lub nazwę badania, rok oraz nazwiska badaczy. Chcę sobie spojrzeć u źródła. A na razie wstawię swoje pytania do tekstu w tekście moje wstawki pogrubione:



Drugi cytat Nabot - moje wstawki, pogrubione.

"Przeczytaj Kochana wyniki badań jeszcze raz na spokojnie z kalkulatorem i przelicz to. Zobaczysz wtedy jak jest rzeczywiście. To są oficjalne badania i może ułatwię Ci to na zmyślonym przykładzie:

100 nauczycieli jest w szkole, z oficjalnych danych wynika, że 2-3 z nich będzie homoseksualistami. 97 będzie hetero.

W szkole jest 10 000 uczniów a ofiarą pedofili padnie jakiś 10 uczniów w szkole podstawowej (według badań i statystyk). 3 z tych uczniów padnie ofiarą tych 3 nauczycieli homoseksualnych czyli 100% homoseksualistów nauczycieli było w tym wypadku również pedofilami. ***UWAGA: NAJBARDZIEJ NURTUJĄCE MNIE PYTANIE: Skąd masz pewność (nawet jeśli te założenia odnośnie 3% nauczycieli homoseksualnych są prawidłowe), że WSZYSCY trzej (lub troje) nauczycieli (nauczycielek) to pedofile????  Skąd ta pewność? Bo ja nie  widzę tego w twoim opisie (czy to było opisane w opisie tych badań?, wg mnie możliwa jest sytuacja, gdy tylko jeden z nich skrzywdził wiele dzieci????? Patrz^^ poniżejNatomiast 7 uczniów padnie ofiarą 7 nauczycieli heteroseksualnych czyli 90 nauczycieli heteroseksualnych nie dopuści się molestowania co daje około 6% hetero nauczycieli, którzy są również pedofilami. Czy teraz rozumiesz o co chodzi? Czy wiesz do czego by doszło gdyby połowa ludzi była homoseksualna? byłby problem z przyrostem naturalnym? ;) To są wyniki oficjalnych badań więc jeśli ktoś temu przeczy to tak jak by przeczył, że w Australii było 1006 przypadków pedofilów. Właśnie tutaj mam spore wątpliwości, dlatego chcę znać źródła tych danych, chcę jak Berejczycy sprawdzić sama"  Mimo wszystko widzę różnicę w materiale dowodowym Australijskiej Komisji a badaniami, które przytoczyłaś (choć jak zaznaczam moje wątpliwości mogą brać się z tego, że zacytowałaś coś fragmentarycznie. Dlatego bym mogła naprawdę się do nich odnieść potrzebuję wiedzieć kto i kiedy je przeproadził :) Nie, naprawdę rok 1983 nie wystarczy :)

Bardzo Cię proszę o spokojne podejście do moich pytań, gdyż naprawdę szczerze chcę dowiedzieć się skąd te badania. Na razie na moje oko nie wyglądają one na rzetelne, lub twój opis (bez urazy) jest niewystarczający. Temat jest ważny, więc proszę o odniesienie się do tych moich pogrubionych pytań

Będę wdzięczna, gdyż poświęciłam na analizę Twoich danych sporą część wieczoru :)

P.S. ^^ Akurat pracuję w branży przygotowującej młodych ludzi do zawodu nauczyciela - i cóż, mam powody by przypuszczać, że osoby homoseksualne występują w tym zawodzie z większą częstotliwością niż w społeczeństwie. Na grupę ok 40 osób siedmiu przyszłych nauczycieli to geje, a nie wiem nic o lesbijkach. Oczywiście to tylko jedna grupa, ale z moich wlasnych obserwacji I przypuszczalam wzięło sie pytanie:  skąd to założenie, że homoseksualnych nauczycieli jest taki sam procent jak osób homoseksualnych w całym społeczeństwie? Co jeśli jest ich w tym zawodzie nadreprezentacja???? Czy to zostanie wziete pod uwage /sprawdzone w czasie przeprowadzania badan na ktore sie powolujesz?

Witaj,

po pracy odpowiem na wszystkie pytania, na szybko napiszę tylko, że jestem w szoku, że coraz więcej osób homoseksualnych chce być nauczycielami. Dla mnie jasno świadczy to o tym co Ci ludzie chcą robić i jestem załamana.


Offline matus

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #183 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 10:38 »
Autentycznie nie rozumiem rozpaczy z tego powodu.

Szkoda myśleć, co będzie jak homoseksualista zostanie prezydentem :d
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #184 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 11:05 »

Instrukcja stwarzania... krok po kroku..

Sławek i Rafał przedstawiają...

Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #185 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 11:51 »
Witaj,

po pracy odpowiem na wszystkie pytania, na szybko napiszę tylko, że jestem w szoku, że coraz więcej osób homoseksualnych chce być nauczycielami. Dla mnie jasno świadczy to o tym co Ci ludzie chcą robić i jestem załamana.

