Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum  (Przeczytany 11960 razy)

Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Październik, 2019, 08:04 »
a potem długo czekałeś ze złapaniem za frety ;D Xewersa bo reprezentował zblizone do Twoich poglądy.

Przepraszam bardzo, ale w którym miejscu mam z nim zbliżone poglądy? ;D

Co do statystyk to każdy może z nich wyczytać to, co chce i co mu akurat pasuje. Gdy na początku roku słyszałem po raz kolejny, że "forum umiera" to wspomniałem o statystykach i usłyszałem, że "nie liczy się ilość, tylko jakość". Więc teraz sam użyję tego argumentu :).

Poza tym osoby, które tylko patrzą na licznik postów zapominają o dwóch rzeczach - po pierwsze w styczniu przestał się udzielać Roszada, który pisał bardzo dużo i zakładał dużo nowych wątków, na które ludzie odpowiadali i samo to sprawiało, że ilość postów pięła się w górę. Po drugie latem bana dostała Estera, która była drugą osobą na forum pod względem ilości napisanych postów. Dopiero od niedawna może pisać znowu.

My naprawdę nie potrzebujemy na forum adrenaliny. Potrzebujemy, żeby było to spokojne i bezpieczne miejsce w którym szczególnie osoby nowo opuszczające organizację będą mogły czuć się dobrze.
« Ostatnia zmiana: 03 Październik, 2019, 08:21 wysłana przez mav »


Offline skyline

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Październik, 2019, 08:15 »
spoko mav - na przestrzeni ostanich 16 lat i historii wszelakich for poświadkowych i tak obecna linia moderacyjna jest najbardizej wyważona


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Październik, 2019, 08:21 »
Wiesz Nemo ,jestem zazenowana tym co piszesz , tym bardziej , ze tak czesto podkreslasz , ze to Ty jesteś gospodarzem.
Poproś kogoś Ci zyczliwego i bezstronnego by skomentował to co napisałes .
Gdzie ja napisałem ze jestem gospodarzem? Proszę przytocz jeden mój taki wpis. Gospodarzem jest właściciel forum. Pisałem w którymś wpisie w przenośni, że pomagam gospodarzowi prowadzić dom.
Nie przypisuj mi słów których nie napisałem.
A że jesteś zażenowana...Twoja sprawa. Niestety, ale po tym co tu czytam, tak się czuję jak to opisałem, że mam dosyć ciągłych podjazdów do ludzi którzy poświęcają swój czas żeby całe to forum jakoś działało, przez niektóre osoby, które chciałby żeby to forum było miejscem ich prywatnych wojenek.


A co do tego co napisał Harnaś
Cytuj
Rzecz nie dotyczy Estery ,tylko Twojego traktowania nas jak idiotów . Z góry zakładasz , przytaczając punkt regulaminu, że będzie personalne obrażanie , więc nie wiem kto jątrzy .
Jeżeli wg Ciebie prośba o to żeby dyskusja przebiegała w sposób kulturalny jest robieniem z ludzi idiotów i jątrzeniem, to spójrz na cmentarz i na ilość wpisów z wątku Estery, które były zwykła pyskówką i tam się znalazły.
Ja nie zakładam z góry, jak próbujesz mi to wmówić, ale po prostu czytam też to co znajduje się na cmentarzu.

Myślę ze wyjaśniłem. Jeżeli ktoś znowu będzie zażenowany moim wpisem, to przepraszam. Ale taka jest prawda.
Proponuję też aby osoby którym nie podoba się co napisałem, napiszą do mava on tu jest szefem i jeżeli zechce to wywali moje wpisy, nie będę miał o to pretensji.
Na tym kończę moją dyskusję dotyczącą tego problemu. Wiem że moich adwersarzy nie przekonałem, ale przynajmniej wyjaśniłem swoje racje.



Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline HARNAŚ

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Październik, 2019, 08:28 »
Skąd wiesz , że nie przekonałeś? Nie zakładaj z góry , że wiesz lepiej .
Dostałeś rowerek to pedałuj .
Ja do tworzenia nowego forum się nie nadaję . Nie nadaję się nawet na moderatora dlatego Wam odmówiłem gdy złożyliście swoją propozycję.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Październik, 2019, 09:03 »
 :) Chciałem napisać, że należy zaproponować Harnasiowi stanowisko moderatora ale widzę, że to nie mój pomysł.
Mam jednak propozycję aby poprosić Go o zgodę na przyjęcie tej funkcji ponownie ... tylko bardziej przekonująco i ładniej.  ;)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Październik, 2019, 09:09 »
  A ja myślałam, że to ja jestem upierdliwa. :-\ ;D

 J. F. Kennedy powiedział...
Ludzkość musi położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres ludzkości.

    Każdemu coś może nie pasować , mogą się nie podobać czyjeś teksty, poglądy, zachowania. Nie ukrywam mnie też.
Ale mam to w...wyłączam komputer i pozamiatane.

Nie skorzystała z propozycji bycia moderatorem, nie chciałam bo wiem jaka to niewdzięczna rola.
Dlatego szanuję ich pracę,  czas tu poświęcony i podziwiam Q.....za angielską cierpliwość.
Chłopaki się starają, a tu jak się nie obrócić dupa z tyłu i ktoś  wiecznie niezadowolony.

Ludzie co się z Wami dzieje? Pogoda, dojrzewanie, starość, a może jakiś detoks i trzeba jakoś odreagować?
Życie jest pełne problemów, po co je jeszcze sobie samemu wyszukiwać? Mało nam dało org...w kość?
To nas powinno łączyć a nie dzielić.

Pamiętacie " Pamiętnik ocalonego w armagedoniec?  Z nami byłoby jeszcze gorzej.  ;D

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline HARNAŚ

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Październik, 2019, 09:20 »
Ja też szanuję prace moderatorów :) Nie mam pretensji gdy mnie wywalają na cmentarz , nigdy nie zakapowałem aby ktoś wyleciał na cmentarz , w każdym razie nie przypominam sobie takiej sytuacji. Moje pretensje wynikają z dbałości o to miejsce. Moderator nie chce zrozumieć pewnych racji ludu , to pozostaje mi czekać . :) Liczby nie kłamią . Nie zasłaniajmy się Roszadą , który , to fakt robił dobrą robotę .
 Naliczyłem ponad 70 użytkowników, którzy zaprzestali pisania i nie dlatego , że cudownie wyleczyli się z WTS.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Październik, 2019, 09:32 »
   A co tam cmentarz, jak nawet coś mojego wyleciało, widocznie chlapnęłam coś za dużo paluchami.  ;D

   Harnaś, a więc z dbałości o miejsce zostań tu moder...
Lubię Cię bardzo i Twoje szorstkie poczucie humoru , w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam. Jak masz pomysł aby uzdrowić to miejsce jestem za Twoją nominacją.
Do dzieła....
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Październik, 2019, 10:00 »
Piszecie o potrzebie uzdrawiania forum. Może modlitwa by pomogła?  ;) ;D >:D Atak bardziej poważnie, to jakie są objawy choroby tego forum? Zdaje się, że trafiłem tu jak już chorowało. Czym się różniło gdy było zdrowe?  :)


Offline zenobia

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #54 dnia: 03 Październik, 2019, 10:05 »
Tak Nemo , nie powiedziałes , ze jesteś GOSPODARZEM
Ale zachowujesz sie jakbys nim był , ale nie w tym rzecz.
Problem w tym , ze zwracając komus uwagę , sam zachowujesz się żle
Bywa , ze to własnie Ty jątrzysz , zwyczajnie się wymądrzasz , bywasz czyimś adwokatem i to własnie sprawia tez nie potrzebne nastroje .
Ja zwrociłam uwagę jak w trudnych sytuacjach zachowuje sie Gospodasz , na pewno nie jest to postawa , ja tu rzadzę '.


Offline Sebastian

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Październik, 2019, 11:51 »
Piszecie o potrzebie uzdrawiania forum. Może modlitwa by pomogła?  ;) ;D >:D Atak bardziej poważnie, to jakie są objawy choroby tego forum? Zdaje się, że trafiłem tu jak już chorowało. Czym się różniło gdy było zdrowe?  :)
moim zdaniem dobrze jest jak jest.

parafrazując znaną nam gadkę strażnicową powiem że "co prawda Nemo i mav są niedoskonali, ale oddziałuje na nich duch świnty", wróć, może i nieświnty ale utrzymują spokój i porządek i z grubsza robią to co powinni.

a tak poważnie to ja niczego nie zmieniałbym...

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Październik, 2019, 11:54 »
moim zdaniem dobrze jest jak jest.

parafrazując znaną nam gadkę strażnicową powiem że "co prawda Nemo i mav są niedoskonali, ale oddziałuje na nich duch świnty", wróć, może i nieświnty ale utrzymują spokój i porządek i z grubsza robią to co powinni.

a tak poważnie to ja niczego nie zmieniałbym...

Czyli mamy do czynienia z kampanią przedwyborczą niekandydatów?  ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Październik, 2019, 12:05 »
a tak poważnie to ja niczego nie zmieniałbym...

Zgadzam się z Sebastianem . Też bym niczego nie zmieniał . Niestety zmieniono regulamin i wpływu na to już nie mamy . Właściciel ma prawo w swoim domu ustalać zasady . Dyskusje na forum dyskusyjnym stały się przez to jałowe, jakości w nich coraz mniej . Sprawdza się cytat :  Lepsze jest wrogiem dobrego.
moim zdaniem dobrze jest jak jest.
Może dlatego Stowarzyszenie Wyzwoleni ,którego jesteś prezesem wygląda jak wygląda i działa jak działa no  z takim podejściem to Polski nigdy nie odbudujemy .
« Ostatnia zmiana: 03 Październik, 2019, 12:13 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Sebastian

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Październik, 2019, 12:35 »
Może dlatego Stowarzyszenie Wyzwoleni ,którego jesteś prezesem wygląda jak wygląda i działa jak działa
po raz kolejny dziękuję za słowa uznania pod moim adresem :)

słowa tym bardziej miłe że pochodzące od osoby która uczyniła dużo więcej ode mnie, która umie zorganizować zespół ludzi, wygrać sprawę w sądzie, itd. itp.

pochwały od ludzi którzy (zamiast marudzić na forum) robią "coś konkretnego" zawsze cieszą :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Październik, 2019, 12:46 »
Nie chodzi o to aby się licytować kto zrobił więcej , bo nie każdy dostał takie narzędzia jak Ty .