Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy Russell pochowany w podziemnym bunkrze? A Sędzia?  (Przeczytany 15434 razy)

Offline julia7

Odp: Czy Russell pochowany w podziemnym bunkrze? A Sędzia?
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Sierpień, 2018, 22:17 »
A ja pytam Ciebie. Skąd wiesz, że Rutherford jest w grobie? Obojętnie, w którym miejscu jest ten grób.

Musisz zapytać Roszadę. On pół roku (może więcej, bo nie zna angielskiego) co najmniej badał ów poważny temat. Dla mnie angielska Wikipedia jest wiarygodna w tejże sprawie. A jak pojadę do NY, to jak będę miała czas, podejdę na cmentarz i cyknę fotkę. Mam nadzieję, że nie zasmuci to Roszady. A może na modłę Świadków, powie, że to fake.


Tusia

  • Gość
Odp: Czy Russell pochowany w podziemnym bunkrze? A Sędzia?
« Odpowiedź #76 dnia: 24 Sierpień, 2018, 22:18 »
Musisz zapytać Roszadę.

Ciebie pytam, nie Roszadę. Nie zasłaniaj się nim.


Offline julia7

Odp: Czy Russell pochowany w podziemnym bunkrze? A Sędzia?
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Sierpień, 2018, 22:23 »
Stanowczo twierdzę, że J.F. Rutherford nie żyje i został pochowany. I tyle.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Czy Russell pochowany w podziemnym bunkrze? A Sędzia?
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Sierpień, 2018, 10:16 »
Dodam ze swej strony, że mnie osobiście nie interesują jakiekolwiek informacje, w której bądź sprawie, przekazane przez OSZUSTÓW, z Warwick.
Rutherford umarł to fakt, zgniła mu wątroba od wielości trunków, są źródła informujące o tym że pochowano Go w bliźniaczym kompleksie BET SARIM, opodal wybudowanym, o którym sza. To że na nagrobku Russela są symbole masońskie też sza.
     By nakręcać biznes, a o to w tym wszystkim idzie, nie o żadne prawdy Biblijne, dowodów jest ogrom, podaje się otumanionemu ludowi że, to tu, to tam, buduje się nowe sale królestwa i potrzeby wciąż rosną, a dla przykładu, że sprzedaję się w tym samym czasie 3000 sal cisza ;D. Jak bardzo trzeba mieć zlasowany mózg by to kupować?
 To dopiero kreatury z Warwick. Że za przykładem Putina, nikt za to ścierwo się nie weźmie, powód, wyprowadzanie majątku z kraju i sianie EKSTREMIZMU w społeczeństwie. O tym może pisać ktoś kto był tam latami, ba dziesiątki lat, bo jedynie wtedy można zobaczyć i pojąć rozumem jak te zapadki działają, jak steruje się chodzącym jak zombi otumanionym ludem, który nawet uśmieszki ma przyklejone, to wszystko jest teatrem na skalę światową, Roszada zbiera FAKTY, ja to tak widzę, i chłodnym okiem zestawia je ze sobą, a co wychodzi to widać, ą że wyskoczy jakiś filip z konopi, jak LULJA, MIRINDA, TRAMPEK czy ROBO, TAK PO PROSTU JEST I TAK BĘDZIE, tak działa sekciarski pomiot. ;)

   
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2018, 10:23 wysłana przez WIDZĘ MROKI »