Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów  (Przeczytany 16950 razy)

Offline O Yeah Bunny!

W końcu 1.01.2018 ruszył Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów. Jak znajdziecie kogoś z WTSu piszcie!
https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home


Offline Sebastian

uwzględniając że z całego kraju jest tam wpisanych 800 osób, a na każde 1000 Polaków 3 osoby są aktywnymi głosicielami świadków Jehowy i kolejne 3 przychodzą na pamiątkę, należałoby statystycznie spodziewać się że w rejestrze znajdziemy 5 świadków Jehowy.

uwzględniając jednak że ŚJ są społecznością (użyję eufemizmu) "wyjątkowo przyjazną" dla pedofilów, spodziewam się że figuruje tam kilku (a może kilkunastu?) świadków Jehowy, a kolejnych kilkudziesięciu powinno tam figurować, ale nikt ich nie zgłosił organom ścigania
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń, 2018, 17:15 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Michał chlu

  • Gość
Ja właśnie dobrnąłem do ostatniego i niestety w mojej długiej "karierze" ŚJ noe znalazłem żadnej znajomej mordy :D

Niektórzy to na pierwszy rzut oka zwyrodnialcy 😁


Offline Sebastian

to jest rejestr osób które zostały skutecznie skazane, a problemem organizacji jest skuteczne zamiatanie spraw pod dywan. Dlatego w organizacji może działać (i cieszyć się wolnością zamiast przebywać za kratkami) wielu zwyrodnialców, którzy zasługują na surowy wyrok.

co więcej: gdybyś, Michale, znalazł tam np. pięciu "znajomych" (bo przecież nie jesteś Bogiem i całej społeczności ŚJ w Polsce znać po prostu nie możesz), to świadczyłoby jednoznacznie o tym że organizacja już uporała się z problemem, oczyściła wewnętrznie, a ci co powinni być skazani już usłyszeli wyroki.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trinity

wchodzę na link otwiera mi się ministerstwo sprawiedliwości, później okienko NIE JESTEM ROBOTEM klikam wyskakują jakieś zdjęcia ( nie z PL) i każą mi zweryfikować. tylko co? klikam i nic się nie dzieje. próbowałam w innej przeglądarce i nie ma niczego
why?


Offline O Yeah Bunny!

wchodzę na link otwiera mi się ministerstwo sprawiedliwości, później okienko NIE JESTEM ROBOTEM klikam wyskakują jakieś zdjęcia ( nie z PL) i każą mi zweryfikować. tylko co? klikam i nic się nie dzieje. próbowałam w innej przeglądarce i nie ma niczego
why?
Musisz na tym zdjęciu wskazać części, o które jesteś pytana, np. Części zdjęcia ze znakami. Klikasz np 3 lub 4 części zdjęcia z elementami znaków i jesteś zweryfikowana.


Offline Szarańcza

Strona to nie fake a etap "czy jesteś robotem?" to standardowe zabezpieczenie (typu wpisz tekst z obrazka).
Jeśli ktoś ma obawy to wybierzcie "Rejestr publiczny" na stronie rządowej. To co zamieścił O Yeah Bunny! to kolejny etap.
Bez paniki!


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Trinity udało się? To jest taka obrazkowa captcha (https://pl.wikipedia.org/wiki/CAPTCHA) czyli zabezpieczenie, żeby na stronę nie wchodziły tzw. roboty - programy napisane celem np. przeładowania serwera masą połączeń. I tak jak pisze Bunny - musisz wskazać np. wszystkie zdjęcia, na których są - lub nie ma - znaki drogowe, albo samochody, albo ludzie, albo … śj:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline bene


Ale przecież cały czas piszecie że u świadków jest POTĘŻNA pedofilia a tu co ? nie ma ANI JEDNEGO świadka Jehowy, który został skazany za pedofilię ? W Polsce obecnie jest ponad 100 000 świadków, podejrzewam że wcześniej było może jeszcze więcej i ani jednego pedofila ? Zastanawiam się kto tu na tym forum kłamie ?
Witam by kogoś skazać to najpierw sprawa MUSI trafić do sądu a żeby tam trafiła trzeba to zgłosić. Z tego co czytałem chociażby odnośnie Australii wytyczne były by nie zgłaszać.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline O Yeah Bunny!

Ale przecież cały czas piszecie że u świadków jest POTĘŻNA pedofilia a tu co ? nie ma ANI JEDNEGO świadka Jehowy, który został skazany za pedofilię ? W Polsce obecnie jest ponad 100 000 świadków, podejrzewam że wcześniej było może jeszcze więcej i ani jednego pedofila ? Zastanawiam się kto tu na tym forum kłamie ?

Primo: Do tej pory polityka WTSu ukrywała fakty związane z pedofilią. A więc skoro prokuratura z automatu się o tym nie dowiadywała, to jak miała na tym rejestrze zarejestrować pedofila z WTSU? Od lipca 2017 prokurator Ziobro wymaga poinformowania organów ścigania o tym fakcie. Ile nowych spraw zdążyło się uprawomocnić?
 
Duo:  Sprawy związane z pedofiliią przedawniają się po upływie 10 lat i skoro ich nie zgłoszono, to nic już z tym prokuratura nie może zrobić.

Tres: Apokalipto znasz wszystkich byłych i obecnych SJ z Polski?
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2018, 09:53 wysłana przez O Yeah Bunny! »


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Styczeń, 2018, 09:49 »
Nie karmcie trola-trampka.
Sam nie podaje żadnych danych


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Styczeń, 2018, 10:32 »
Podaj proszę jakie masz dane na temat pedofilii wśród świadków Jehowy w Polsce.... ;) ;) ;)
Mnie to nie interesuje. Ciebie interesuje więc idź do prokuratury.
Ty jesteś namolny jak pedofil widzę. Coś cię ten temat rajcuje. :(


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Styczeń, 2018, 10:39 »
‘Organizacja’ ma osobowość prawną, więc pierwszy paragraf nie jest wyczerpany, a co za tym idzie, pozostałych w wątku niniejszym nie stosuje się.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Styczeń, 2018, 10:41 »
O czym on pisze?
To nie sąd tylko forum.
Obsesja?
Cytuj
Tez to cię nie interesuje ?
A co ma mnie interesować?
Twoja choroba?


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Styczeń, 2018, 11:19 »
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

To zgłoś, leszczu. Zobaczymy czy władze w Nadarzynie będą Ci dziękowały za rozgłos w tej sprawie ;)