BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego

<< < (83/90) > >>

janeczek:
Znamy Lloyd Evans i zawsze jego komentarze były wyważone jak na mnie z krainy scyzoryków, no nie przyprawione solą może nawet milutkie dla ścierwa z CK.
Ale jego też wredny jehowizm dopadł żalił się że mu dziecko próbowali podchodzić jehowicka rodzina, jego nie znają ale jego córkę jak najbardziej musiał dziecku tłumaczyć dlaczego jest to złe.
Ale dopiero spotkanie z 2 października przelało czarę goryczy hitler stalin zmartwychwstaną i w raju będą ich jehowić, a jak się nie da to czapa, za to my nie zmartwychwstaniemy bo odrzuciliśmy niewolnika Jehowy.
Następnie gej po zmartwychwstaniu będzie gejem, ale Jehowa nie obniży swoich standardów więc będzie miał żonę.
I ogólnie wybicie 8 miliardów radość jehowych i wychwalanie mordercy pijanego krwią ludzką.
Czuć to co u nas wściekłość jak można to propagować nawet tak myśleć.

   

Technolog:

--- Cytat: janeczek w 24 Listopad, 2021, 00:46 ---Znamy Lloyd Evans ...

--- Koniec cytatu ---
No dobra, ale jaki to ma związek z tematem wątku?

Matylda:

--- Cytat: Technolog w 24 Listopad, 2021, 18:10 ---No dobra, ale jaki to ma związek z tematem wątku?

--- Koniec cytatu ---
Nie jesteśmy już w teoretycznej szkole służby kaznodziejskiej i związek może być nie bezpośredni.
Tzw jehowickie komitety składające się z murarza tynkarza i pacykarza, rozpatrują różne kwestie, tak że jakie, tfu, gremium taki i związek. 🤗
Nie ma co się nadymać bo można pęc 👀

Blue:

--- Cytat: Matylda w 23 Listopad, 2021, 22:43 ---Teraz na tym forum w przewadze są osoby które ciągle są pimo, Pomo i pingpong  >:D. To się pewnie urażeni poczują,że zdechły bóg, że jehowcy i jehówka, ale my róbmy swoje.
Dbamy o swój komfort i psychiczną higienę. Wykluczenie popapranych członków rodziny daje wielką ulgę,mnue dało. Po trzydziestu latach poza tą debilna sektą dopiero uzyskałam jaki taki spokój jak przestałam utrzymywac kontakt z jehoską rodzinką.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie, małżonkę i owieczke 🤓

--- Koniec cytatu ---

Ej, po co ta złośliwość? Sama jest POMO (Physically Out Mentally Out - czyli zarówno fizycznie jak i mentalnie po za organizacją). Po co dokuczać tym, którzy z takich czy innych przyczyn nadal w niej siedzą? 

DeepPinkTool:
Ja chyba jestem PIMO, chyba bo mam to IMA, i w wypowiedzi Matyldy nie dostrzegłem złośliwości a raczej troskę przeplecioną obawą o to jak ludzie w ORGu odbierają określenia zdechły bóg, jehowcy, jehówka...
Swoją drogą czy Jehowa jest bardziej PIMO czy POMO, oprócz tego, że jest RIP?.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej