Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.  (Przeczytany 5695 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« dnia: 29 Wrzesień, 2017, 14:25 »
"Dobrowolne" datki znowu w natarciu ;)


Michał chlu

  • Gość
Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 18:39 »
Dziś przeczytałem ten list i oczywiście 11zl na głosiciela.

Co to ma być? Dlaczego głosiciele maja utrzymywać NO?

Dlaczego Paweł szył namioty?

Lenie śmierdzące za robotę się brać a nie tylko daj i daj.


Offline Roszada

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 18:41 »
Cytuj
Dlaczego Paweł szył namioty?
Nie przesadzaj, bo nie zawsze szył namioty.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 18:45 »
Nie przesadzaj, bo nie zawsze szył namioty.

Ale oni żyją zawsze za kasę innych :D


Tusia

  • Gość
Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 19:42 »
Nie przesadzaj, bo nie zawsze szył namioty.

Pracował nad Windows 95  ;D


Offline zaocznie wywalony

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 19:50 »
Ale oni żyją zawsze za kasę innych :D
Nowe samochodziki, zatankowane i serwisowane, zapewniony nocleg i wyżywienie, "prezenty" i "zwroty  kosztów".
"Kieszonkowe" (ale to grosze przy innych zyskach)
I jeszcze biznesiki dostępne tylko dla wybranych.
Można "zachęcać i motywować" innych do "zwiększania udziału w służbie", i nie przykładania uwagi "do spraw materialnych". 8-)


Offline Vilgefortz

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 21:58 »
A może by tak zaprojektować specjalny banknot (11 złotowy :) ) na tę okazję. Np. z ulubieńcem nas, apostatów, z Antkiem III Morisem!

Pamiętam jak kiedyś w FiM były ichniejsze dwusetki do wycinania i wrzucania na tacę czy do skarbon :)

V.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Wrzesień, 2017, 15:26 »
Ale oni żyją zawsze za kasę innych :D

Mało tego, dostają kasę z Nadarzyna, a dodatkowo w zborze w którym goszczą pokazują rachunki by wyrwać jeszcze pieniądze ze zboru. Managerowie Obwodowi, to żywcem wzięte z firm, w których manager odpowiedni rangą dostaje auto firmowe.

Pozdrawiam


Offline Lechita

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Wrzesień, 2017, 23:50 »
Pamiętam, że w czasie obsług NO wypowiadali się niczym autorytety w sprawie pracy zawodowej. Zawsze szlag mnie trafiał na te ich mądrości. Wszystko mają na tacy podane, obiadki najchętniej u najzamożniejszych braci, chętnie przyjmujący koperty - co kojarzyło mi się z lekarzami  ;) A już zupełnie krew mnie zalała jak zobaczyłem rachunek za fryzjera, który miał pokryć zbór. Już wtedy nie byłem starszym, więc nie mogłem z tym nic zrobić. To ja się pytam czy te ludzie wstydu nie mają?
No cóż, a podobno u ŚJ nie ma klasy kapłanów !?   Bajki dla naiwnych  :(
Niedobrze mi się robi jak teraz o tym wszystkim pomyślę.   
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Październik, 2017, 10:48 »
Srednio zbór przekaże tysiaka , zborów w obwodzie 20 to aż tyle ma kosztować  utrzymanie obwodowego , któremu po drodze pokrywa się wszelkie koszta i kupuje samochód?


Offline franki

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Październik, 2017, 11:03 »
11zł na głosiciela czyli 5,5 zł na jedną wizytę.

Założmy zbór 100 osobowy to daje nam 550zł na jedną wizytę NO w zborze. Myślę że to jest minimum.
Hmmm....robi się nam cennik usług. Pamiętam to porównywanie się z KK, że oni mają cennik na np. pogrzeb, ślub itd.
Cóż tutaj jest to samo ale jak to w sekcie bywa nigdy w oficjalny i bezpośredni sposób.




Offline M

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Październik, 2017, 11:22 »
Srednio zbór przekaże tysiaka , zborów w obwodzie 20 to aż tyle ma kosztować  utrzymanie obwodowego , któremu po drodze pokrywa się wszelkie koszta i kupuje samochód?

Raty na leasing samochodów NO idą właśnie z tych pieniędzy.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Październik, 2017, 11:25 »
Raty na leasing samochodów NO idą właśnie z tych pieniędzy.
Tak, ale "koperty", "prezenty" itp już nie.
 >:(


Offline M

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Październik, 2017, 11:49 »
Tak, ale "koperty", "prezenty" itp już nie.
 >:(

Ano nie i chyba właśnie dzięki tym kopertom i prezentom NO funkcjonują i to całkiem nieźle funkcjonują. Nowe tablety, smartfony, wszystko z najwyższej półki. Garnitury też nie z lumpeksu. No i teraz dzięki programowi PWNO od kilku lat nowiutkie samochody. Żyć nie umierać :).

Ale z drugiej strony współczuję im. Są biedni bo są jeszcze bardziej uwięzieni niż my byliśmy. Ich całe życie jest oddane korporacji. Jeśli ta zdecyduje się ich pozbyć kiedykolwiek to zostają kompletnie z niczym - bez pracy i doświadczenia (z ogromną dziurą w CV), oszczędności, często bez mieszkania.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2017, 11:51 wysłana przez M »


Offline Fantom

Odp: Dotyczy: Program wspierania nadzorców 2018r.
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Październik, 2017, 12:29 »
o to właśnie chodzi.Przyzwyczaić do wygody.Darmowe auta,jedzenie,spanie.Brak pracy fizycznej.Jesteś znany i poważany.Tak jak w prawdziwej korporacji.Zatrzymać,uwiązać pracownika.Jeszcze niech dadzą bonusy w postaci wejściówek na basen,saunę,siłownię.
 Dlatego podobnie tak to od lat działa w KK.Duchowni wolą zrezygnować z wychowania dzieci,życia z kobietą na rzecz wygodnego życia.Ten sam schemat powielany jest wszędzie.Widać,że się sprawdza.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s