Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia  (Przeczytany 27308 razy)

Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #120 dnia: 02 Kwiecień, 2018, 23:14 »
Jesteś w 2 rzędzie. jak patrzysz


Offline Sebastian

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #121 dnia: 02 Kwiecień, 2018, 23:17 »
Jesteś w 2 rzędzie. jak patrzysz
ok, dzięki
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #122 dnia: 02 Kwiecień, 2018, 23:21 »
 
Jak ja mogłem zapomnieć o tak znanym działaczu. :-\
Już za berlińskim Dworakiem Cię dopisałem. :)
 


    Dzięki Roszado. To towarzystwo jest mi bardzo potrzebne. Ostatnio ktoś myślał że działam sam i chciał  mi obić gębę.  Wydrukuję sobie tę listę dużymi kolorowymi literami i będę nosił przy sobie do obrony. Dobrze, że się zaczyna od dzielnego woja Gedeona.

Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #123 dnia: 02 Kwiecień, 2018, 23:23 »
ok, dzięki
Tam ja i inni tacy, jak Tusia czy Światus oraz inni co nie byli nawet zainteresowanymi nie mogą być na liście exów.
Nie wiem czy byka jakiegoś nie strzeliłem. Trudno wsie życiorysy czytać, a nie każdy pisze o sobie. :-\


Offline Estera

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #124 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 02:15 »
Ja mam zamiar tutaj  być aż do Armagedonu!
   A ja do Armagedonu i jeden dzień dłużej.
   Nie, dziesięć dni dłużej.
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #125 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 09:35 »
Chcę rozwinąć końcówkę
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ogolnie-o-forum/haslo-byli-swiadkowie-jehowy-na-wikipedii/msg131210/#msg131210
 i dopisałem kilka zdań:

Cytuj
Jeśli chcesz te osoby poznać osobiście, a wielu z nich znać nie tylko z nicków, to wystarczy zarejestrować się na tym ich forum. Niektórzy z byłych Świadków Jehowy udzielają się również w kilku grupach na Facebooku. Wielu z nich na forum opisało swoje odejście z organizacji Świadków Jehowy i swe wcześniejsze życie z nią związane. Różne są powody anonimowości niektórych byłych, czy nadal aktualnych Świadków Jehowy. Powszechnie znany jest ostracyzm stosowany w tej organizacji i z tego powodu niektórzy z nich nadal muszą ‘udawać’ bycie Świadkiem Jehowy. Związane jest to ze wspólnym zamieszkiwaniem z gorliwymi Świadkami Jehowy, życiem rodzinnym, pracą w firmie rodzinnej lub prowadzonej przez kogoś z organizacji, kręgami towarzyskimi. Niektórzy z nich po prostu nie chcą być przesłuchiwani przez zborowy komitet sądowniczy. Dlatego niektóre osoby latami prowadzą jakby podwójne życie, oczekując na stosowną chwilę na definitywne opuszczenie organizacji.

Jeśli któreś sformułowania trzeba zmienić lub wygładzić proszę śmiało napisać.


Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #126 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 14:19 »
Jeszcze pewnie kilka dojdzie.
Przeglądam spis użytkowników. Sporo tego, aż 39 stron.
Ale wielu jest z kilkoma postami, albo tylko obserwatorzy, po 0 postów.


Offline dezet70

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #127 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 16:04 »
Ja tez ex ,  chyba się kwalifikuje na listę  ;)


Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #128 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 18:02 »
Ja tez ex ,  chyba się kwalifikuje na listę  ;)
Owszem, jeśli będziesz wierny. :)
Wprawdzie postów jeszcze mało, ale awansem wciągam. Bez łaski boś exŚJ, a to o nich ma być tekst.


Offline Rajski Ptak

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #129 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 18:31 »
Nie znalazlam sie na liscie😞 a bycie SJ to juz na szczęście dla mnie historia...
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #130 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 18:35 »
Nie znalazlam sie na liscie😞 a bycie SJ to juz na szczęście dla mnie historia...
Za chwilę znajdziesz, ale wstępnie brałem osoby powyżej 500 postów, później zszedłem do 200 postów, 100, a teraz poniżej 50.
Ale to wszystko się rozwija. :)
Wierzę, że będziesz z nami na dłużej. Będziesz zatem budować innych nowych. :)

Jeszcze jeden ruch o którym trzeba napisać, by nie uronić nic z historii exŚJ.

