Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie  (Przeczytany 5671 razy)

Offline Opatowianin

Odp: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Maj, 2018, 04:15 »
Tazła

No i okazałaś się aniołem-stróżem swojego kuzyna :) Ochroniłaś go (a przy okazji i JEGO DZIECKO) przed nieszczęściem...
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2018, 04:25 wysłana przez Opatowianin »


Offline wrzesien

Odp: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Maj, 2018, 10:31 »
Ciągnie swój do swojego...


Offline Sebastian

Odp: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Czerwiec, 2018, 15:44 »
   Znam przypadki z własnego doświadczenia, że ludzie oficjalnie mówili, że śj to oni nie zostaną, ale ...
  "miło się z wami rozmawia i ja to tak bardziej towarzysko was przyjmuję niż religijnie".
   A człowiek miał nadzieję, że jednak z czasem coś się tam wykrzesa.
   :D
też pamiętam takie przypadki - człowiek od lat przyjmuje ŚJ, ale "nie robi postępów", tzn. chodzi do kościoła na mszę, na ścianach nadal wiszą obrazy o treści religijnej itd. itp. Osoba prowadząca studium po pewnym czasie próbuje nieco bardziej stanowczo przedstawić stanowisko towarzystwa strażnica a w odpowiedzi słyszy "ale ja wam mówiłem że i tak mnie nie zwerbujecie - czyżbyście nie pamiętali?!"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline ewa11

Odp: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Czerwiec, 2018, 20:29 »
też pamiętam takie przypadki - człowiek od lat przyjmuje ŚJ, ale "nie robi postępów", tzn. chodzi do kościoła na mszę, na ścianach nadal wiszą obrazy o treści religijnej itd. itp. Osoba prowadząca studium po pewnym czasie próbuje nieco bardziej stanowczo przedstawić stanowisko towarzystwa strażnica a w odpowiedzi słyszy "ale ja wam mówiłem że i tak mnie nie zwerbujecie - czyżbyście nie pamiętali?!"

Hm, a ja byłam z tych, co to mówili: "O Biblii mogę z wami podyskutować, ale sj to ja nie zostanę". Ani się obejrzałam, jak wsiąknęłam w organizację.

Tak że te nadzieje, że a nuż ktoś zostanie Świadkiem, nawet jeśli mówi "ja z wami to tylko tak bardziej towarzysko rozmawiam" wcale nie są takie bezpodstawne.



Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Czerwiec, 2018, 20:41 »
Rozwój protetyki mnie zafascynował, ale zapytałem, jak wypadają sztuczne kończyny w porównaniu z prawdziwymi. Przewodnik bez wahania odpowiedział, że te prawdziwe są oczywiście najlepsze. Przypomniały mi się wtedy słowa psalmisty, który w modlitwie do Stwórcy rzekł: „Będę cię sławił, gdyż uczyniony jestem w sposób napawający lękiem, zdumiewający” (Psalm 139:14).

Jeśli muszą się tak pocieszać, to niech się pocieszają. Nie ma lepszej pociechy niżeli niedoinformowanie.

Nowoczesne protezy są tymczasem zajebiste. Funkcjonalne, a przy tym prezentują się futurystycznie. Już niedługo ludzie z protezami nie będą wyglądać jak kalecy, a jak stylowe cyborgi. Nie mówiąc już o tym, że trwają dyskusje czy przyszłe modele sztucznych kończyn nie okażą się nawet bardziej funkcjonalne od oryginałów.

https://www.youtube.com/watch?v=F_brnKz_2tI

https://www.youtube.com/watch?v=1gIIega50To


Offline ewa11

Odp: ŚJ głoszą na paraolimpiadzie
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Czerwiec, 2018, 23:26 »
Hm, a ja byłam z tych, co to mówili: "O Biblii mogę z wami podyskutować, ale sj to ja nie zostanę". Ani się obejrzałam, jak wsiąknęłam w organizację.

Tak że te nadzieje, że a nuż ktoś zostanie Świadkiem, nawet jeśli mówi "ja z wami to tylko tak bardziej towarzysko rozmawiam" wcale nie są takie bezpodstawne.

Mniej więcej tak właśnie było ze mną



- Nie mam nic przeciwko studiowaniu Biblii, ale od domu do domu to nigdy nie będę chodzić.
- He - he - he.