Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018  (Przeczytany 18560 razy)


Tusia

  • Gość
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 22:22 »
Rozumiem, że TU będziecie:

Właśnie przed chwilą powiedział mi kolega, że manifestację zapowiadali w Radiu Maryja.


Offline Roszada

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 23:08 »
Właśnie przed chwilą powiedział mi kolega, że manifestację zapowiadali w Radiu Maryja.
To chyba największa porażka Nadarzyna. ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 23:31 »
moje trzy grosze:

Związku z protestem, który odbędzie się w GLIWICACH-Rynek w dn. 16.VI.18 w godz. 10.30-14.00, nie mogę przyjechać ,aby dołączyć do WAS – lecz podjąłem osobistą decyzję mianowicie:

W swoim MIEŚCIE rozwieszę plakaty na tablicach ogłoszeniowych i rozdam ulotki mieszkańcą, które skserowałem.
W ten oto sposób przyłączę się do NASZEGO PROTESTU PRZECIW SZKODLIWYM PRAKTYKOM ŚWIADKÓW JEHOWY, owe działanie z mojej strony będzie znikome, lecz mimo wszystko głoś oburzenia będzie widoczny- w moim mieście 16.VI.18  są imprezy na wolnym powietrzu i wielu mieszkańców będzie na festynie.


Offline Estera

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 23:45 »
Właśnie przed chwilą powiedział mi kolega, że manifestację zapowiadali w Radiu Maryja.
   To są wieści, Tusia.
   Bardzo dobre wieści.
   Jednym słowem mamy wspomożycieli w informacji.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Tusia

  • Gość
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 00:01 »
   To są wieści, Tusia.
   Bardzo dobre wieści.
   Jednym słowem mamy wspomożycieli w informacji.
   :)

Napisałem e-maile do TVP 3 Katowice, Gościa Niedzielnego (potwierdzili, że otrzymali wiadomość), Gliwickiej Telewizji Internetowej. Zobaczymy czy się pojawią.


Offline Estera

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 00:08 »
Napisałem e-maile do TVP 3 Katowice, Gościa Niedzielnego (potwierdzili, że otrzymali wiadomość), Gliwickiej Telewizji Internetowej. Zobaczymy czy się pojawią.
   No to świetnie.
   Uważam, że ze strażnicą należy walczyć na każdy możliwy sposób.
   Bo nie wiadomo, jaką drogą może trafić prawdziwa informacja do zbajerowanych ludzi.
   :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 11:07 »
Halo Gliwice ... co tam słychować? :)

Pogoda ładna, miejsce ładne.
Edukacja społeczeństwa w centrum miasta.
A jak daleko najbliższy zbór?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 14:46 »
Rozmawiałem z Alkiem. Mówił że od nas na akcję przyjechało kilkanaście osób. Ponoć sporo osób podchodziło, brało ulotki, mieli bardzo dużo rozmów. Ogólnie wrażenia pozytywne, ale najlepiej pozwolić jemu lub Izie żeby zdali szczegółową relację :).
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2018, 15:08 wysłana przez mav »



Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 18:51 »
moje trzy grosze:
Pragnę zapytać -Jaki oddźwięk wywarł na postronnych ludzi PROTEST w Gliwicach.
Jaka reakcja ...? Co Mav napisał to tylko telegraficzna informacja, ale jak istotna pokrzepiająca wiadomość.
------------------
Po zawieszeniu w miejscach publicznych plakatów i rozdania ulotek mojej partyzantki (16.VI.18), były mieszane uczucia  jednoznacznie mogę określić wywarły zaskakujące, pozytywne reakcje tym tematem.
Kiedy zawiesiłem trzy plakaty ostatnie aby rzucały się w oczy, poszedłem do lokalu usiadłem w ogródku (popijając smaczne zimne piweczko), z zainteresowaniem przyglądałem się reakcji przechodniów.
Niektórzy rzucili okiem i odchodzili, ale inni gapowicze zatrzymywali się, tak zrodziła się mała grupka ludzi (5 osób) stojąc parę minut przy słupie ogłoszeń, wywiązała się jakaś dyskusja nie mogę stwierdzić dokładnie ich wypowiedzi (przejeżdżające samochody zakłócały ich rozmowę), gdyż siedziałem w pewnej odległości od nich. Z niekłamanym zachwytem ( byłem podniecony taką reakcją ludzi – lubię mocne wrażenia ).
W niespełna pięciu minut wszystko się uspokoiło, nastała normalna atmosfera, inni przechodnie przechodząc koło zawieszonych plakatów tylko zerkali ukradkiem, zmierzając w swoją stronę.
Byłem zadowolony powiem szczerze z niezmarnowanej przeprowadzonej akcji.
Kończąc kolejne piwko, ujrzałem poirytowaną osobę, zachowującą się bardzo dziwnie przechodziła tam i z powrotem koło zamieszczonego plakatu, myślałem, że czeka w umówionym miejscu na kogoś.
Niespodziewanie, nagle rozglądając się w lewo i prawo zerwała plakat, zrobiła powtórkę aby dokończyć dzieła z kolejnymi zawieszonymi informacjami(ale zrywające pakty wydały dziwny odgłos, który zwrócił uwagę przechodniów), ktoś podszedł i zwrócił uwagę temu młodemu mężczyźnie (około 25 lat), rozmowa trwała parę minut, ''betonowiec'', bo któż by inny szybko oddalił się od miejsca, (Byłem chytrze ciekawy jej przebiegu, ale mówi się trudno) pomimo tego zajścia, na betoniakowym słupie tryumfował jeszcze jeden plakat. Byłem usatysfakcjonowany z przeprowadzonej akcji, to dało mnie kolejnego kopa do powtórzenia jak istotnego dzieła.


Tusia

  • Gość
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 19:47 »








Nemo: Zdjęcie usunięte na wskutek informacji w raporcie, o nieudzieleniu zgody na publikację wizerunku.



Więcej:

http://piotrandryszczak.pl/akcja-informacyjna-w-gliwicach-czy-znasz-swiadkow-jehowy.html

 8-)
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec, 2018, 20:39 wysłana przez Nemo »


Offline Zagubina

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 19:49 »
Poczuł to samo ukłucie w sercu, które parę lat temu sama odczuwałam na widok Strażnicy wdeptanej w ziemię.


Offline Michu72

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 20:10 »
Ja jeszcze z akcji do domu nie dojechalem,utkwilem we wrocku,pociag 100 min opóźniony,akcja super,pizza wysmienita :D


Offline salvat

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Czerwiec, 2018, 20:41 »
To niefart Stefan..
Jesteś na zdjęciach?
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw