Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Globalny program pomocy 2018r.  (Przeczytany 5619 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Globalny program pomocy 2018r.
« dnia: 18 Wrzesień, 2017, 07:10 »
Pieniążki! Pieniążki! ;)


Offline gedeon

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 08:13 »
Przeliczy ktoś ile to już razem wynosi ten (nie) dobrowolny podatek?
Samochody dla obwodowych i inne fundusze.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 09:02 »
  Taaaak, zawsze mnie rozbawia to łączenie retro z nowoczesniścią, tzn kasa, mile widziane przelewy lub karty, a na poarcie tego , wersecik że Jehowa lubi .  :D

A i jeszcze coś, oni wiedzą wcześniej czego łowieczki pragną, niż same łowieczki pomyślą o tym. ;D
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2017, 09:05 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 09:32 »
Piramida finansowa.
Wpłacać po 2,00 na głowę razy 100 osób = 200Pln jeden zbór razy 1000 zborów dla uproszczenia = 200 000 złotych. I co z tego że jest kasa wpłacona.

Pod koniec listu pisze że głosiciele przyczynią się do wsparcia programu okazując wsparcie ofiarom. Krótko mówiąc jak się coś wydarzy to ochoczo pomóżcie z własnej kasy.

Z drugiej strony za 200 Pln nie da się ubezpieczyć sali  ;) ALE z każdej Sali korzysta około 4-6 zborów i uśredniając 1000 Pln dało by możliwość zawarcia korzystnej polisy ubezpieczeniowej.


Offline Exodus

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 09:44 »
  Taaaak, zawsze mnie rozbawia to łączenie retro z nowoczesniścią, tzn kasa, mile widziane przelewy lub karty, a na poarcie tego , wersecik że Jehowa lubi .  :D

A i jeszcze coś, oni wiedzą wcześniej czego łowieczki pragną, niż same łowieczki pomyślą o tym. ;D

 A mają dawać tylko łowieczki, czy Barany tys ?


 Wybaczcie, że tu, nie wyrzucajcie mnie na cmentarz.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 10:05 »
A mają dawać tylko łowieczki, czy Barany tys ?


 Wybaczcie, że tu, nie wyrzucajcie mnie na cmentarz.

Barany to podwójne  ;D

Wezmę Cię pod skrzydło, jak coś polecimy razem. ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 10:23 »
Toć co roku podają jak można wesprzeć, a tu kolejne formy w nieskończoność.
Naśladują Babilon jak się da:

*** g96 22.3 s. 11  ***
Zaczęliśmy chodzić w niedziele do różnych kościołów. W tych, które odwiedziliśmy w pobliżu naszego domu w Lake Worth na Florydzie, przez 25 minut kazania dopraszano się pieniędzy na tacę. „Otwórzcie wasze kieszenie, bądźcie hojni”zachęcał duchowny, wychylając się zza pulpitu. Na tacę często zbierano trzy razy w ciągu jednego nabożeństwa, toteż wiele osób wychodziło bez grosza przy duszy. W innych kościołach było tak samo — zbiórki pieniędzy i spotkania towarzyskie.

Czy oni nie widzą, że naśladują Babilon? ;)
Jeśli nie widzą, to rację mają ci, co mówią,że oni ślepi, ci na górze. :-\


Tusia

  • Gość
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 10:55 »
*** g96 22.3 s. 11  ***
Zaczęliśmy chodzić w niedziele do różnych kościołów. W tych, które odwiedziliśmy w pobliżu naszego domu w Lake Worth na Florydzie, przez 25 minut kazania dopraszano się pieniędzy na tacę. „Otwórzcie wasze kieszenie, bądźcie hojni”zachęcał duchowny, wychylając się zza pulpitu. Na tacę często zbierano trzy razy w ciągu jednego nabożeństwa, toteż wiele osób wychodziło bez grosza przy duszy. W innych kościołach było tak samo — zbiórki pieniędzy i spotkania towarzyskie.

http://piotrandryszczak.pl/taca.html



Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 11:04 »
Barany to podwójne  ;D



Zaraz, zaraz ja od dawna już nic nie daję ;) ;D
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 11:15 »
To czysty marketing, w każdej szanującej się firmie menadżerowie odpowiedniej rangi dostają samochody służbowe. Cel, doglądanie, szybkie reagowanie i motywowanie do dalszego napinania mięśni i dawania z siebie więcej, szkolenia, doszkolenia, (obsługa zboru) reagowanie w razie potrzeby, do tego potrzebna jest mobilność, pociągiem czy autobusem to nie to. Dzisiaj nie ma miesiąca by nie bombardowano zborów w temacie KASY (odszkodowania za ukrywaną pedofilię kosztują a i inwestować też należy po boku przecież nikt ich nie kontroluje), obojętnie czy to w artykułach strażnicy, Przebudźcie się czy Życiu i służbie, od czasu do czasu wrzutka w postaci jakiejś rezolucji jak w tym liście. Kto 30 lat temu słyszał o tak permanentnym nagabywaniu o pieniądze, były koperty i to wszystko, powstały sale królestwa znalazły się skrzynki na dobrowolne datki,heh dobrowolne, nie podnieś ręki po odczytaniu rezolucji, ale oni na tacę nie zbierają. Nacisk grupy ma swoją moc. Nikt mnie nie pytał czy się zgadzam na to, by sala którą budowałem od podstaw i łożyliśmy wspólnie z żoną pieniądze na jej powstanie, oczywiście czynił to cały zbór, przeszła w ręce cwaniaków z Warwick. To świadomi złodzieje, mataczący wersetami Biblii dla swej korzyści, zbory w I wieku były w pełni autonomiczne a tu co mamy, również gdy się prześledzi historię Badaczy Pisma Świętego w Polsce od roku 1904 czy 5-tego, nie pamiętam, jakoś tak, to jest pełna autonomiczność.
Ale bosy z Warwick a jakże Sygnety, Roleksy 20 czy 90 tyś dolarów, a co tam, BARANY I OWCE DADZĄ, otóż nie dadzą i będzie ich coraz mniej, zresztą cyfry nie kłamią, w okresie od 1996 do 2010 roku przez zbór w Polsce przewinęło się około 40 000 osób, dane z roczników świadków Jehowy, to nauczyciele do d.......czy ucznie gamonie, czysty marketingowy drenaż rynku! 
 W tym złym, szatańskim świecie jak to piszą ci "wspaniali" z Warwick, gdy się organizuje jakieś akcje związane z pieniędzmi po zebraniu jest określone po pierwsze ile zebrano ile idzie w tym czy innym celu, a tu co mamy, wnioski, oczywiste aż nadto.
Pozdrawiam


Offline Estera

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 11:17 »
   A wyśmiewają się z gorliwych katoliczek,
   że niosą ostatnie jajko, żeby księdzu dać na tacę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Salome

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 11:19 »
Pieniążki! Pieniążki! ;)


Wszystko drożeje to i zrzutka 100% do góry.
Coraz mniej abonentów kanału, a odszkodowań coraz więcej. ;D
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 13:16 »
Zaraz, zaraz ja od dawna już nic nie daję ;) ;D

 Ty jesteś oświecony Baran. ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Helleboris

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 20:10 »
Hajs musi się zgadzać :D
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Estera

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Wrzesień, 2017, 18:14 »
Mój szef często mówi "po to są barany żeby je strzyc"
   Tylko w WTS, jest coraz więcej tych "świadomych" baranków.
   Co, choć tam są i "wełenka" im odrasta, nie dają się strzyc.
   ;D ;D
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.