Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: RODO -Czy ktoś ma jakieś przecieki jak WTS się do tego przygotowuje ?  (Przeczytany 16243 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: RODO -Czy ktoś ma jakieś przecieki jak WTS się do tego przygotowuje ?
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 15:43 »
Coś w temacie:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23264154,kazda-firma-i-instytucja-musi-przestrzegac-regulacji-ue-o-danych.html#Z_mBoxNajcz

Cytuję:
Cytuj
Prawo do bycia zapomnianym nie obejmie nawet apostatów. - Nie możemy żądać od kościoła zmiany zasad istniejących od tysięcy lat - mówi dr Maciej Kawecki, ekspert Ministerstwa Cyfryzacji.

Rozmawiałem z dr Kaweckim jakiś czas temu, wydawał się być człowiekiem rozsądnym. Jednakże z jego powyższej wypowiedzi wynika, że inkwizycja znów będzie w Polsce legalna. A może i wojny krzyżowe powrócą. W końcu to nasz dorobek od tysięcy lat :D


Offline dziewiatka

Odp: RODO -Czy ktoś ma jakieś przecieki jak WTS się do tego przygotowuje ?
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Kwiecień, 2018, 08:06 »
Ta instytucja istnieje ,tylko zmieniła nazwę.Opuścić zbór ŚJ to piukuś w porównaniu do opuszczenia KrK. Tam musisz mieć świadka na to,że przestałeś wierzyć i to takiego,który zostanie uznany przez biskupa.Znam przypadki gdzie wykluczony świadek wyjechał do innego kraju i tam rozpoczęto z nim studium.Niestety do ponownego chrztu nie doszło bo zainteresowany został rozpoznany .Pewnie takich przypadków było więcej,co niestety uwiarygadnia potrzebę przechowywania danych osobowych  ,byłych świadków. Poiwiedzenie ,że ktoś nie jest już w jakiejś organizacji nie odnosi się do jego poglądów.Każda organizacja ma prawo do poinformowania swoich członków ,że X do nich nie należy lub ,że już nie należy.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2018, 08:19 wysłana przez dziewiatka »


BetMen

  • Gość
Odp: RODO -Czy ktoś ma jakieś przecieki jak WTS się do tego przygotowuje ?
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Kwiecień, 2018, 21:42 »
A mój znajomy mówi tak: jak zostałem świadkiem to żadnego papierka nie podpisywałem, to tym bardziej teraz nie będę wypełniał żadnego świstka  i nikomu nic do tego!
Moim zdaniem słuszny tok rozumowania...


Offline CEGŁA

„Koło życia dokumentów” - szkolenie z zarządzania wewnętrznym obiegiem dokumentów. Nawet padło stwierdzenie ze Jehowa tez o takie rzeczy zadbał, a następnie powołał sie na ks. Izajasza.

« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2018, 08:00 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline MX



(...)
Każda organizacja ma prawo do poinformowania swoich członków, że X do nich nie należy lub, że już nie należy.
Ale nie publicznie gdzie są osoby postronne. A tak jest z na spotkaniach wyznawców Strażnicy.

Istnieje coś takiego jak spotkania członkowskie, gdzie wstęp mają tylko członkowie. Coś takiego jest u SJ?

Dodatkowo z tego co tutaj czytałem do pewnego momentu większość SJ nie była członkami organizacji z prawnego punktu widzenia. Teraz nie wiem jak jest, bo jeśli podpisali się pod statusem, akceptujac go to są.

Tak jest w wielu innych małych kosciołach. Chcesz być pełnoprawnym członkiem to musisz podpisać się pod statusem i tam są spotkania członkowskie.

U SJ nawet ich spotkanie statusowe nie jest wolne od osób postronnych, bo według zapewnienia przynajmniej jednego członka CK nie ma on żadnego związku prawnego z TS i innymi korporacjami córkami. A tymczasem byli obecni i przemawiali na spotkaniach statusowych.



MX - koniec - MX



Offline rabszak

W WTS-ie powinni troszkę drżeć na myśl o RODO. Ja z żoną zamierzam wysłać list powołując się na RODO o wycofanie moich danych z obiegu. Jeśli nie podejmą odpowiednich działań  to z poinformuję prokuraturę o możliwości  popełnienia przestępstwa kara za RODOS wynosi 20000000 euro tak więc troszkę kieszeń będą musieli opróżnić. Jestem chętny nawet do wzięcia udziału  w procesie zbiorowym.
"Łatwiej kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany"


KaiserSoze

  • Gość
Proces zbiorowy to bezsens. Jeżeli masz rację to indywidualnie wygrasz sprawę szybciej, taniej i z większym odszkodowaniem.
Warto jednak zauważyć, że chyba dwa dni temu NSA podjął uchwałę, że nie będzie oceniał, czy ktoś "skutecznie wystąpił z kościoła" i tym samym podlega jeszcze istniejącemu GIODO. Inaczej mówiąc - jeśli udowodnisz że wystąpiłeś, to GIODO się sprawą zajmie. Jeśli tego nie zrobisz, to GIODO się sprawą NIE zajmie.

Wydaje się, że NSA nie ułatwił życia apostatom.


Offline DonnieDarkoJG

Kara wynosi DO 20 000000 lub 4% obrotu.
A nie jest stałą.
Tak tylko dla informacji.


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Na jakiej stronie bym nie kliknął, począwszy od faceboka na Sportoweych Faktach skończywszy,  jest o RODO? A Forum przygotowane? Jest jakiś blankiet do podpisania? :)


Offline Proctor

Na jakiej stronie bym nie kliknął, począwszy od faceboka na Sportoweych Faktach skończywszy,  jest o RODO? A Forum przygotowane? Jest jakiś blankiet do podpisania? :)
No właśnie.  I teraz się zacznie. Podpisać czy nie podpisać😃


Offline Estera

                      A taki filmik w temacie, wyjaśniający węzłowato, co nie co.
   ŚJ BYĆ - RODO, czyli ZGODA NA WYKORZYSTYWANIE DANYCH OSOBOWYCH.
                          https://www.youtube.com/watch?v=XS5GW8IiYjQ   
      Nawet są migawki z naszego forum  :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline salvat

Ciekawy materiał chyba dość nowego użytkownika na YT.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


KaiserSoze

  • Gość
Sugeruje podchodzić z duża ostrożnością do treści zawartych w firmie. Cześć z nich to zwykle domysły autora a niestety cześć informacji jest nieprawdziwych.

Jako przykład powiem ze SJ (osoby) poza Europą nie podlegają pod RODO.


Offline Sebastian

Proces zbiorowy to bezsens. Jeżeli masz rację to indywidualnie wygrasz sprawę szybciej, taniej i z większym odszkodowaniem.
Warto jednak zauważyć, że chyba dwa dni temu NSA podjął uchwałę, że nie będzie oceniał, czy ktoś "skutecznie wystąpił z kościoła" i tym samym podlega jeszcze istniejącemu GIODO. Inaczej mówiąc - jeśli udowodnisz że wystąpiłeś, to GIODO się sprawą zajmie. Jeśli tego nie zrobisz, to GIODO się sprawą NIE zajmie.

Wydaje się, że NSA nie ułatwił życia apostatom.
rozstrzygnięcie jest sformułowane w sposób tak niechlujny od względem pojęciowo-językowym że można mieć wątpliwości czy dotyczy tylko apostatów występujących z Kościoła Katolickiego czy może mieć zastosowanie także wobec odstępców od świadków Jehowy.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
                      A taki filmik w temacie, wyjaśniający węzłowato, co nie co.
   ŚJ BYĆ - RODO, czyli ZGODA NA WYKORZYSTYWANIE DANYCH OSOBOWYCH.
                          https://www.youtube.com/watch?v=XS5GW8IiYjQ   
      Nawet są migawki z naszego forum  :)

Cudowny film, wszystko jest dzięki niemu zrozumiałe - polecam.
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy