Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce  (Przeczytany 8232 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Grudzień, 2017, 20:58 »
W 1997 pisano:

*** yb97 s. 26 Świadkowie Jehowy — sprawozdanie roczne 1997 ***
W Polsce w zeszłym roku oddano do użytku 64 Sale Królestwa!

W 1999 pisano:

*** km 1/99 s. 3 W dalszym ciągu wspierajmy budowę nowych obiektów teokratycznych ***
Jakże wiele radości sprawia rozrastająca się ziemska organizacja Jehowy! W naszym kraju powstało w minionym roku służbowym 30 nowych zborów, zbudowano i oddano do użytku 52 nowe Sale Królestwa.

W 2003 pisano:

*** km 9/03 s. 1 List z Biura Oddziału ***
Ponadto Regionalne Komitety Budowlane ofiarnie pomagają przy wznoszeniu nowych i renowacji już istniejących Sal Królestwa. Trwają prace nad kolejnymi 36 takimi obiektami.

Kiedyś RKB działało. Teraz to psy na smyczy członków ciała.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Grudzień, 2017, 21:28 »
Nie będę wywoływać kolej "dyskusji", dlatego odniosę się do jednej kwestii.
Plany sprzedażowe sal królestwa są dużo większe niż się wydaje.
I plany te podano na spotkaniu zamianowanych odnosnie planów budowlanych w 2016r.
Jeśli Michał byłeś wtedy starszym to mogliśmy się widzieć na sali w Bełchatowie.
Więc jeśli byliśmy na tym samym programie to chyba wiesz ,że liczby odnośnie np. remontów były zupelnie inne.
Jednym słowem news bez dokumentu to dla mnie plotka.

Ps. Od 2016r. Liczba sal do sprzedaży się zwiększyła.

Nie mój rejon Wiec nie byłem tam. 20 sal zostało zatwierdzonych Wiec to nie plotka i 30 do remontu. Nie będę zdradzał swojego źródła ale info jest na bank pewne. Co do sal na sprzedaż to oczywiście wiele było sprzedanych 2016/2017. Jednak zostało ich już teraz niewiele. Postaram się ustalić dokładnie ile. W 2016 mówiono ze co 4 sala będzie na sprzedaż ale BO ostudziło te ambitne plany.

Co do planów budowlanych jestem na bank pewny ze takie plany są zatwierdzone.


Offline Szarańcza

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Grudzień, 2017, 22:08 »
Michał super, że wrzucasz newsy. Lubię to!
Jednak jak będziesz widział dokument to sprawdź czy nieznaczony i udostępniaj.
Inaczej pewnie dopiero za rok okaże się na ile wiarygodne jest Twoje źródło, więc do tego czasu news jest plotką.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Grudzień, 2017, 07:32 »
Michał super, że wrzucasz newsy. Lubię to!
Jednak jak będziesz widział dokument to sprawdź czy nieznaczony i udostępniaj.
Inaczej pewnie dopiero za rok okaże się na ile wiarygodne jest Twoje źródło, więc do tego czasu news jest plotką.

Ten pochodzi od osoby z nadarzyna Wiec to pewna informacja


Offline Światus

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Grudzień, 2017, 14:36 »
Warto się zastanowić, w jakim celu mają być budowane te sale?
Liczba śJ w Polsce spada już od dłuższego czasu.

Dobrym pomysłem byłoby łączenie zborów. Wtedy wpłynęłoby więcej pieniędzy niż ze sprzedania 1 starej i budowy 1 nowej SK. Tutaj sprzedajemy 2, a budujemy 1 SK.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline zaocznie wywalony

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Grudzień, 2017, 15:20 »
Warto się zastanowić, w jakim celu mają być budowane te sale?
Liczba śJ w Polsce spada już od dłuższego czasu.
Bo lepiej budować dopóki można i ile się da darmową siłą roboczą, a zawsze lepiej w końcu sprzedać dwie sale, niż jedną.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Grudzień, 2017, 15:52 »
Mam podobny wniosek co do sal gdzie robocizna jest bardzo droga Wiec sporo zyskują na takiej budowie.

Jednak mam tez taki wniosek ze może nie do końca brakuje kasy. Czasem mam wątpliwości bo ogólnie jeśli to ogarnięta korporacja to widza przychody, widza wydatki, i musza albo zwiększyć przychody albo zmniejszyc wydatki i kasa się zgodzi. Skoro nie zmniejsza wydatków to tragedii nie ma


Offline Reskator

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Grudzień, 2017, 17:28 »
Jeśli budują,i remontują a liczba głosicieli spada to oznacza że robią to tylko dla kasy,na sprzedaż.
Łączenie zborów miało wywołać wrażenie ciasnoty i takie wrażenie zrobiło.
A to miało wywołać  potrzebę budowania sal i dlatego budują.
A nie jak namaszczony Moris zapowiadał pewnym głosem będzie was w Polsce 200 tysięcy-prorok się znalazł.


Offline GdzieTaPrawda

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Grudzień, 2017, 18:07 »
Tą organizację zawsze będzie stać na inwestycje. Nawet firmy blisko upadłości potrafią zdobywać środki na zaczęcie budów/inwestycji, a w pewnym momencie nastepuje kryzys, brak pieniążków. Znajomi ktorzy prowadzą firmy czesto narzekają ze nie mają pieniędzy, ale ten sobie kupil dzialke, teb tez kupil, ten buduje dom, ten nowe auto w leasing, na stole 2 dniową wędliną nie cuchnie. Mimo iż nie mogę oprzec się zadnymi dowodami mam takie przeświadczenie ze taka wielka korporacja nie padnie z dnia na dzień i będzie preznie dzialac az.do ostatniej zlotoweczki, nie będą tego pokazywać.

A jeśli wierzyć w spiski masonerii to już w ogóle nie mam wątpliwości że braknie pieniędzy.

Jeden starszy powiedzial po zgromadzeniu (przewodniczacy zgromadzenia) w prywatnej rozmowie ze bracia na zgromadzeniu sa zawsze chojni i daja zawsze wiecej niz potrzeba, nawet zażartował:  "gdybysmy te pieniadze wydawali na bron to bysmy mieli wiecej rakiet od putina".

Zawsze zauwazalem ze po zgro zostaje okolo 4-5 tys nadwyzki.
Pomóżmy razy 60 = 300 000 zl na Region Rocznie okolo. Mysle ze z nadwyzek rocznie na pewno milion zlotych w poslce przekraczamy. A gdzie ida.te.pieniadze?


Offline Roszada

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Grudzień, 2017, 18:14 »
Cytuj
Tą organizację zawsze będzie stać na inwestycje
Ja tan znawcą podatkowym nie jestem, ale słyszę od znajomych, że biznesmeni, jak budują, to są zwalniani z podatków, za to, że inwestują. :)
A jak zrobią jeszcze kawałek publicznej drogi, to już w ogóle pewnie nie płacą. ;D


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Grudzień, 2017, 18:34 »
W Żorach na śląsku budują nową salę, zborów jest trzy, do zainteresowanych niektórzy starsi mówią że budują nową salę bo zbory się rozrastają, kłamstwo, bo zborów było pięć, a tłumaczenia że ubyło bo wyjechali za granicę to kompletne kłamstwo, bo tam gdzie wyjechali też są spadki. Co więcej obecnie mają dwie sale, ale ewidentnie idzie o dojenie zboru, po cóż budować nową salę, skoro jest sala dwu poziomowa w dobrym miejscu i do tego przewodnicy (STARSI) kłamią że przyczyna budowy sali to rozrost zboru w Żorach. K Ł A M S T W O
Nazwiska?
Na razie nie ważne. 


Offline zaocznie wywalony

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Grudzień, 2017, 18:35 »

Jeden starszy powiedzial po zgromadzeniu (przewodniczacy zgromadzenia) w prywatnej rozmowie ze bracia na zgromadzeniu sa zawsze chojni i daja zawsze wiecej niz potrzeba, nawet zażartował:  "gdybysmy te pieniadze wydawali na bron to bysmy mieli wiecej rakiet od putina".

A jeśli weźmiesz pod uwagę i będziesz pamiętać że WIĘKSZOŚĆ niby kosztów zgromadzenia to tzw. "fundusz odtworzeniowy" czyli: opłata za to że CK które ukradło i teraz jest właścicielem postawionej naszymi rękami i za nasze pieniądze sali zgromadzeń, łaskawie pozwala z niej czasem korzystać, ale sporą kasę za ocean muszą za to dostać - to okazuje się jaki to czysty zysk i złoty biznes.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Grudzień, 2017, 18:48 »
A jeśli weźmiesz pod uwagę i będziesz pamiętać że WIĘKSZOŚĆ niby kosztów zgromadzenia to tzw. "fundusz odtworzeniowy" czyli: opłata za to że CK które ukradło i teraz jest właścicielem postawionej naszymi rękami i za nasze pieniądze sali zgromadzeń, łaskawie pozwala z niej czasem korzystać, ale sporą kasę za ocean muszą za to dostać - to okazuje się jaki to czysty zysk i złoty biznes.
Podkreślenie dodałem

To są fakty, ja i wielu innych budowało salę od podstaw, łożyliśmy na nią pieniądze, nikt nas, mnie, nie pytał czy wyrażam zgodę na to że właścicielem mego potu mają być jakieś, dziś wiem, hieny z Warwick.
Wyrachowane, zimnokrwiste typy, ciągnące ile się da nawet z tych którzy nie mają nic, bo w odpowiedniej oprawie pokażą pustą lodówkę i kobietę która nie mając nic daję grosik. 


Offline dziewiatka

Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Grudzień, 2017, 19:40 »
W Żorach od samego początku były problemy z salą,po za tym ta stara była wybudowana jako budynek nie przeznaczony do użytku w celach religijnych a więc problemy natury zgodności z przepisami.Dodatkowo problem z sąsiadami brak odpowiedniego parkingu.Od bardzo długiego okresu chciano rozpocząć budowę przeszkodą był brak miejsca.Jestem tylko ciekaw co ze starą salą bo za chwilę otwarcie(poświęcenie) nowej.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Hajs w organizacji - nowe sale w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Grudzień, 2017, 21:07 »
Dziewiątka, nie masz pełnej, aktualnej informacji, znam sprawę od samego początku, sala za częścią mieszkalną dwupoziomowa, wszystko zgodne z przepisami, problemy z sąsiadami były ale to mezozoik, parking jest i to od dawna i odpowiednie wytyczne związane z parkowaniem, a klienci na starą salę są, czekam rozliczenia podanego oficjalnie zborowi.
Nowa kosztowała tyle, wpłaciliśmy tyle, ze sprzedaży uzyskano tyle, bilans to........pln.
Sprawa potoczy się tak samo jak z posiadłościami na Brooklynie, oprócz zainteresowanych wszystko jest tajemnicą, słodką tajemnicą.

Świńska, ohydna pedofilia kosztuje, a sprawa jest rozwojowa i dobrze, bardzo dobrze. Liczy się tylko kasa i ciemny lud dający pieniądze
http://www.bibliotecapleyades.net/bloodlines/russell.htm  ciekawa historia rodziny Russel.