Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 128435 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #255 dnia: 18 Marzec, 2018, 11:39 »
  Donni.. Skoro śJ są kretynami, tym samym ci co się z nich wywodzą, też są.  A to, że już nie należymy do org, nic nie zmienia, poza lokalizacją.

Kiedyś było takie hasło.. Proletariusze wszystkich krajów łączcie się, ja bym powiedziała...ze wszystkich zborów łączcie się.  ;D

Będąc śJ ma się poczucie lepszości i pogardę do świata. Po odejściu z org, pogardą zostaje, tylko jej ukierunkowanie  się zmienia.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 11:41 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #256 dnia: 18 Marzec, 2018, 13:42 »
Nie obchodzi mnie, czy ktoś jest SJ na papierze czy z przekonania..
Nie obchodzi mnie czy ktoś nie jest SJ.
Nie obchodzi mnie czy ktoś jest Katolikiem, Ateistą czy innym wyznawcą..
Jednak brak mi słów na stwierdzenie SJ to kretyni..
Wielu z nas ma rodzinę która jest SJ i są nadal manipulowani przez CK.
Możliwe, że nie mają tyle szczęścia by się przebudzić lub zerwać z tą sektą.
Jednak faktem jest, że nasi ojcowie, nasze matki i dalsza rodzina którzy są nadal SJ zostali nazwani KRETYNAMI..
Jeśli komuś to nie przeszkadza to gratuluję..
Jeśli ktoś uważa, że był kretynem to niech ocenia siebie i będzie ok.

A czemu tak prawicie Obywatelu?
Każdy ma prawo do swojej oceny.Jeden jest akurat w takim momencie życia że mówi o nich że są zagubieni,zmanipulowani i nieszczęśliwi a drugiemu akurat tak dopiekli że mówi że są kretynami.
Ja mówię o swojej rodzinie że są kretynami a zwłaszcza moja matka,którą wiele lat kochałam i walczyłam też o jej miłość.
Niestety nie potrafie inaczej nazwać matki która podczas kiedy ja miałam operację ratującą  życie,pojechała na tereny oddalone staruszki pouczać zamiast przyjść i własnemu dziecku pomóc majtki na tyłek naciągnąć i szklanke wody przytrzymać.
Każdy jest dorosły i tkwi tam na własne życzenie nie dlatego żeby być dobrym człowiekiem,modlić się w hospicjach pomagać,w schronisku psa na spacer wyprowadzić,staruszce na węgiel zrzutkę zorganizować.Oni tam tkwią i my tkwiliśmy(mniej lub bardziej świadomie)bo mają obiecany dom z ogrodem w którym się pasie baranek z roślinożernym lwem a na podjeździe stoi samochodzik z salonu.

Świadkowie są mistrzami manipulacji słowami i obrażania innych.Nie wiem jak jest teraz ale w moich czasach słynna była radość z określenia per parafianin.Ileż było uciechy w opowieściach że ksiądz proboszcz podczas niedzielnej mszy zwraca się do wiernych:moi drodzy durnie :o
A ile było śmiechów jak Papierz Polak przyjechał do Kraju pierwszy raz po wyborze i ucałował żiemię ojczystą,że taki gupi brudną ziemię całuje ha ha ha ha ha ha.
Także Donni uprzejmie cię proszę zostaw mi i innym którzy tego potrzebują wolność słowa.
Dziękuję.


Offline Gremczak

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #257 dnia: 18 Marzec, 2018, 14:02 »
Kretyn to pojęcie medyczne, a udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby bez uprawnień jest zabronione. Zgodnie z art. 58 ust. 1 ustawy  o zawodach lekarza i lekarza dentysty  kto bez uprawnień udziela świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób, podlega karze grzywny :)

To powiedz czy takie zachowanie ŚJ jest normalne, czy nienormalne? Wyrzuca najbliższą osobę z domu .Albo wyrzeka się dziecka.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #258 dnia: 18 Marzec, 2018, 14:28 »
Świadkowie są mistrzami manipulacji słowami i obrażania innych.Nie wiem jak jest teraz ale w moich czasach słynna była radość z określenia per parafianin.Ileż było uciechy w opowieściach że ksiądz proboszcz podczas niedzielnej mszy zwraca się do wiernych:moi drodzy durnie :o
A ile było śmiechów jak Papierz Polak przyjechał do Kraju pierwszy raz po wyborze i ucałował żiemię ojczystą,że taki gupi brudną ziemię całuje ha ha ha ha ha ha.
Także Donni uprzejmie cię proszę zostaw mi i innym którzy tego potrzebują wolność słowa.

. Kochana moja, nikt nikomu tego prawa nie zabiera, ale w obrębie własnego "podwórka".
I ja też mówię / piszę...moja głupia rodzina...bo mi wolno.
Biada jeśli określi ich w ten sposób ktoś inny.  ;D

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #259 dnia: 18 Marzec, 2018, 14:39 »
Nie ważne jest dla mnie jak ktoś nazywa swoich bliskich.
Moja rodzina ma namieszane w głowach przez wieloletnie przebywanie w sekcie.
Jednak gdybym ich tak nazwał, w mojej ocenie niczym bym się nie różnił od SJ plujących na exów.
Jeśli ktoś zapomina o miłości i obdarza innych ostracyzmem lub obelgami mam robić tak samo bo oni tak robią?
To co w domu zostaje w domu.
Ale robienie ze słów SJ TO KRETYNI ogólnego stwierdzenia jest czymś bez nazwy.
Takie jest moje zdanie i tego nie zmienię.


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #260 dnia: 18 Marzec, 2018, 14:46 »
nie zaczepiaj...

Jesteś podobno nadal Świadkiem Jehowy i z Tobą nie gadam. Stosuję wbec Ciebie ostracyzm ;)

O to bardzo dobry pomysł jest w stosunku do świadków chyba,stosować wobec nich ostracyzm. Nie  że oni na nasz widok cyrki wyprawiają,tylko my ich powinniśmy chyba lekceważyć.
.Ponieważ moi krewni chyba jakoś tak po tym słynnym kongresie w 16 roku dostali już całkiem małpiego rozumu i dali mi tak popalić że aż strach. Mój mąż "światus"wściekły i bezradny wobec mojego cierpienia na które musiał patrzyć i mnie wspierać,zaczął w sposób jawny i ostentacyjny stosować ostracyzm wobec mojej rodziny.Noooooooo to sie dopiero działo.Moja matka dostała szoku jak przypadkowo spotkana podeszła do mojego męża i nagle on który zawsze całował teściową w rączkę,tym razem ledwie jej podał rekę a zapytany przez moją matkę czy może go uściskać odpowiedział NIE.Odeszła z płaczem.
Zobaczcie jak pieprzona hipokryzja. Ja stałam obok,mnie ominęła a z zięciem się uściskać chciała.
Medal z kartofla temu kto jest mi w stanie wytłumaczyć co oni we łbach mają.


Pisaliśmy Donni równocześnie i właściwie masz odpowiedź powyżej.
Ja uważam że każdy człowiek powinien się kierować przede wszystkim przyzwoitością że rodzic powinien kochać i być odpowiedzialny za swoje dziecko do końca swoich dni a dziecko powinno szanować i kochać swoich rodziców,ale wiesz nadstawianie drugiego policzka przez 30 lat bywa że okazuje się niewykonalne.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 14:53 wysłana przez Matylda »


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #261 dnia: 18 Marzec, 2018, 15:44 »
O to bardzo dobry pomysł jest w stosunku do świadków chyba,stosować wobec nich ostracyzm. Nie  że oni na nasz widok cyrki wyprawiają,tylko my ich powinniśmy chyba lekceważyć.


No byłoby ciekawie. Gdyby np. wszyscy katolicy wobec ŚJ, którzy odeszli od kościoła katolickiego stosowali wobec nich ostracyzm. Już widzę sytuację:

Dzwoni ŚJ na pogotowie lub straż pożarną o pomoc, że mu chałupa płonie. Dyspozytor 121 pyta się o pesel. ŚJ podaje i po kilku sekundach w słuchawce słychać tyt tyt tyt…

Albo co grzeczniejszy pracownik call center mówi:

„bardzo mi przykro ale ŚJ nie obsługujemy, zna Pan zasady jest Pan odstępcą. Nie możemy ze sobą rozmawiać.
Może spróbuje Pan u babtystów, oni zdaje się nie stosują tej „reguły biblijnej."
 ;)

« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 15:46 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Inka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #262 dnia: 18 Marzec, 2018, 16:15 »
Faktycznie Baran tak powinno być. Ja o sobie mówię,że byłam odstępcą. Zostałam nim odchodząc od wiary katolickiej do niepoważnej sekty. Przepraszam za to Boga i naprawiam tamten błąd.


Offline Bożydar

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #263 dnia: 21 Marzec, 2018, 22:51 »
Dlatego ja oduczyłem się oceniać i nazywać kretynami ludzi pozostających w JW.
Co innego pisać, że ktoś robi coś kretyńskiego, albo ma kretyńskie metody.
Wtedy nazywamy jego zachowanie, a nie jego samego.
ORG jest pełen naprawdę fajnych ludzi, ale przez manipulację CK zachowują się po kretyńsku.
Nie znaczy to, że są do szpiku źli i zepsuci. Im się wydaje, że Bóg tego chce...
Nawet sam R.Franz powiedział, że to są ofiary ofiar. I takie wrażenie miałem oglądając biednego Jacksona na przesłuchaniu.
Sam jest ofiarą systemu, bo wychował się w rodzinie ŚJ i ochrzczony w wieku 13 lat. Jest przesiąknięty tą "prawdą" jaką stworzyli prezesowie JW.
Owszem, część czołowych przywódców, starszych i szaraków w ORG to zepsuci bandyci w owczej skórze.
Ale nasze rodziny krzywdząc robią to "dla naszego dobra" - przynajmniej tak ich zaprogramowano, sa ślepi nawet sami cierpiąc w tym wszystkim.
Używanie słowa hipokryta itp nie są obraźliwe, ale debilowanie, ktertynowanie itp już zalatują obelżywością.
Nie warto wrzucać wszystkich do 1 wora i sugerować innym żeby nazywali swoich familijnych kretynami.



Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #264 dnia: 21 Marzec, 2018, 23:08 »
I takie wrażenie miałem oglądając biednego Jacksona na przesłuchaniu.

Biedny Jackson??? Naprawdę, tak uważasz? To nie jest ofiara ofiary. Był beszczelny na przesluchaniu.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #265 dnia: 22 Marzec, 2018, 18:55 »
Dokładnie, ofiarą ofiar to może być nazwany były NO, który prowadzi teraz kanał na polskim YT, ale nie typ, który jest kontynuatorem całego tego cyrku władzy, który nie wziął na klatę problemów maluczkich, tylko migał się od jasnych odpowiedzi. Jak w ogóle można być tak porąbanym, żeby zarzucać dzieciom postawy, które wychodzą dopiero w dorosłości, jak wyrachowanie lub krętactwo albo manipulacja faktami; przecież dziecko skrzywdzone jakkolwiek od razu szczerze o wszystkim opowie; to są istoty z natury prawdomówne, a tu się je tak krzywdzi, natomiast ten obły spaślak nawet nie zdradza postawy współczującej - w tamtym momencie on był ofiarą p. Stewarta i jakoś niezbyt godnie się zachowywał, ale jak wrócił do tego ich pałacu - wtedy jeszcze w Brooklynie - i po kilku wieczorach na szlachetnych trunkach odreagowali w swoim gronie, to na pewno znowu poczuł się jak pan.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline zawsze letni

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #266 dnia: 22 Marzec, 2018, 19:29 »
...  ale jak wrócił do tego ich pałacu - wtedy jeszcze w Brooklynie - i po kilku wieczorach na szlachetnych trunkach odreagowali w swoim gronie, to na pewno znowu poczuł się jak pan.

Dokładnie tak było, bo przecież po powrocie wysmarował do nich list, usztywniający swoje stanowisko.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Bożydar

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #267 dnia: 23 Marzec, 2018, 20:17 »
Biedny Jackson??? Naprawdę, tak uważasz? To nie jest ofiara ofiary. Był beszczelny na przesluchaniu.
Tak, właśnie tak uważam, że ten bezczelny spaślak jest bezczelnym spaślakiem. Ale nie zapominaj, że to nie ty urodziłeś się jako dziecko jego rodziców i nie ty trafiłeś do Brooklynu i nie ty dostałeś ciepłą posadkę "brata króla". Wcale nie uważam, że nie odpowie za swoje zachowanie. Odnoszę tylko wrażenie, że większość z was plujących na niego, będąc na jego majestatycznym stanowisku zachowalibyście się podobnie broniąc jedynej najświętszej oblubienicy Króla. Jackson nie ma takich jaj jak R.Franz, bo został najpierw zaprogramowany od dzieciństwa, a potem kupiony bogactwem organizacji.
Nie oszukujmy się. Większość z was siedziałaby w zaparte na jego miejscu. Mały procent potrafiłby wyjść z tego bogactwa i władzy. Na dowód można przytoczyć przykład R.Franza. Tylko on spośród wszystkich członków CK na przestrzeni lat wyszedł z tego bagna. Inni tak samo jak i on wiedzieli o tym zepsuciu i niesprawiedliwości, a korzystali z wygód i przywilejów.
Tak. To jest, było i będzie złe. Ale wg mnie taki brat króla wyprany z myślenia już od dzieciństwa działa jak robot. Będzie się męczył w ogniu pytań, a potem wróci do ustawień fabrycznych organizacji. Na tym polega bycie ofiarą tej religii, która pierze z myślenia i tworzy ofiary i ofiary ofiar. Od maleńkości tworzy się społeczeństwo, które nie ma do kogo i po co pójść wychodząc z ORG. To są prymitywne mechanizmy i tak właśnie ma działać machina Rutherforda.
Nie usprawiedliwiam niesprawiedliwości JW.ORG, ale będąc mniej lub bardziej szarym Kowalskim łatwo jest pluć na prominentnych "braci króla", bo nigdy się nie było w jego skórze. Założę się, że Jackson będąc na waszym miejscu plułby tak samo na was jak byście byli spętani takim samym bogactwem, władzą i uznaniem jak on. Dlatego mi bardziej podoba się opinia R.Franza, który przeżywał to z pozycji członka CK i powiedział o tych ofiarach ofiar. Jad wylewać jest łatwo, ale wniknąć w mechanizmy machiny JW już trudniej.
Sam mam ochotę wpaść do Warwick i skopać dupy tym staruszkom za bezprawie, ale to i tak nic nie da, bo są do tego stopnia pokrzywieni, że nie dotrze. Lepiej skierować siły na walkę z systemem, który produkuje takich robotów niż na personalne opluwanki.
Ja tylko się cieszę, że nie urodziłem się na jego miejscu i wybór o wyjściu z ORG nie jest tak trudne jak dla takiego Jacksona.

typ, który jest kontynuatorem całego tego cyrku władzy, który nie wziął na klatę problemów maluczkich,
A ty wziąłbyś to na klatę będąc w jego wieku i wiedząc, że jak to zrobisz to wylądujesz na bruku bez centa przy duszy? Daję sobie odciąć obie ręce, że zrobiłbyś to samo co Jackson - mając przed sobą perspektywę śmierci z głodu na ławce w parku załączają się prymitywne mechanizmy przetrwania i pracuje już gadzi mózg. To samo załącza się u matek jedzących dzieci w momencie przekroczenia granicy głodu i utraty ludzkiego postrzegania spraw. W przypadku Jacksona przyznać się do winy przez sądem oznaczało dosłownie umrzeć z głodu. Bo co taki brat króla zrobi w takim wieku i z takimi "umiejętnościami"? Zastanowiłeś się na tym?


tylko migał się od jasnych odpowiedzi. ten obły spaślak nawet nie zdradza postawy współczującej.
Tak. Ten obły spaślak właśnie tak robił, bo został wyprany z myślenia na rzecz braci. Musi chronić organizację która dała mu jeść i będzie dawała aż do śmierci. To właśnie jest produkt systemu, z którym wszyscy chcemy walczyć. Jackson jest jednym z wielu odlewów tej fabryki. Nie chciałbym być na jego miejscu. Obcesowe plucie jadem i rzucanie błotem nie przekona aktywnych ŚJ o tym, że są w bagnie po uszy, ale logiczna i komentarze na poziomi trafiają do wielu.
Wg mnie takie napady słowne i agresja zaniżają poziom forum.
Wiem wiem. Jest na co się złościć. Wypadałoby skopać dupy im wszystkim, ale tego zrobić się nie da i nawet jakby się dało to nic by się nie zmieniło. Sam Rutherford prowokował prześladowania żeby potem ukazać ŚJ jako poszkodowanych i zobaczmy jak na tym zyskał. Tu trzeba podejść z głową jak sam "Sędzia" i rozwalić system od środka, mentalnie. Ganianie z grabiami i wykrzykiwanie stawia nas w rezultacie stawia duchowych kosynierów w gorszym świetle.
Nikt nie musi się ze mną zgadzać - wyraziłem tylko mój pogląd, do którego mam prawo jak wy do swojego.
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec, 2018, 20:19 wysłana przez Bożydar »


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #268 dnia: 23 Marzec, 2018, 20:37 »
Nie zgadzam sie z Tobąa. Po pierwsze, nie zgodziłbym sie na takie stanowisko, taką mam naturę. Po drugie,  nie odpowiadałby jak on i nie uciekał przed odpowiedzialnością. Po trzecie, uważam ze to nie ofiara ofiar. Uważam ze Pan Jackson jest wypełni świadomy co robi. Po czwarte, pieniądze i korzyści jak do tej pory nie przesłoniły mi sprawiedliwości, szczerości i prawdy. I w końcu nikt na nikogo nie zionie nienawiścią, ja na niego nie pluje. Fakt ze nie mam szacunku do takiego jak Ty to mówisz, spaślaka, ale nie nienawidzę go. Mowię prawdę jak jest. Był beszczelny wobec władzy i tyle.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #269 dnia: 23 Marzec, 2018, 21:28 »
Nie wiesz dlaczego tak robi i prawdopodobnie nigdy sie nie dowiesz.
Nie usprawiedliaj siebie usprawiedliwiając Jacksona 😁

A o Nabocie napisałem co napisałem, bo mam do tego powody o których nie chce mi sie z Tobą rozmawiać. Jesteś jeszcze w organizacji? Z Twoich wypowiedzi wynika jakbyś był i sie usprawiedliwiał.
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec, 2018, 21:31 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.