Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Deklaracja Gerrita Loscha do sądu najwyższego hrabstwa San Diego w Kalifornii  (Przeczytany 13226 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Eeeee, zapomniałam. Przecież to "odstępcy kłamią".

Czyżbyś oskarżała brata Króla o kłamstwo? ;D


Offline dziewiatka

No nie wytrzymam ten ciul sam nie wie co pisze z jednej strony ,z jednej strony przyznaje się że wchodzi w skład najwyższej klasy kapłańskiej wśród świadków i są tam niekwestionowaną władzą.Potem coś bredzi że ich organ jakim jest strażnica nie ma nad nim władzy,zapomniał o głoszonych nieomylnie omylnych naukach wedle których jako pojedynczy członek cielca wchodzi w skład czeladzi i musi być posłuszny strażnicy na której treść ma wpływ.Chyba że chodzi mu o korporację i wychodzi z założenia że co było a nie jest nie wpisuje się w rejestr,tylko czy ten gnom bierze udział w zgromadzeniu statutowym i jaki wpływ ma na wybór władz w licznych korporacjach.Nie sądzę by mógł tam koś pracować bez akceptacji  CK.I zaś się wk.....m na ten wzór pokory.


Offline gangas

 dobry temat a Prawda o Prawdzie pisał o tym 2 lub 3 lata temu. Nawet żem se wydrukował oświadczenie :D :D :D :D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
   Cegła
   Nie obrażaj płazów.
 

Węże to gady. ;)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Gorszyciel

  • Gość
Estera zawsze jest merytorycznie poprawna. Spójrz:
Węże!!! Synowie diabła i wszelkiego rodzaju płazów...

Jej nie zagniesz.



Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
:)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline gangas

:)

 Podobni jak Cyndi Lauper z Sylwestrem Stallone ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Reskator

Czyżbyś oskarżała brata Króla o kłamstwo? ;D
Brat Króla chyba mówi formalnie prawdę wzg.władz USA.
Korporacja wts jest formalnie odcięta od CK ma inne władze.
A CK w dodatku jest formalnie tylko w środy 2-4 godziny Ciałem Kierowniczym
Gdy spotyka się na porannej kawie i i omawia,podpisuje,głosuje wiele spraw dotyczących mienia.


Offline zawsze letni

Odp: Deklaracja Gerrita Loscha do sądu najwyższego hrabstwa San Diego w Kalifornii
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Październik, 2017, 22:52 »
Cytuj
I nic o tym nie wiedziałem, bo byłem głuchy. ;)

I nie mogę iść do sądu bo nie mam pampersa.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline MX

Odp: Deklaracja Gerrita Loscha do sądu najwyższego hrabstwa San Diego w Kalifornii
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Październik, 2017, 02:36 »


Brat Króla chyba mówi formalnie prawdę wzg.władz USA.
Korporacja wts jest formalnie odcięta od CK ma inne władze.
A CK w dodatku jest formalnie tylko w środy 2-4 godziny Ciałem Kierowniczym
Gdy spotyka się na porannej kawie i i omawia,podpisuje,głosuje wiele spraw dotyczących mienia.
Czyli na zebraniu statutowym ich nie było, bo z jakiego powodu mieli by być ? A już na pewno nie mają prawa głosu. Jeżeli to prawda o tym braku związku.


MX - koniec - MX



Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Ja na ten filmik trafiłem niedawno i jestem po prostu porażony - gość, który ma pieczę nad ogólnoświatową społecznością wzbrania się pójść przed oficjeli na ich wezwanie i po prostu odpowiedzieć na kilka pytań. Ale oczywiście skorzysta - jak ap. Paweł - z urzędu ‘Cezara’ gdy będzie chodziło o budynki i inne majętności Pana. Przy czym w Aggeusza 2:7 majętności to nie rzeczy, a ludzie.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.



Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Brat Króla chyba mówi formalnie prawdę wzg.władz USA.
Korporacja wts jest formalnie odcięta od CK ma inne władze.
A CK w dodatku jest formalnie tylko w środy 2-4 godziny Ciałem Kierowniczym
Gdy spotyka się na porannej kawie i i omawia,podpisuje,głosuje wiele spraw dotyczących mienia.

To bylo bardzo cwane , prawne posuniecie  ze strony CK , kiedy wszyscy jego czlonkowie  zrezygnowali z funkcji w zarzadzie WTS . Kiedy to bylo ?  2001 czy cos kolo tego ?
Prawnie  jest bardzo trudno pociagnac ich za cokolwiek do odpowiedzialnosci  ale faktycznie sprawuja nad wszystkim wladze . To taka szara eminencja , pociagacze sznurkow .
Lösch oczywiscie nie klamal , bo WTS nie ma nad nim obecnie zadnej wladzy .
Ich prawnicy to cwane gapy .


Offline CEGŁA

Cytuj
sprawuja nad wszystkim wladze

Sądzę, że nad nimi, a raczej jestem pewien, że nad CK istnieje gabinet cieni zarządzający finansami. CK jest twarzą organizacji i to obleśne szkaradną.  ;)
 Istnieje wiele firm, spółek itp. ktore nie widać ze należą do Strażnicy, ale można dojść do tego po tym co je łączy ze Strażnicą, a konkretnie łącza sie przez dyrektorów tych firm. Są specjalne strony ktore pokazują koneksje.

Takim dyrektorem jest np. Patric La Franca. Gość, ktory z ramienia CK mondrzył sie niedawno w naszej Polsce. Amerykanin uczy kuzwa Polaków.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2017, 20:32 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Exodus

Cytuj
Sądzę, że nad nimi, a raczej jestem pewien, że nad CK istnieje gabinet cieni zarządzający finansam
CK jest twarzą organizacji i to obleśne szkaradną.  ;)
 Istnieje wiele firm, spółek itp. ktore nie widać ze należą do Strażnicy, ale można dojść do tego po tym co je łączy ze Strażnicą, a konkretnie łącza sie przez dyrektorów tych firm.

Cegła, ja o tym samym myślałem już wiele lat temu. Po filmie typu ''Chłopcy z ferajny'', ''Casyno'' mniejsza o
 scena 1
Małe mróweczki rozprowadzają działki białego proszku inni ściągają haracze inni jeszcze czymś innym się zajmują. Ciut ważniejsi od nich przyjeżdżają regularnie po kasiorkę i przekazują wyższym od siebie.
 Szarak na dole nie ma bladego pojęcia kto siedzi na górze i jaką kołdrą pełną pieniędzy ( mam na myśli wymiary poszwy  ;) )  się nakrywa. O poduszce nie wspomnę.
 scena 2  Na szczycie piramidy, w zamkniętym pokoju pełnym dymu unoszącego się z zapewne renomowanych marek cygar jak :  Cohiba, Montecristo, Bolivar, siedzi kilku, czy 7- nie pamiętam ;) ale dojrzałych wiekiem jak ci z CK  i grają w pokera na wysokie stawki.
  Wyłania się analogiczna sytuacja
Inne też małe mróweczki dają datki często niemałe, psa ze schroniska nie wezmą bo usłyszeli na niedzielnym wykładzie, że trzeba sobie życie upraszczać, a psia  karma kosztuje szczepienia także. Lepiej dać na stale rozwijające się dzieło.
 I także nie mają pojęcia kto siedzi na górze, jak i gdzie spędzi urlop, jakimi liniami poleci, z ilu karatowego złota spinka przy krawacie jest widoczna, czy  ;) czasomierz na łapie.
 Jednego jestem pewien Cegła.
 - Jedni chcą dogonić drugich.
 - Nad jednymi jak i drugimi ktoś lub coś czuwa. I niekoniecznie jest to Opatrzność Boża. Skłaniam się jak i Ty, że istnieje gabinet cieni zarządzający finansami.

 Polecam https://www.youtube.com/watch?v=1wQQaz7z6M4
 i serdecznie pozdrawiam życząc Wam wszystkiego co dobre i miłe w nadchodzącym Nowy 2018 Roku
Najwięcej jednak życzę Wam zdrowia !