BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego

<< < (82/90) > >>

Stanisław Klocek:

--- Cytat: lma w 22 Wrzesień, 2019, 10:30 ---Dropbox: "Tego pliku już tu nie ma"  :|

--- Koniec cytatu ---
Otwórz "ten post", a po otwarciu jeszcze raz kliknij w "You Tube". Jest tam audio uzupełnione materiałem wizualnym.

lma:
dzięki

Gostek:

--- Cytat: Szycha w 25 Październik, 2017, 18:08 ---Ledwo wróciłem do domu, a już szpicle doniosły że jestem w Polsce.
Załączam link do dzisiejszej rozmowy jaką miałem (nie)przyjemność odbyć z ważniakiem zborowym.
https://www.dropbox.com/s/z4hn9vp81u3afc2/rozmowa%20z%20dupekiem%20od%20%C5%9Bwiadk%C3%B3w.m4a?dl=0

--- Koniec cytatu ---
Niestety, nie mogę tej rozmowy odsłuchać, bo wyświetla mi, że została skasowana.......!?
OK, myślałem, że to coś nowego, jakiś News dnia, a to z przed 4 laty.. 🤗

Szycha:
Gostek, to żeś przywołał demony z przed 4 laty... Totalnie już tym nie żyję. Niestety czasem mi się śnią po nocach horrory gdy walczę z jehowcami. Jakiś czas temu (całkiem niedawno z miesiąc temu) miałem w takim śnie zaciśnięte pięści tak mocno że paznokcie zrobiły mi rany. Bo we śnie z tymi co mnie nachodzili i ostatecznie wykluczyli się po prostu napier...łem. Jehostwo jest jeszcze głęboko w psychice mimo tylu minionych lat. Ale na jawie mam na nich totalnie wywalone. To ja wykluczyłem rodziców, siostrę, przyjaciół... gdy oświadczyli że nawet moja żona która nigdy nie była jehówką jest oszczercą ich zdechłego boga.

Matylda:
Teraz na tym forum w przewadze są osoby które ciągle są pimo, Pomo i pingpong  >:D. To się pewnie urażeni poczują,że zdechły bóg, że jehowcy i jehówka, ale my róbmy swoje.
Dbamy o swój komfort i psychiczną higienę. Wykluczenie popapranych członków rodziny daje wielką ulgę,mnue dało. Po trzydziestu latach poza tą debilna sektą dopiero uzyskałam jaki taki spokój jak przestałam utrzymywac kontakt z jehoską rodzinką.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie, małżonkę i owieczke 🤓

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej