TOWARZYSKIE POGADUCHY > NA WESOŁO

Tylko SJ mogl tak zrobic

<< < (10/11) > >>

Gwynbleid:

--- Cytat: zaocznie wywalony w 24 Sierpień, 2018, 22:38 ---Na Teutatesa, naprawdę napisał "na prawdę", i "na litość Boską", nie masz już czego się czepić ?

--- Koniec cytatu ---
Słusznie sił czepia. Mój błąd, przepraszam

zaocznie wywalony:

--- Cytat: Gwynbleid w 24 Sierpień, 2018, 22:44 ---Słusznie sił czepia. Mój błąd, przepraszam

--- Koniec cytatu ---
Nie ma za co  ;D
A ja się "nie czepiam" użytkowniczki "julia7", tylko sam wcześniej sporo pisałem z telefonu, i podobne błędy były częste.
Dlatego wolę polemikę z treścią wypowiedzi, zamiast szukania literówek i innych drobnych błędów w pisowni.
I też napisałem troszkę z humorem, nie miałem zamiaru atakować "julii", jeśli tak to niektórzy odebrali - sorki.
 :)
PS. Pamiętaj o modnej ostatnio "dysgrafii". Zawsze można na coś zgonić  ;D

Gwynbleid:

--- Cytat: zaocznie wywalony w 24 Sierpień, 2018, 23:05 ---Nie ma za co  ;D
A ja się "nie czepiam" użytkowniczki "julia7", tylko sam wcześniej sporo pisałem z telefonu, i podobne błędy były częste.
Dlatego wolę polemikę z treścią wypowiedzi, zamiast szukania literówek i innych drobnych błędów w pisowni.
I też napisałem troszkę z humorem, nie miałem zamiaru atakować "julii", jeśli tak to niektórzy odebrali - sorki.
 :)
PS. Pamiętaj o modnej ostatnio "dysgrafii". Zawsze można na coś zgonić  ;D

--- Koniec cytatu ---
Ok. Dzięki

julia7:

--- Cytat: zaocznie wywalony w 24 Sierpień, 2018, 22:38 ---Na Teutatesa, naprawdę napisał "na prawdę", i "na litość Boską", nie masz już czego się czepić ?

--- Koniec cytatu ---

Strasznie oczy bolą jak się coś takiego widzi. Zresztą to wina telefonu niby. A jak chcesz zabawy, to powiem Ci w tajemnicy, że "boską" winieneś napisać literą małą, gdyż to przymiotnik.

zaocznie wywalony:

--- Cytat: julia7 w 25 Sierpień, 2018, 00:19 ---Strasznie oczy bolą jak się coś takiego widzi. Zresztą to wina telefonu niby. A jak chcesz zabawy, to powiem Ci w tajemnicy, że "boską" winieneś napisać literą małą, gdyż to przymiotnik.

--- Koniec cytatu ---
Zabawy mnie bawię.
Takie tez.
A błąd zrobiłem z pełną świadomością i premedytacją - z szacunku dla stwórcy.
Żadnej tajemnicy tu nie ma.
Mnie, szczerze mówiąc, bardziej bolą oczy od bezsensownej paplaniny niektórych zaślepionych świadków, za to błędy - chociaż najczęściej zauważam - nie robią na mnie wrażenia.
 :)
Pozdrawiam serdecznie  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej