Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam.  (Przeczytany 9859 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Styczeń, 2018, 18:06 »
Cześć!


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Witam.
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Styczeń, 2018, 18:07 »
Witam egzotycznie z Bawarii w Niemczech. Chociaż wiem, że są na tym forum użytkownicy z bardziej egzotycznych miejsc.



  Witam z Noord Holland. Amsterdam, to jest dopiero egzotyka.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Styczeń, 2018, 18:15 »
  Witam z Noord Holland. Amsterdam, to jest dopiero egzotyka.

Rzeczywiście, egzotyka.


Offline gangas

Odp: Witam.
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Styczeń, 2018, 18:27 »
 Witam z egzotycznego Cegłowa gmina Kałuszyn powiat Mińsk Mazowiecki.
Nie przesadzaj Boguś Linda bardzo ciepło wypowiadał sie o Łodzi  ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


slaw7m

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Styczeń, 2018, 18:53 »
Dzięki za tak egzotyczne powitania  :P normalnie zaraz będzie  cały świat  ;)


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Witam.
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Styczeń, 2018, 19:29 »
Szczecin wita.
W Łodzi byłem w listopadzie na koncercie Queen.
Z miasta zdążyłem poznać tylko Piotrkowską.


Offline Roszada

Odp: Witam.
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Styczeń, 2018, 19:33 »
Szczecin wita.
W Łodzi byłem w listopadzie na koncercie Queen.
Z miasta zdążyłem poznać tylko Piotrkowską.
To już poznałeś całą Łódź, bo Łódź to Piotrowska w poprzek. ;D


Offline Michu72

Odp: Witam.
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Styczeń, 2018, 20:04 »
Siema,witam z pieknej ziemi Lubuskiej :)


Offline gangas

Odp: Witam.
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Styczeń, 2018, 21:46 »
Szczecin wita.
W Łodzi byłem w listopadzie na koncercie Queen.
Z miasta zdążyłem poznać tylko Piotrkowską.

Nie byłeś na QUEEN tylko Brian z Rogerem małpują nawet John się z tego wymiksował.
Bez Fredka nie ma QUEEN. Ale widze, że cenisz ich. Ja tez ....................pozdrawiam :) :) :) :)
Jutro to dziś tyle że jutro.


slaw7m

  • Gość
Odp:
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Styczeń, 2018, 13:46 »
Dzięki za tak miłe i ciepłe powitania z różnych zakątków naszego pięknego kraju.Oprócz Piotrkowskiej i Manufaktury  warto zwiedzić nowo otwarty podziemny Dworzec Fabryczny
jest jednym z najnowocześniejszych w Europie południowo-wschodniej.Oczywiście jest jeszcze wiele innych ciekawych miejsc.
Apropo Queen to nie miałem okazji być,ale przypomina mi się w związku z tym zespołem pewien incydent.
W tamtych czasach kiedy jeszcze byłem w jw.org
kupiłem kasetę /a w tym czasie jeszcze były magnetofony kasetowce/ z tym zespołem bo mi się też podobał,
 i dostałem od starszyzny taką reprymendę że nie wiedziałem którym drzwiami czy oknem mam wyjść  :P ;D


Offline Mariusz Łeba

Odp: Witam.
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Styczeń, 2018, 13:48 »
Ja też podsłuchiwałen


Offline gangas

Odp:
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Styczeń, 2018, 14:18 »
Dzięki za tak miłe i ciepłe powitania z różnych zakątków naszego pięknego kraju.Oprócz Piotrkowskiej i Manufaktury  warto zwiedzić nowo otwarty podziemny Dworzec Fabryczny
jest jednym z najnowocześniejszych w Europie południowo-wschodniej.Oczywiście jest jeszcze wiele innych ciekawych miejsc.
Apropo Queen to nie miałem okazji być,ale przypomina mi się w związku z tym zespołem pewien incydent.
W tamtych czasach kiedy jeszcze byłem w jw.org
kupiłem kasetę /a w tym czasie jeszcze były magnetofony kasetowce/ z tym zespołem bo mi się też podobał,
 i dostałem od starszyzny taką reprymendę że nie wiedziałem którym drzwiami czy oknem mam wyjść  :P ;D

 Ciekawe. Żadna z okładek ich płyt nie była dwuznaczna lub nieprzyzwoita. Wnioskuję zatem, ze starszy musiał raczej znać jej zawartość. A to nie ładnie zabraniać komuś tego, co samemu się próbuje.

Coś mi świta i jestem prawie pewien, że w jakiejś straznicy w artykule o niewłaściwej muzyce padła nazwa Queen. Oczywiście demonicznej muzyce. Roszada by tu pomógł, bo ja niestety nie mam takich mozliwosci. Na pewno była to literatura czarno-biała :) :)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Barszcz

Odp: Witam.
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Styczeń, 2018, 15:16 »
Witam z Krotoszyna.
A jakiego ja Sylwerstra przeżyłem w Łodzi...!!! :)
tel 669 642 630 -SMS only :)


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp:
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Styczeń, 2018, 15:45 »
w jakiejś straznicy w artykule o niewłaściwej muzyce padła nazwa Queen.

Więcej - za czasów mojego studium dostałem od prowadzącego wykaz ‘zakazanych zespołów’. Była to karta A4, ale już nie z maszynopisem tylko drukowana z Worda. Jako taki dzieciak to w ogóle bałem się słuchać takiej muzy, growl mnie przerażał więc i tak wykaz ten był dla mnie nieistotny. Po wielu latach za sprawą innego brata ze zboru odkryłem Metallice a potem poszło - Napalm Death, Embrionic Death, Pantera, Slayer, My Dying Bride, Broken Hope i wiele innych, których słucham do dziś.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


slaw7m

  • Gość
Odp:
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Styczeń, 2018, 18:53 »
Zauważyłem że starsi pod pretekstem pasienia trzody potrafili słuchać plotek aby być na bieżąco o głosicielach, donosicielstwo jest na porządku dziennym,zorientowałem się ale po czasie.
W tym też przeglądanie muzyki jakiej słuchałem niby to dla mojego dobra też było w tych ramach.
Zawsze zasady były do karcenia i pouczania ale nigdy co do mnie osobiście aby były w moją stronę aby mi pomóc.
Moim zdaniem żadnej owieczki nie da się przymusić batami do powrotu,jedynie ją można w ten sposób odstręczyć.
Sama ta zasada nie pozdrawiania odstręcza bo w moim przypadku to ja potrzebowałem aby mnie nawet odwiedzić gdy byłem w zagrożeniu życia ze względu na zdrowie.To o tym nie wiedzieli a byłem jeszcze wtedy w organizacji.
A to żeby mnie nie pozdrawiać po odejściu to wszyscy wiedzieli nawet ci co mnie nie znają.
Odniosłem wrażenie że zasady w moim przypadku służyły do niegodziwego karcenia a nigdy do jakiejkolwiek pomocy.