Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania  (Przeczytany 39704 razy)

Offline Estera

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #105 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 22:48 »
Pierdu , pierdu , pierdu.W których zborach trzeba było wypisać taki wniosek.
   Do tej pory nikt takiego wniosku nie podpisał.
   Ale to wszystko jest przed nimi.

   Dziewiątka, czytałeś ten druczek oświadczenia, jaki ma być w zborach podpisywany?
   I instrukcję dla starszych?
   To nie żadne "pierdu, pierdu", tylko fakty.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline rychtar

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #106 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 05:42 »
młodzi, myślący nie podpiszą
a starsi wiekiem? mam na myśli np. moich rodziców
oni podpiszą na stówe ! powie im się że to dla bezpieczeństwa
że to w razie kataklizmu trzeba mieć ich dane
machina straszenia przyniesie plon
i podpiszą.
myśle jeszcze, że nikt nie zdaje sobie sprawy co to tak naprawdę jest to RODO
skoro bracia każą to trzeba bo oni są od Boga.
my tutaj przeżywamy że to niewiadomo co, a bratki to łykną bez problemu
także nie ma co sie podniecać

Ostatnio słyszałem jak w jednym ze zborów były potrzeby zboru i znów wałkowali temat plecaków na wypadek kataklizmu, znaczy się znów zaczyna się straszenie, żeby ludziom wmówić, że podpisanie tych wniosków to dla ich dobra. A większość ludzi podpisze pod groźbą pominięcia w poszukiwaniu w razie wybuchu jakiegoś kataklizmu.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Brat Furtian

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #107 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 07:30 »
"A większość ludzi podpisze pod groźbą pominięcia w poszukiwaniu w razie wybuchu jakiegoś kataklizmu."

Dla myślących i rozsądnych, to słaby argument.

W razie klęski lokalnej o umiarkowanym nasileniu czynników destabilizujacych system, pomoc rzeczywista przyjdzie najszybciej i pewnie od służb pomocowych.

W przypadku kataklizmów,  klęsk, pandemii czy działań wojennych o szerokim spektrum, każdy będzie i tak musiał liczyć na siebie lub rodzinę oraz uzyskaną wcześniej wiedzę i zapasy, bo służby zadzialaja z dużą zwloką lub wcale...

To czy ktoś wcześniej coś podpisał czy nie, nie będzie miało zupełnie znaczenia. Istotne będzie raczej na ile jest zżyty i funkcjonował w jakiejś społeczności, która może na czas załamania chwilowego lub stałego załamania systemu, dać mu pomóc wzajemną i wsparcie...

Zbory zintegrowane rzeczywistymi relacjami emocjonalnym mogą w takiej sytuacji kolapsu społecznego, stać się faktycznym azylem.

Na wsparcie ze strony centrali mogą jednak w takich warunkach zapomnieć. Zasadą podstawową w takiej sytuacji jest "umiecie liczyć,  liczcie na siebie"...

Sformalizowane, korporacyjne relacje w zborach, gdzie prym wiodą bezduszni administratorzy org.,  urzędnicy duchowi czekający na wytyczne z centrali (które może kiedyś nadejdą), skazują swoje owce na klęskę.  Będzie liczyła się wtedy tylko wiedza, doświadczenie, inicjatywa i prawdziwe więzi emocjonalne, a z tym w zborach bywa różnie...

Lista członków zboru w systemie komputerowym, który padnie lub na nadpalonych rejestrach w ruinach sal królestwa, mogą na nic się nie zdać,  bo nie są wtedy najwazniejsze...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #108 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 09:29 »
I młodzi ''myślący" podpiszą, bo są BARDZO poukładani, widziałem to, gdy jeszcze chodziłem na zebrania, chyba że przez ten rok, tak się w zborze pozmieniało, w co wątpię. Natomiast ci którzy naprawdę myślą, na zebraniach są rzadko o ile nie raz w roku :) 

W potrzebach zboru ostatnio zrobili wrzutkę, na temat wystąpienia błogosławionego ;D Geoffreya Jacksona przed komisją do spraw pedofilii, dotarło do "mądrzejszych" że trzeba coś zapodać otumanionym by w otumanieniu dalej trwali.


Offline Brat Furtian

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #109 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 12:24 »
Dzisiaj nawet dzieci w organizacji SJ wiedzą,  że określenie "CZEKAĆ NA JEHOWĘ", oznacza naprawdę - CZEKAĆ NA WSKAZÓWKI ORGANIZACJI...

Stąd wieloletnie zaniedbania,  zaniechania i ukrywanie wielu niewygodnych faktów w organizacji...


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #110 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 12:01 »
Rano powiedziała moja zona maja podpisać cyroraf-S-290 do 16 maja 2018- wszyscy obowiązkowo
Szybko sekta działa ;D ;D ;D


Offline Estera

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #111 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 16:42 »
Rano powiedziała moja zona maja podpisać cyroraf-S-290 do 16 maja 2018- wszyscy obowiązkowo
Szybko sekta działa ;D ;D ;D
   Czyli, zaczyna się akcja.
   No świetnie.
   Ciekawe, ile osób świadomych prawdy o tej sekcie, nie podpisze tego?
   Nastanie chwila prawdy dla Nadarzyna.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #112 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 16:58 »
Esterko- muszą być bardzo zastraszeni lub chcą zaślepionymi pozostać - inna osóbka napotkana dzisiaj zwierzając sie powiedziała: muszę podpisać bo inaczej mnie wyrzucą...
Nic nie odpowiedziałem, przemilczałem... spieszyłem do domu na Sary uczestnictwo w programie TV-2


Offline Estera

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #113 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 17:07 »
(...) Szybko sekta działa ;D ;D ;D
   Szkoda, że w sprawach pedofilii, przemocy, alkoholizmu i innych przestępstw w tej sekcie, tak szybko nie działają.
   Będą wszystkich brać na strach.
   Stałe narzędzie dyscyplinujące owieczki.

   Mnie też straszyli wykluczeniem ze zboru na komitecie sądowniczym,
   jak sprawa o przemoc powędrowała do sądu karnego.
   Ale nie ugięłam się.
   I nie wykluczyli mnie.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2018, 17:35 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline rychtar

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #114 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 22:25 »
Już dzisiaj w jednym ze zborów poszło ogłoszenie w sprawie RODO. Był przeczytany, krótki list i bardzo pobieżnie wytłumaczono o co chodzi. Oczywiście zabrakło w tym fragmentu o tym, że inne kraje nie muszą mieć tego samego zakresu ochrony danych osobowych. Zobaczymy jak to się potoczy dalej...
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline CEGŁA

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #115 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 23:25 »
Na Faith Leaks (strona poświęcona mormonom, ale mimo wszystko udostępniają dokumenty dotyczące świadków jehowy) można znaleźć dokumenty w języku angielskim od CK dla gron starszych, bądź jak sie wyrazili dla liderów zborowych dotyczące RODO.
LINK —-> faithleaks.org

A tu 1 z 4 filmików, na których zarejestrowano spotkanie starszych włącznie z  prezentacją online. Mówią miedzy innymi po co każdy z głosicieli bedzie miał swój unikatowy numer.
Filmy sa 4 trzeba wyszukać kolejne. Niestety tez po angielsku. „Orwel 1984” + Kim Zong Un + „Nowy Wspaniały Świat” w jednym.

W skrócie oznacza to nadanie każdemu glosicieliwi ID i monitorowanie go.


Drugi film

Czwarty film
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2018, 23:58 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #116 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 00:02 »
Ja pierdzielę. Oni mają członków za tępych baranów, których trzeba pilnować - "it is confidential at this point" mówi samo za siebie. To jest zaufanie do trzody wzorowane na Chrystusie. Jak on przyjdzie i łupnie berłem w ten biznes, to oni będą pożałują takich pomysłów, ale to już będzie za późno.
Mawia się, że jeśli chodzi o zbieranie danych przez potentatów jak Apple, MS, Google czy FB, to nie trzeba się obawiać, dopóki nie stanowi się zagrożenia, a danych nt. każdego jest tyle, że nikt by tego nie przeczytał, natomiast to, co za pomocą AI jest wynajdywane, to faktycznie potencjalne zagrożenia - np. terrorystyczne.
A zatem jakich zagrożeń należy się obawiać w społeczności Strażnicy, że każdy będzie 'oznakowany', jak gdyby od kogokolwiek mogło pochodzić jakieś zagrożenie? Osób stanowiących faktyczne zagrożenie jest promil. Ale widać, że tu nie chodzi o dobro społeczności, tylko zarządu - boją się wypłynięcia każdej przyszłej informacji jak rządy totalitarne. Zabezpieczają się jak takie rządy przed rewoltą, a przecież 'tak blisko koniec'. Oby takie ich działania otworzyły oczy kolejnym tysiącom ludzi.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline CEGŁA

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #117 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 00:26 »
Fani Matrixa bądź programiści zrozumieją filmik poniżej...

...może nie tylko  ;D

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #118 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 00:27 »
cyrograf: S-290 to preludium do znakowania w niedługim czasie wszystkich szeregowych sJ -każdy z nich będzie miał przydzielony numer całkowite zniewolenie....
To prototyp, początek "znaku bestii " z Ks.Obj 13:17 "i że nikt nie może kupić ni sprzedawać (kolportować moja wstawka) kto nie ma znamienia imienia Bestii [ ciała kierowniczego moja wstawka (WW)] " BT!!!
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień, 2018, 00:30 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline CEGŁA

Odp: "Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania
« Odpowiedź #119 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 00:45 »
Ucięło mi film 3 z 4

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.