Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Policja znajduje prawie 800 roślin konopi rosnących na Sali Królestwa Św. Jehowy  (Przeczytany 7565 razy)

Offline CEGŁA

   Kradną, oszukują, mordują w białych rękawiczkach.
   To jakby handlowali konopiami, to jeszcze nie umywa się to utraty życia przez ludzi.
   Mówiąc szczerze, stać ich na wszystko.

Konopie są spoko. Leczą duszę i ciało Esterko  ;D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Estera

Konopie są spoko. Leczą duszę i ciało Esterko  ;D
   Tak, tylko jak we wszystkim, potrzebny jest rozsądek.
   Nadmiar może zabić.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
   Kradną, oszukują, mordują w białych rękawiczkach.
   To jakby handlowali konopiami, to jeszcze nie umywa się to utraty życia przez ludzi.
   Mówiąc szczerze, stać ich na wszystko.

Aż tak daleko to Wts się nigdy nie posunie. Za duże ryzyko, za mała kasa.

 Ale w Urugwaju są takie pustostany ;)
Tam konopie są dozwolone i kontrolowane przez państwo. Jak się dogadają z prezydentem Tabaré Vázquez to kto wie. ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Estera

Aż tak daleko to Wts się nigdy nie posunie. Za duże ryzyko, za mała kasa.
Ale w Urugwaju są takie pustostany ;)
Tam konopie są dozwolone i kontrolowane przez państwo. Jak się dogadają z prezydentem Tabaré Vázquez to kto wie. ;)
   Drogi Baranie.
   Gwarancji nie dasz.
   Nie wiadomo, co tam jeszcze pod tym WTS-owskim "dywanem" się znajdzie, a o ilu jeszcze ciemnych sprawkach być może, nie wiemy.
   Szczerze mówiąc, to już chyba mnie nic by nie zdziwiło, biorąc pod uwagę moje dotychczasowe odkrycia nt. tej "firmy" korpo-religijnej.
   Śmiałabym twierdzić, że niczym nie pogardziliby, co mogłoby przynieść zysk.
   Masoneria, jak mafia, nic nie wiadomo, co tam jeszcze za plecami knują.
   :( :(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Dianne

Mam nadzieję, że to była wewnętrzna tajna decyzja z tą trawką. To by znaczyło, że wzięli sie w końcu za coś pożytecznego.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline CEGŁA

Organizacja nigdy by się nie poniżyła do uprawiania marihuany w takim miejscu. Ale masz rację   :D :D :D :D to by było COOL. Nawet bym wrócił i za darmola poświęcił się obróbce krzaczków.
Może to inni Świadkowie Jehowy lub ktoś przypadkowy wykorzystał okazję. Nie mniej artykuł ciekawy i godny uwagi.

Cytuj
Jak chcesz sie wiecej dowiedziec to zapraszam na jakiegos browara w Londynie.
Jak będę w Londynie to z przyjemnością się spotkam na browara lub... trawkę ;D
Wcześniej napiszę
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń, 2018, 00:02 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
CEGLA Prosze Cie!

Nie dajmy sie zwariowac. Po jaka cholere jakies domysly czy sala dalej nalezy czy nie do WTS. Nawet jesli nalezy, to co to zmienia? Wlasnie przez takie glupkowate dopatrywanie sie drugiego dna we wszystkim, powoduje ze ludzie nie beda odstepczuchow brac na powaznie. Zawsze bija piane i jak gdziesz pada slowo o SJ to juz doszukuja sie cholera wie czego.
Powtarzam nie dajmy sie zwariowac.

Powiedz to policji kiedy znajdą w domu, którego jesteś właścicielem, plantacje marihuany. Osobiście gdybym wynajął komuś chatę a on zrobił by tam burdel i wykorzystywał dziewczyny, źle bym się z tym czuł. Nie moja wina ale samopoczucie fatalne.

Czasami mam wrażenie, że może zabetoniałym Świadkom przydało by się trochę konopi. Na trzeźwo( chociaż przyjmowanie wtsowego pokarmu to dla mnie też ćpanie) nie dają rady, to może ta roślinka pobudziła by im szare komórki i zaczęliby brać odstępczuchów na poważnie ;)

« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń, 2018, 00:22 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
przyjmowanie wtsowego pokarmu to dla mnie też ćpanie

Może w kleju i farbie drukarskiej są/były jakieś substancje wzmacniające fazę tego pseudo-uduchowienia i dlatego wielu się teraz przebudza, bo po przejściu na e-wydania nie ma już kumulacji działania:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline CEGŁA

Może w kleju i farbie drukarskiej są/były jakieś substancje wzmacniające fazę tego pseudo-uduchowienia i dlatego wielu się teraz przebudza, bo po przejściu na e-wydania nie ma już kumulacji działania:-D

Literatura ma takie oddziaływanie, że nie trzeba było nawet jej palić. Wystarczy trzymać w rękach i napawać się autofazą.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń, 2018, 01:23 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Polinux

Powiedz to policji kiedy znajdą w domu, którego jesteś właścicielem, plantacje marihuany. Osobiście gdybym wynajął komuś chatę a on zrobił by tam burdel i wykorzystywał dziewczyny, źle bym się z tym czuł. Nie moja wina ale samopoczucie fatalne.

Czasami mam wrażenie, że może zabetoniałym Świadkom przydało by się trochę konopi. Na trzeźwo( chociaż przyjmowanie wtsowego pokarmu to dla mnie też ćpanie) nie dają rady, to może ta roślinka pobudziła by im szare komórki i zaczęliby brać odstępczuchów na poważnie ;)

Ja osobiscie w takiej sytuacji mialbym ambiwalentne odczucia. Policja musi najpierw udowodnic wine. To ze ktos jest wlascicielem nie znaczy ze jest odpowiedzialny za to ze ktos tam dokonuje czynu sprzecznego z prawem. Po to wlasnie przygotowuje sie min umowe najmu ktora np zabranie prowadzenia dzialalnosci nie zgodnych z prawem.

To jak ja bym sie czul w danej sytuacji nic kompletnie nie zmienia ;) Ktos zlamal prawo(lokator), ktos inny nie(wynajmujacy). Jeden pojdzie siedziec, ten drugi nie, bo i za co?

Uczucia, emocje nic w tej sytuacji nie zmieniaja. (przypomina mi to troche o czym pisal Nitche odnosnie mieszania uczuc z faktami. Bodajze w Antychryscie.)

Wspomniany artykul i jego interpretacja na forum w/g mnie jest naciagana. Osobiscie jestem ateista i krytykiem religii jako takiej a ze swiadkami mam zatarg z przyczyn osobistych. Natomiast jesli ktos bezpodstawnie porusza temat to tez nie bede siedzial cicho. Jesli cos jest naciagane to jest naciagane i tyle. 

Posmiac sie z zaistnialego faktu ze pojawila sie tam wzmiana o sali krolestwa oczywiscie mozna ale nie branie tego na powaznie i doszukiwanie sie tam nie wiadomo czego. ;).

Co do marysi.... zgodze sie za straszakom przydaloby sie przed kazdym zebraniem/spotkaniem starszych zajarac malego blancika ;) Moze by inaczej zaczeli na swiat spogladac :)
Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii. (Steven Weinberg)


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Co do marysi.... zgodze sie za straszakom przydaloby sie przed kazdym zebraniem/spotkaniem starszych zajarac malego blancika ;) Moze by inaczej zaczeli na swiat spogladac :)

Albo odwrotnie - w niektórych przypadkach miałem wrażenie, że właśnie są po jakimś buchu:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Estera

Albo odwrotnie - w niektórych przypadkach miałem wrażenie, że właśnie są po jakimś buchu:-D
   Oni, to tak naprawdę, nie wiadomo co "buchają",
   gdyby tak to oceniać po "nowych światłach" wydawanych na świat.
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Ja osobiscie w takiej sytuacji mialbym ambiwalentne odczucia. Policja musi najpierw udowodnic wine. To ze ktos jest wlascicielem nie znaczy ze jest odpowiedzialny za to ze ktos tam dokonuje czynu sprzecznego z prawem. Po to wlasnie przygotowuje sie min umowe najmu ktora np zabranie prowadzenia dzialalnosci nie zgodnych z prawem.

To jak ja bym sie czul w danej sytuacji nic kompletnie nie zmienia ;) Ktos zlamal prawo(lokator), ktos inny nie(wynajmujacy). Jeden pojdzie siedziec, ten drugi nie, bo i za co?

Uczucia, emocje nic w tej sytuacji nie zmieniaja. (przypomina mi to troche o czym pisal Nitche odnosnie mieszania uczuc z faktami. Bodajze w Antychryscie.)

Wspomniany artykul i jego interpretacja na forum w/g mnie jest naciagana. Osobiscie jestem ateista i krytykiem religii jako takiej a ze swiadkami mam zatarg z przyczyn osobistych. Natomiast jesli ktos bezpodstawnie porusza temat to tez nie bede siedzial cicho. Jesli cos jest naciagane to jest naciagane i tyle. 

Posmiac sie z zaistnialego faktu ze pojawila sie tam wzmiana o sali krolestwa oczywiscie mozna ale nie branie tego na powaznie i doszukiwanie sie tam nie wiadomo czego. ;).

Co do marysi.... zgodze sie za straszakom przydaloby sie przed kazdym zebraniem/spotkaniem starszych zajarac malego blancika ;) Moze by inaczej zaczeli na swiat spogladac :)

Piszesz o oczywistych sprawach. Fakt jest taki, że znaleźli maryśkę w Sali Królestwa na której nie odbywają się już zebrania ale mimo wszystko jak podała gazeta (zdjęcie) umieszczony jest na niej szyld "Sala Królestwa Świadków Jehowy"
Gdyby nie ten szyld przypuszczalnie nie było by tematu.

I tyle. Ten fakt zarówno my jak i gazeta odnotowała. Nas interesuje to bardziej niż ludzi z gazety, bo jacyś Świadkowie kiedyś wielbili tam  Boga a teraz "ktoś" w "domu bożym" jak zresztą samo Ck nazwało takie budynki, hoduje marychę. I nie wierzę aby ktoś mógł po tym co zamieściliśmy uwierzyć, że Ck zleciło w tej sali hodowlę jak sugerujesz.

A to że ktoś złamał prawo to oczywiste. Nie wiem tylko dlaczego nie znając przebiegu śledztwa stwierdzasz, że akurat tylko i wyłącznie lokator złamał prawo? Może się okazać, że wynajmujący w świetle prawa wyspiarskiego także. To są Twoje domysły. My mówiliśmy o wersjach zdarzeń, co wyraźnie było podkreślone.

 Cegła zamieścił to w formie ciekawostki, a Ty próbujesz nam wmówić, że bezpodstawnie poruszamy ten temat. My mamy podstawy, aby twierdzić  że w budynku w którym kiedyś wielbiono Jehowę, do niedawna uprawiało się maryśkę. Amen ;)




 
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń, 2018, 13:49 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Roszada

Faktem jest że ŚJ sami sobie narobili bigosu skoro nie zdjęli napisu Sala Królestwa a ktoś tam się narkotykami parał. :-\
Fama idzie w świat i tyle.


Offline Polinux

Ciekawi mnie dlaczego usineliscie moj poprzedni post? Widze ze sa tutaj rowni i rowniejsi.

Baran ja nie oczekuje ze sie ze mna musisz zgodzic. Generalnie nie zalezy mi natym zeby sie ktokolwiek ze mna zgadzal. Wyrazilem swoja opinie a Ty sie obraziles jak dzieciak w piaskownicy. Nie wiem czy Ty czy na Twoje rzyczenie moj post zostal usuniety, ale jak dla mnie to dzialanie conajmniej dziecinne. Wypadaloby chociaz powiadomic z jakiego powodu.

Widze ze to forum dziala troche jak Ministerstwo "Prawdy" z 1984 Orwella.
Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii. (Steven Weinberg)