Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Globalny program pomocy 2018r.  (Przeczytany 5620 razy)

Offline Lila

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Wrzesień, 2017, 18:50 »
Zaraz, zaraz ja od dawna już nic nie daję ;) ;D

Dobrze, że pilnujesz naszego honoru ;) :*


Lunkaa

  • Gość
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Wrzesień, 2017, 19:05 »
A mają dawać tylko łowieczki, czy Barany tys ?


 Wybaczcie, że tu, nie wyrzucajcie mnie na cmentarz.


Albo to: ja cię kocham a ty płacisz moje rachunki :D :D  ;D :-*
~ org.


« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2017, 19:08 wysłana przez Lunkaa »


Offline GdzieTaPrawda

Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrzesień, 2017, 05:44 »
No i u mnie juz zbór dumny z rezolucji - decyzja zapadla wiekszoscia głosów. Oczywiscie bylo tylko pytanie kto jest za. Kto przeciw-juz nie bylo.

Nie ma to jak uszczuplic zapasy kasy zborowej.
Denerwuje mnie to... albo biech zrobią sobie jedna skrzynke albo niech wyłudzają pieniążków zborowych.
Ja rozumiem ze sa dwie skrzynki po to aby zbory wrzucaly wiecej (bo na.pewni trafilyby sieb zbory gdzie ktos b y myslal ze on nie musi nic dawac bobzbor bedzie utrzymywany z ogolnoswiatowych środków).

BTW ile.kosztuje ubezpieczenie sali na rok?
Bo ubezpieczyciele to sami zdziercy i oszusci (taka padla informacja z mownicy) - ja rozumiem ze firmy ubezpieczeniowe bazują na profitach. Tylko zbor wyda wiecej na GPP niz na ubezpieczenie sali prawie 300 zl


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Globalny program pomocy 2018r.
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Wrzesień, 2017, 09:27 »

Denerwuje mnie to... albo biech zrobią sobie jedna skrzynke albo niech wyłudzają pieniążków zborowych.
Ja rozumiem ze sa dwie skrzynki po to aby zbory wrzucaly wiecej (bo na.pewni trafilyby sieb zbory gdzie ktos b y myslal ze on nie musi nic dawac bobzbor bedzie utrzymywany z ogolnoswiatowych środków).



Te wszelkie rezolucje na temat: złotówki na samochód dla NO; globalny program pomocy...   mają prawdziwy cel UKRYTY!!!

Głosiciele słysząc te komunikarty oraz sprawozdania finansowe ile kosztował gaz, prąd, łopata do śniegu i inne dostają impuls-przypomnienie że nie ma nic za darmo.

Komunikat - rezolucja mają na celu wzbudzić poczucie współodpowiedzialności finansowej i danie datków.