Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: składania deklaracji na podatek od nieruchomości oraz podatek rolny  (Przeczytany 3405 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Kolejna porcja "błogosławieństw od Jehowy" ;)
List nudny, ale pierwsze zdanie to majstersztyk..

Ps:Dane na końcu listu z oczywistych powodów usunąłem.


Offline xXx

Nie kumam.
To czyja jest ta sala królestwa?
Początek zdania wskazuje że sala ta należy do starszych. A koniec do organizacji.


Offline falafel

Kto jest Ponomocnikiem na Wlkp?


Lunkaa

  • Gość
czy tylko ja czytam :
'co je twoje to je Moje, co je Moje to nie twoje'?


Offline Salome


.......pierwsze zdanie to majstersztyk..





Nie mogłam się powstrzymać, musiałam wkleić. "Sala Wasza" czyli "Nasza".

Na stronie jw.org w zakładce DLA MEDIÓW ukazała się notatka o tym, jak to na rozprawie sędzia odrzucił wszystkie wnioski prawników reprezentujących SJ, stając po stronie prokuratury. Co jak czytamy dalej, "grozi utratą nieruchomości wartej miliony dolarów". Gdyby ktoś miał jednak watpliwości do kogo należą Sale Królestwa, w liście wyraźnie zaznaczone, że są własnością amerykańskiej korporacji prawnej.

Ot taka to jedyna prawdziwa religia i święta organizacja, która w bezczelny sposób prowadzi handel nieruchomościami obiecując wiernym bilet do raju.

Aktywni SJ, którzy to czytacie- proszę Was, zastanówcie się, jaką organizację popieracie emocjonalnie i finansowo. To organizacja fasadowa. Tu chodzi o kasę !!!! Poświęcacie swoje życie nie Bogu, ale amerykańskiej korporacji.
Wiem, co czujecie. Dla mnie to też jest największe rozczarowanie mojego życia.

 
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień, 2017, 23:27 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline wspaniale

NIERUCHOMOŚĆ jest nie zboru, ale to zbór ma zapłacić podatek, w jednej racie :)
=========
Wspaniale


Offline Brat Furtian

Taki "teokratyczny leasing"...

Dbasz o obiekt jak o swój oraz oplacasz bieżące koszty jego utrzymania chociaż nie jest twoją własnością. Tu jest jednak tak, że nigdy, nawet po "spłacie" budowy, twoją własnością obiekt nie zostanie...

Właścicielem rzeczywistym tutaj, nie jest nawet "bank nadarzynski"...

Amerykańskie korporacje globalne, to jednak mają doświadczenie i prawników ale w Rosji skucha...

Teraz może jednak pójdą w wekslowe zabezpieczenie majątku rozdrobnionego na rzecz "zaufanych braci" w "niepewnych" krajach, do których Polska zaczyna się zaliczać...

Kiedy kolejna zmiana statutu w jw.org.pl??

Jak zaczną w szkołach lekcje hymnem, a będą kończyć modlitwa...??


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Nie kumam.
To czyja jest ta sala królestwa?
Początek zdania wskazuje że sala ta należy do starszych. A koniec do organizacji.

Tu nie ma duzo do kumania : WASZA jest , gdy ja macie budowac i o nia dbac .  NASZA jest , gdy mamy ja sprzedac i zgarnac kase .
Genialne w swej prostocie .
Juz  tam  CK wie jak geszefty robic...


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Dotyczy: składania deklaracji na podatek od nieruchomości oraz podatek rolny
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Grudzień, 2017, 11:10 »
Ck w Polsce stoi na rozdrożu.

Z jednej strony fajnie było by sprzedać wszystkie sale zgromadzeń a potem tym śladem sale królestwa i polegać na wynajmie (najlepiej tych samych sal od jakiejś korporacji której sami by byli właścicielami) z drugiej strony jak sprzedadzą wszystko to nie ma pewności że ktoś zechce tak trefnej grupie parareligijnej coś wynajmować.

Ja tak sobie myślę że zorganizowanie kongresów w tym roku w zmasowanych miejscach może mieć drugie dno w postaci trudności lub obaw o powodzenie najmu małych obiektów.





Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Tu nie ma duzo do kumania : WASZA jest , gdy ja macie budowac i o nia dbac .  NASZA jest , gdy mamy ja sprzedac i zgarnac kase .
Genialne w swej prostocie .
Juz  tam  CK wie jak geszefty robic...

I jeszcze jest pośrednik, Jehowa, któremu poświęcamy sale przy inauguracji. Ale jak sprzedajemy, to jakby pośrednik o niczym nie wie.
To jest zagadka, której nikt w tej części Drogi Mlecznej nie ogarnia.
Nie mniej, ktoś siano zbiera.


Offline Trinity

Wow
" przypominają" o zapłaceniu podadku od nieruchomości żeby wszystko było jak należy
zeby nikt nic nie zarzucił, ma być cacy.
my widzimy jawną kpine i obrót nieruchomościami, ale świadkowie tego nie zobaczą bo nie chcą.
jak z jedną siską rozmawiałam to mi wprost powiedziała że w tej religi sie urodziła i że nie chce jej sie nic zmieniać. musiałaby się sama przed sobą przyznać że dała się zrobic w konia a to jest bardzo trudno
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2017, 12:06 wysłana przez Trinity »


Offline kociamber27

"co twoje, to moje. co moje, to nie ruszaj." tak mi się skojarzyło. 😀