Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy  (Przeczytany 32477 razy)

Michał chlu

  • Gość
Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Listopad, 2017, 13:00 »
Myśle ze Bóg nie lubi gdy przekręca się jego imię czy obietnice itp... skoro istnieje i kazał spisać swoje myśli to po to by ludzie poznali Jego plan a nie tworzyli swoje? Choć może się mylę 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️


Offline Błazen Króla

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Listopad, 2017, 17:21 »
Ja tez tak mysle.. po to jest słowo Boże spisane I Boze obietnice konkretnie zeby rozne religie zawsze sie na czyms wylozyly.. istnieje jedyna doktryna.. tzw Prawda.. to prawda z Biblii.. zobaczcie sobie 2 List Jana.. Jan pisze o prawdzie  :)
Kazdy kto prosi dostaje darmo... bo parakletos przyszedl w miejsce Jezusa I przekonuje swiat....


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Listopad, 2017, 18:01 »
Nigdy nie chciałam żyć w raju. Na tych obrazkach oni wszyscy zajmują się rolnictwem. Wychowywałam się na wsi więc ta praca nie jest mi obca. Nienawidziłam tego. Poza tym nie wyobrażałam sobie, jak mogłabym być szczęśliwa bez tych wszystkich, bliskich mi osób, które nie były świadkami.

 A ja nie wiem czy chciałam żyć w raju, czy nie. Ale wiem jedno, bardzo mi się tam podobało bo były owoce, dużo owoców, a że od małego jestem łasuch, to mi się ten wariant podobał.
Zaczęłam się nad tym rajem zastanawiać, gdy w  szkole przerabialiśmy czytankę o Eskimosach.
Wtedy sobie pomyślałam..a co jak raj będzie tam, czy będę musiała ciągle żłopać tran i chodzić w tak znienawidzonej czapce?
Moja dziecięca wyobraźnia, mocno zachwiała moim parciem na raj. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorg

  • Gość
Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Listopad, 2017, 18:21 »
A ja nie wiem czy chciałam żyć w raju, czy nie. Ale wiem jedno, bardzo mi się tam podobało bo były owoce, dużo owoców, a że od małego jestem łasuch, to mi się ten wariant podobał.
Zaczęłam się nad tym rajem zastanawiać, gdy w  szkole przerabialiśmy czytankę o Eskimosach.
Wtedy sobie pomyślałam..a co jak raj będzie tam, czy będę musiała ciągle żłopać tran i chodzić w tak znienawidzonej czapce?
Moja dziecięca wyobraźnia, mocno zachwiała moim parciem na raj. :D
A co byś powiedziała na ten raj orgowy z pamiętnika ocalałego w armagedonie. :D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Listopad, 2017, 18:27 »
A co byś powiedziała na ten raj orgowy z pamiętnika ocalałego w armagedonie. :D

  A weź przestań, kolację jem. Chcesz żeby mnie zemdliło?  >:( ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Villa Ella

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #80 dnia: 21 Listopad, 2017, 18:52 »
A ja nie wiem czy chciałam żyć w raju, czy nie. Ale wiem jedno, bardzo mi się tam podobało bo były owoce, dużo owoców, a że od małego jestem łasuch, to mi się ten wariant podobał.
Zaczęłam się nad tym rajem zastanawiać, gdy w  szkole przerabialiśmy czytankę o Eskimosach.
Wtedy sobie pomyślałam..a co jak raj będzie tam, czy będę musiała ciągle żłopać tran i chodzić w tak znienawidzonej czapce?
Moja dziecięca wyobraźnia, mocno zachwiała moim parciem na raj. :D
Tylko, że na obrazkach te owoce są już zebrane i warzywka też, takie kolorowe, dojrzałe i soczyste. A ile trzeba włożyć pracy, w to, żeby takie wyhodować... Pamiętam plewienie, gdy po 3-4 godzinach bolało cię dosłownie wszystko. Zbiór truskawek, na który trzeba było wstać przed świtem, żeby zdążyć pojechać na rynek, noszenie ciężkich konewek wody z beczki, gdy było sucho i łuskanie całych wagonów bobu, fasoli, czy kukurydzy. No i wykopki, gdzie ręcznie zbierało się, próbując nadążyć za maszyną.  To był mój wypoczynek wakacyjny i feryjny, przerywany tylko na zabrania i g)łoszenie. W tym czasie koledzy i koleżanki jeździli na obozy i kolonie. Wiesz, ja tego raju doznałam, jako dzieciak i jakoś za nim nie tęsknię... Ciężary, które dźwigałam, na pewno nie były dostodowane do mojego wieku, co do dzisiaj czuję w kręgosłupie.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #81 dnia: 21 Listopad, 2017, 19:03 »
Tylko, że na obrazkach te owoce są już zebrane i warzywka też, takie kolorowe, dojrzałe i soczyste. A ile trzeba włożyć pracy, w to, żeby takie wyhodować... Pamiętam plewienie, gdy po 3-4 godzinach bolało cię dosłownie wszystko. Zbiór truskawek, na który trzeba było wstać przed świtem, żeby zdążyć pojechać na rynek, noszenie ciężkich konewek wody z beczki, gdy było sucho i łuskanie całych wagonów bobu, fasoli, czy kukurydzy. No i wykopki, gdzie ręcznie zbierało się, próbując nadążyć za maszyną.  To był mój wypoczynek wakacyjny i feryjny, przerywany tylko na zabrania i g)łoszenie. W tym czasie koledzy i koleżanki jeździli na obozy i kolonie. Wiesz, ja tego raju doznałam, jako dzieciak i jakoś za nim nie tęsknię... Ciężary, które dźwigałam, na pewno nie były dostodowane do mojego wieku, co do dzisiaj czuję w kręgosłupie.

 Tak los dzieci rolników, sadowników itp. Raju to my nie mieliśmy, byliśmy tanią siłą roboczą.
Gdy dziś widzę, jak matki odbierają z gimbusu dzieci i prowadzą do domu, uśmiecham się.
Gdy ja miałam tyle lat ( co dzieci sąsiadki) rodzice szli w pole, a ja zostawałam sama z bratem ( 6 m-cy) w domu, musiałam się nim opiekować, ugotować obiad i posprzątać.
Te dzieci to dziś mają raj.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Villa Ella

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #82 dnia: 21 Listopad, 2017, 19:19 »
Tak los dzieci rolników, sadowników itp. Raju to my nie mieliśmy, byliśmy tanią siłą roboczą.
Gdy dziś widzę, jak matki odbierają z gimbusu dzieci i prowadzą do domu, uśmiecham się.
Gdy ja miałam tyle lat ( co dzieci sąsiadki) rodzice szli w pole, a ja zostawałam sama z bratem ( 6 m-cy) w domu, musiałam się nim opiekować, ugotować obiad i posprzątać.
Te dzieci to dziś mają raj.
A ja mam szajbę, na temat plecaka szkolnego mojego syna. Codziennie sprawdzam, czy wyjął wszystkie niepotrzebne książki 😉.
Ja wiem, że były i dzieci pracujące ciężej niż ja. Na szczęście nie urwało mi przy żniwach, żadnej potrzebnej do życia kończyny. Ale patrząc na rajskie obrazki czystych zwierzątek i dorodnych warzywek, widzę ten cały ogrom roboty, który za tym stoi. I te lśniące czystością taczki z pomidorkami!
Może skusiliby mnie rajem, gdyby na obrazkach było bujanie się w hamaku, na egzotycznej wyspie z drinkiem z palemką w ręku. To rozumiem, jako nagrodę za pełne wyrzeczeń życie... Ale taki zap... dol, jak znam z dzieciństwa na wieczność? Nie, dziękuję, wysiadam na następnym przystanku!
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Szarańcza

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Listopad, 2017, 21:51 »
Domek nad strumyczkiem wśród zielonych traw, ogródek z jabłkami i pomidory to są całkiem realne rzeczy już teraz. Trochę inaczej ma się sytuacja w takiej dajmy na to Afryce - może dla tych ludzi ta wizja to coś jak dla nas hamaczek w egzotykach.

Jednak o ile ten domek nie przeszkadzałby mi za bardzo nawet przez wieczność (ja się raczej nie nudzę, praca mi też nie przeszkadza), o tyle biorąc pod uwagę towarzystwo w tym raju... Dziękuję za życie w ciągłym strachu, że powiem coś nie tak, że kogoś zgorszę albo zrobię graciarstwo w szopie za chałupą a sąsiadowi to się akurat nie spodoba i doniesie komu trzeba. A wtedy to już nie ma zmiłuj ;)

A tak na marginesie - jeśli się kogoś bardzo kocha to czy ma znaczenie gdzie będzie się z nim mieszkać?






Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Listopad, 2017, 22:07 »
Nie no tak ma być, będzie nawet można nosić brodę( 2:37), choć ciuszki będą nudne. Pomidory też tam są(1:22) tylko hamaka brak, ale plażę i palemkę widziałem ;)

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline ihtis

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #85 dnia: 21 Listopad, 2017, 22:33 »
Nie no tak ma być, będzie nawet można nosić brodę( 2:37), choć ciuszki będą nudne. Pomidory też tam są(1:22) tylko hamaka brak, ale plażę i palemkę widziałem ;)

Czy ja dobrze widzę, że te konie są w skórzanej uprzęży? SIodło, lejce, itp. Toż to niehumanitarne! I takie sprawy w raju.


Offline Grześzajęty

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #86 dnia: 21 Listopad, 2017, 22:38 »
Czy ja dobrze widzę, że te konie są w skórzanej uprzęży? SIodło, lejce, itp. Toż to niehumanitarne! I takie sprawy w raju.

 :) nawet nie zwróciłem na to uwagę.
 perfekcyjna podłość "prawie" że doskonała.


Offline Szarańcza

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #87 dnia: 21 Listopad, 2017, 22:41 »
Wszystko fajnie ale Jedna rzecz mi się tylko nie zgadza - dlaczego te osoby w filmiku są w ogóle ubrane? Przecież ubranie nie było potrzebne doskonałym ludziom tylko grzesznikom ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad, 2017, 22:43 wysłana przez Szarańcza »


Offline Błazen Króla

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #88 dnia: 21 Listopad, 2017, 22:54 »
Muza jak do trailera z szybcy I wsciekli 666
Ale te ciuszki pasuja bo oni powoli dążą do doskonalosci....
Za kilka milionow lat pewnie beda nadzy hasać  8-)


Offline Mała mi

Odp: Odstępcy na Salach Królestwa głosicielami prawdy
« Odpowiedź #89 dnia: 21 Listopad, 2017, 22:57 »
Sąd uniewinnił Nergala twierdząc, ze impreza była biletowana i w takim przypadku Nergal mógł drzeć Biblię.
Orzeczenie sądu bardzo kontrowersyjne...nie pierwsze w naszym kraju.

Co do ŚJ - napiszę raz jeszcze - zebrania u nich są praktyką religijną . Dlatego ich zakłócanie może okazać się przestępstwem z art 196 i 193 kk.
Dzięki za radę.Do tej pory tylko się wkurzała na sj pukających do moich drzwi albo stojących pod kościołem.Ich pukanie do drzwi jest najbardziej denerwujące w czasie świat.Teraz wiem , ze powinnam dzwonić na policję.