Cytuj
W roku 2005 narodził się też inny ruch byłych Świadków Jehowy – Berea. Został on zainicjowany przez byłego nadzorcę obwodu Krzysztofa Gołębiowskiego. Przez kilka lat członkowie tego ruchu organizowali spotkania dla aktualnych i byłych Świadków Jehowy w sali należącej do Kościoła Wolnych Chrześcijan w Świętochłowicach Z czasem Chrześcijański Ośrodek Edukacyjny „Berea” przestał być propozycją skierowaną jedynie do byłych lub wątpiących Świadków Jehowy, stając się regionalną szkołą biblijną o profilu protestanckim (ewangelikalnym).
http://berea.edu.pl/


Offline Roszada

Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #131 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 19:15 »
Kolejna lista uzupełnień exŚJ i exSympatyków:
Cytuj
    Agnesja, Anakin Darth, anonymus, Ariana, Arvena, Asturia, Bożydar, Brat Jaracz, Brat Kardyga, bruce lee, chmura, Cielec Kierowniczy, coma, czarnaowca, CzarnySmok, Czuwający, Deborah, donadams, franki, Gandalf Szary, GdzieTaPrawda, Giwon,Gorg, gorolik, Helleboris, Inka, Iskierka, Izaaa, Jaaqob, janeczek, jankowalski82, Jozue, Julita, karafka, Krzychu, Lame Dog, Lebioda, Lena, Litwin, Lucyfer, lukasz84gl, Lunkaa, dezet70, Rajski Ptak, marek, Michu72, Milla83, mobydick, morwa, muminka, Nabonit, niewierzacy, nulka, O Yeah Bunny!, on-on, owcaJehowy, pabik, Panter, peleg, piotr slezyngier, pitekantrop, Polinux, preampusDistortus();, Prot, ravasz, Rob Roy, Skaner, skywalker, Ślepy, spokojnyalek, spychszymon4454, Halina, sunshine, sylvia, Sztyrlyc, TakaJakWy, Thialve, Trzecia Owca, Trzy Kominy, Uświadomiona, Vanad, Vida, viola, Vog, Walt Kowalski, wind of change, zagubiona owca, zona_abrahama, Żółwik, Zvi, Zwolennik Swieczki, ZłoteDziecko.

tu:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ogolnie-o-forum/haslo-byli-swiadkowie-jehowy-na-wikipedii/msg131210/#msg131210

Przepraszam z góry tych, co się nie znajdą na liście.
Nie zawsze z przeglądanych pierwszych postów, Waszych życiorysów, wynika kim jesteście. Albo nic nie piszecie.

Jeśli ktoś chce być wykreślony lub nie należy do wspomnianej grupy exów to proszę krzyczeć. :)

Niektórych celowo pomijam, bo są długo "nieczynni". :)
Nie wiem czy wrócą do naszej organizacji. ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hasło: Byli Świadkowie Jehowy w Polsce - Wikipedia
« Odpowiedź #132 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 19:55 »
 :'(



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Hasło Byli Świadkowie Jehowy na Wikipedii
« Odpowiedź #134 dnia: 04 Kwiecień, 2018, 10:36 »
Oni są jak małe dzieci. Gorzej - jak przestępcy. A prawda widać broni się jednak sama ruchem od dołu do góry.
zaznaczenie dodałem

Oni, nie są jak przestępcy, dobrze, że to wywołałeś. Oni są przestępcami.
Psychomanipulacja, socjotechnika, przekazy podprogowe, toż to jazda bez trzymanki, i nikt, kto nie ma w tej materii przygotowania, nie wychwyci tego, że to narzędzia do manipulowania masami, a śj. je wykorzystują dla swoich nie pohamowanych korzyści, wachlarz bardzo szeroki, od pedofilii o której w końcu zrobiło się głośno, po wyłudzanie pieniędzy, dowody? pełno ich w ich BRUD KASTINGU, dla przykładu, filmik o tym jak dziewczynka nie kupuje sobie loda, bo sobie przypomina, że jej mamusia wrzuca datek do skrzynki, ona, no cóż :-[
Przekaz oczywisty, zmiana samochodu a po co nowszy, za chwilę armagedon, większe mieszkanie, a po co za chwilę armagedon,  TYLKO że opasłe wieprze nie widzą zagrabionych, sal królestwa na całym świecie, bo armagedon tuż.
Czy są sektą, TAK i piszę to bez zmrużenia oka, to że zwrot obraźliwy, co o poprawność polityczną gra?
Złodziej nie ukradł, tylko przywłaszczył sobie mienie, kłamca nie okłamał, tylko minął się z prawdą, gra słów, tylko że w przypadku sekt, i zresztą wszystkiego, rzeczy należy nazywać po imieniu.

 Dla mnie jest to bardzo niebezpieczna sekta, balansująca na granicy prawa, tylko po to, by czerpać korzyści, przykładem niech będą statuty, cel, korzystać z prawa ile się da, między innymi w kwestii leczenia, transfuzja nie, ale frakcje, tak, a który ś.j. oddaje krew, długi temat.