Inaczej nie można tego zinterpretować, twierdzisz, że homoseksualni zostają nauczycielami tylko z powodu chęci molestowania dzieci. Brzydzą mnie takie poglądy jak Twoje. Jak można wszystkich do jednego wora wrzucać? Chciałabyś być tak potraktowana?
Większość homoseksualnych osób które znam, są bardzo inteligentne i oczytane. Znam też homoseksualnych nauczycieli w Polsce i ich szanuję, bo wykonują świetną robotę. I bardzo chciałbym, żeby właśnie tacy uczyli moje dziecko. Bardziej niepokoi mnie, gdy nauczycielami zostają osoby fanatyczne na punkcie religii. Dyskryminujące. Uczące nienawiści zamiast tolerancji.


Offline free

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #186 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 12:23 »
Inaczej nie można tego zinterpretować, twierdzisz, że homoseksualni zostają nauczycielami tylko z powodu chęci molestowania dzieci. Brzydzą mnie takie poglądy jak Twoje. Jak można wszystkich do jednego wora wrzucać? Chciałabyś być tak potraktowana?
Większość homoseksualnych osób które znam, są bardzo inteligentne i oczytane. Znam też homoseksualnych nauczycieli w Polsce i ich szanuję, bo wykonują świetną robotę. I bardzo chciałbym, żeby właśnie tacy uczyli moje dziecko. Bardziej niepokoi mnie, gdy nauczycielami zostają osoby fanatyczne na punkcie religii. Dyskryminujące. Uczące nienawiści zamiast tolerancji.

Gdy moja siostra miala problemy w liceum pedagog szkolny zalecil jej modlic sie z rozancem. Gdy powiedziala ze nie zrobi tego bo jest SJ pedagog probowal wcisnac jej rozaniec podstepem mowiac ze wazne jest zeby chociaz na chwile dotknela jeden koralik.
Taki nauczyciel napewno lepszy od homoseksualnego ;)
Jesli dzieki bogu pana boga nie ma to chwala bogu
Jesli nie daj boze pan bog jest to niech nas reka boska broni


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #187 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 12:45 »

Wersja zmieniona na prośbę moderacji..

CZY TO WĄTEK O ......................
CZY O ATEIZMIE...
  zlitujcie się.... to czytają w większości ludzie o poglądach wokoło JWORG...

Ps. Stare forum m.in. poprzez wałkowanie tego tematu do oporu ..zgasło...

Nemo: Edycja

Autentycznie nie rozumiem rozpaczy z tego powodu.

Szkoda myśleć, co będzie jak homoseksualista zostanie prezydentem :d
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2018, 16:02 wysłana przez Nemo »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Safari

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #188 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 15:55 »

Wersja zmieniona na prośbę moderacji..

CZY TO WĄTEK O HOMOSIOWANIU....
CZY O ATEIZMIE...
  zlitujcie się.... to czytają w większości ludzie o poglądach wokoło JWORG...

Ps. Stare forum m.in. poprzez wałkowanie tego tematu do oporu ..zgasło...
.

Ja widze to tak: temat jak temat, jesli admini chca, moga wydzielic osobny watek. A mnie interesuja odpowiedzieli Nabota, Bo na ich podstawie mam nadzieje Bede mogla wywnioskowac czy mozna ufac przedstawionym przez Nia danym, czy po prostu byly to dane zmanipulowane.

"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #189 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 16:11 »
Kupisz mi wtedy taczkę ?  Bo pamiętasz jak mi w nocy złodzieje ukradli z pod domu? Fajna była , niebieskie rączki i gumowane kółko na czerwonej obręczy. Ech , jeszcze mi nie przeszło.
Harnaś, tutaj jest mapka pokazująca procentowy udział osób podających się za niewierzące w europie.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Demografia_ateizmu

Jasno wynika że w Polsce jest mniej niż 5% ateistów, czyli prawdopodobieństwo, że taczkę gwizdnął Ci wierzący jest 95%  ;D
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2018, 16:39 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Kerostat

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #190 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 16:20 »
Wersja zmieniona na prośbę moderacji..

CZY TO WĄTEK O ......................
CZY O ATEIZMIE...
  zlitujcie się.... to czytają w większości ludzie o poglądach wokoło JWORG...

Ps. Stare forum m.in. poprzez wałkowanie tego tematu do oporu ..zgasło...



Nemo: Edycja


Pewnie komuś zależy aby i to forum zgasło, jak tam się udało tą metodą, to warto tu spróbować.

Nemo: Poprawiłem edycję.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2018, 16:25 wysłana przez Nemo »
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #191 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 16:27 »
Pewnie komuś zależy aby i to forum zgasło, jak tam się udało tą metodą, to warto tu spróbować.

Mam plan do tego nie dopuścić. Wszelkie posty mające jakiekolwiek zabarwienie homofobiczne będą usuwane.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Kerostat

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #192 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 16:29 »
Mam plan do tego nie dopuścić. Wszelkie posty mające jakiekolwiek zabarwienie homofobiczne będą usuwane.

Można by też przeczyścić ten dział z postów nie dotyczących ateizmu. Sam jestem ateistą i dziwię się że ktoś odchodzący od orga pakuje się w inne kłopoty (czytaj religie)
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #193 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 16:38 »
Byłoby to trudne, bo posty tworzą jakiś ciąg myślowy. Wielokrotnie część postu jest na temat, a druga część odbiega od tematu i tak dyskusja powoli schodzi na inne tory. Może wystarczy apel do piszących, żeby trzymać się tematu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #194 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 17:26 »