Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów  (Przeczytany 16948 razy)

Offline Villa Ella

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Styczeń, 2018, 11:49 »
Trampek wrócił?!
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Trinity

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Styczeń, 2018, 11:54 »
Musisz na tym zdjęciu wskazać części, o które jesteś pytana, np. Części zdjęcia ze znakami. Klikasz np 3 lub 4 części zdjęcia z elementami znaków i jesteś zweryfikowana.
poklikałam we wszystko w co sie dało  jak typowa baba
zgasiłam włączyłam i działa  ;D
ale oglądłam tylko pierwszą stronę i zrobiło mi sie nie dobrze jak jest tam gówniarz z roku 1992  :o


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:50 »
Powiem więcej - jesteście naprawdę cienkie Bolki ;)
Z kim przystajesz taki się stajesz. ;D


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:58 »

To widać po was....;) ;) ;)
Bo do ciebie przystajemy i twoja głupota nam się udziela.
Poczekaj jeszcze trochę wszystko twoje pójdzie do kosza.


Offline Sebastian

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:01 »
widzę że trampek kolejny raz przechwala się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Ja napisałem że jeśli w tym rejestrze nie ma pięciu ŚJ (no dobra, dawajcie chociaż trzech), to wtedy mamy potwierdzenie że zarzuty odstępców dotyczące ukrywania pedofilii są prawdziwe.

Widocznie było to dla trampka za trudne bo nie umiał odnieść się do mojej argumentacji, a zamiast tego zaczął trollować.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:01 »
Ja wiem...już widze strach w twoich oczach że znowu twoje głupoty ktoś podważa ;) ;) ;)
Nie podważysz chłopcze bo to wszystko jest w ksiażkach publikowane.
Już ludzie  znają twoją głupotę. ;D


Offline bene

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:06 »
Ja nie jestem świadkiem więc po co mam zgłaszać. Wystarczy, ze wiedzą o tym i może to zgłoszą w końcu .

A leszczami to jesteście wy a nie ja. ja nie boję się dyskutować z nikim. Powiem więcej - jesteście naprawdę cienkie Bolki ;)
Jak na razie to nie dyskutujesz tylko pianę bijesz próbując przy tym obrażać na prawo i lewo.
To może zacznij czytać Biblię a nie książki ;) ;) ;)

 Bo wiesz, jak czasami w książkach czytam, ze Boga nie ma.... ty wierzysz we wszystko co czytasz w książkach ? Nieźle.... Czyli w piekło pod ziemią tez wierzysz albo we wieczną dziewicę ? ;) ;) ;)
Swietna rada mam nadzieję że stosujesz ją w swoim życiu. Na razie jest to wątek  o rejestrze rządowym Jak chcesz merytorycznie podyskutować znajdź odpowiednie tematy
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2018, 13:11 wysłana przez bene »
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:08 »
Ja nie jestem świadkiem więc po co mam zgłaszać. Wystarczy, ze wiedzą o tym i może to zgłoszą w końcu .

A leszczami to jesteście wy a nie ja. ja nie boję się dyskutować z nikim. Powiem więcej - jesteście naprawdę cienkie Bolki ;)

Do nawet początku dyskusji Twoim postom bardzo daleko. Cytujesz ustawy, a nawet nie wiesz co to nomenklatura.


Offline Roszada

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:09 »
Cytuj
Ale do tematu - ilu znasz pedofilów wśród świadków ?
Mi wystarczy, że znam dwóch z CK.
Chitty i Greenlees.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:13 »
Chłopie, nie chrzań....jak na razie to jestem tu leszczem i sekciarzem-prywaciarzem  a to dopiero początek u odstępców ;)

Ale do tematu - ilu znasz pedofilów wśród świadków ? Ilu znalazłes na stronie MS ? ;) ;) ;)

Są listy z Australii. Chcesz linka?


Offline Sebastian

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:14 »
Ale do tematu - ilu znasz pedofilów wśród świadków ? Ilu znalazłes na stronie MS ? ;) ;) ;)
dlaczego nie chcesz odnieść się do argumentu że brak ŚJ w rządowym rejestrze NIE świadczy na korzyść ale przeciwnie: świadczy PRZECIWKO świadkom Jehowy?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Szczurh

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Styczeń, 2018, 13:21 »
Moja babcia czasem przyjmowała ŚJ, ale już dawno przestała z powodu dwóch sióstr. Jedna siostra ciągle powtarzała:"u nas to sami dobrzy i porządni są". A druga pożyczała od babci pieniądze, a potem próbowała wmówić że już oddała. A babcia ma pamięć do liczb. Zna np.daty urodzin wszystkich wnuków. Gdy wtedy jeszcze byłem czynny to nie miałem na to żadnych argumentów. A starsi i CK to święty klan.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Styczeń, 2018, 13:41 »
Nie ma w rejestrze wszystkich, więc póki co jest słaby.
Ale dla ciekawskich - są też tam dziewczyny z 'ładnymi' paragrafami ;)


Offline Szczurh

Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Styczeń, 2018, 14:05 »
Może organizacja od dawna przewidziała, że powstaną rejestry pedofilów i postanowiono trzymać takie sprawy w największej tajemnicy i obowiązuje zakaz zgłaszania na policję. Nieźle się ustawili.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Styczeń, 2018, 14:33 »
Może organizacja od dawna przewidziała, że powstaną rejestry pedofilów i postanowiono trzymać takie sprawy w największej tajemnicy i obowiązuje zakaz zgłaszania na policję. Nieźle się ustawili.

W USA rejestr skazanych pedofilów już dawno istnieje. Problem dla społeczeństwa jest w tym, że u Świadków Jehowy się ich ukrywa. I system Orga zabrania ich ujawnienia. W zasadzie dla systemu WTSU jeżeli pedofil się nie przyzna, że jest pedofilem to nie jest pedofilem. Brak tam nawet podstawowej prewencji, co powoduje tragedie ludzkie. Te bezbronne dzieci są chętnie składane na ołtarzu Organizacji, byle tylko zapobiec utracie jej dobrego imienia.

 Jak już napisano powyżej brak ŚJ w rządowym rejestrze nie świadczy na korzyść, ale przeciwko organizacji Świadków Jehowy.
Choć dla przeciętnego Świadka Jehowy będzie to argument, że pedofilii po prostu nie ma w organizacji. Swoiste kuriozum.

Podobny rejestr istnieje już w kilku krajach, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, RPA czy Australii. Przy czym w Stanach Zjednoczonych dostęp do katalogu jest nieograniczony, zaś w innych krajach z pełnej wersji na ogół mogą korzystać tylko organy ścigania.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2018, 14:35 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission