Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...  (Przeczytany 3312 razy)

Offline wreanchdankan

Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« dnia: 16 Wrzesień, 2017, 19:55 »
Witam

W Strażnicy z lipca 2017, w pytaniach czytelników zamieszczono dość lakoniczną odpowiedź na temat posiadania broni palnej.

https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/straznica-do-studium-lipiec-2017/posiadanie-broni-do-ochrony/

Dość ciekawy zabieg przed ludźmi a zwierzętami. Nowa siedziba korporacji mieści się w rezerwacie przyrody, zabłąkany, niedźwiadek forsuje ogrodzenie. Czy na stanie mają broń, ba zbrojownię ( stanowe przepisy wręcz zalecają na posiadanie czegoś takiego , wszytko zależy od odległości od najbliższego komisariatu i ilości pracowników). Czy Morris III telepatycznie, zmusi go do poszczenia a może poczekają na Jehowę.

A w przypadku napadu zorganizowanej grupy przestępczej. Najbliższy komisariat jest w Paterson Police Department, 111 Broadway #1, Paterson, NJ 07505, Stany Zjednoczone 36 mil czyli 57.96 km. Przecież jeżeli nie ma uzbrojenia to istna zachęta. A firma ochroniarska czy zareaguje szybko i stanowczo.

Czy Moris III mający na stoliku naładowaną broń i biegnącego na niego Muzułmanina z meczetom,   
a. Wyda mu świadectwo
b. poczeka na Jehowę
c. wprowadzi nowe światło

Broń palna służy do rażenia celów żywych i nie ma podziału na zwierzęta i ludzi. Przykładowo Alaska broń jest obowiązkowa na w celu odstraszenia zwierzyny.

USA- kraj burgera , McDonalda, no i broni. Miasta i dzielnice opanowane przez     świat przestępczy, Detroit miasto upadłe, gdzie dochodzi co minutę do napadu z bronią w ręku, Kalifornia itp.

RPA - kraj bezprawia i przemocy, bez broni ciężko wegetować

Syberia - kolejna strefa w której broń jest niezbędna.


Dlaczego tak usilne chcą rozbroić owieczki, pod pretekstem neutralności. Finlandia tak dzielny kraj postawił się armii czerwonej i upokorzył Stalina, tylko dlatego że 90 % narodu było myśliwymi i umiało obsługiwać się bronią. Finlandia obecnie dochodzi do ataku nikt nie umie się obronić.

Czy Świadkowie Jehowy to tak naprawdę jakaś hybryda marksizmu kutrowego

popieranie multikulti  ( opartego na cywilizacji USA nazywanej post anglosaską)
odrzucenie pojęcie narodu

cytowanie Baumana jako autorytetu

opieranie się na autorach krytykujących KK o lewicowych poglądach

nie widzą stopniowej socjalizacji świata rewolucja 1917, 1920, lata 30, 68, i obecnie

zagrożenie Islamem nie istnieje

organizacja widzi kraje po przez pryzmat kultury a nie różne cywilizacje ( Koneczny, Mazur, Kossecki), dlaczego do tego się nie odwołują bo Koneczny wykładał w latach 20 / 30 na KULU

niechęć do wszystkiego co wytworzył KK ale cytują przekłady katolickie

przez lata chwalono protestantyzm i uznawano go jako wola boska, jednak od pewnego czasu to się zmienia, bo Marcin Luter to różo krzyżowiec a Kalwin to wyznawca Wiccy a anglikanizm to lucyferianizm.

Wiem że powiecie , że w KK jest sporo magi, a u świadków nie ma , ukryte przekazy, święty znak JW.org, wszech obecny niebieski kolor ( kolor Maryjny). ŚJ zmieniają swoją historię, to co nie wygodne jest zacierane, masońskie pochodzenie jest wypierane.  Tworzą własną historię chrześcijan w I w. Tworzą wrażenie nowoczesności, internet własna tv, a to jedynie ułomna kopia Adwentystów dnia siódmego ( ponad 20 mil) lub Mormonów ( ponad 15 mil).

Czekam na wasze opinie.

 



Offline wreanchdankan

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień, 2017, 20:30 »
Tak był temat poruszony w marcu a ja przeszukiwałem temat do maja i nie znalazłem więc dodałem od siebie, no nowa sytuacja w Finlandii .Więc poruszenie tego tematu ma sens. Pytam się stojaki mają błogosławieństwo Jehowy i uznawane są za rydwan. Jakoś nie ochronił


Offline HARNAŚ

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień, 2017, 20:35 »
Tak był temat poruszony w marcu a ja przeszukiwałem temat do maja i nie znalazłem więc dodałem od siebie, no nowa sytuacja w Finlandii .Więc poruszenie tego tematu ma sens. Pytam się stojaki mają błogosławieństwo Jehowy i uznawane są za rydwan. Jakoś nie ochronił
Co byś zjadł?


Offline Roszada

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Wrzesień, 2017, 20:45 »
Cytuj
Pytam się stojaki mają błogosławieństwo Jehowy i uznawane są za rydwan
A gdzie to pisze, bo to by mi się przydało. :)
Dotychczas rydwanem nazywali organizację, a stojaki to może taka zasłona z desek jaką kowboje stosowali, jak atakowali jakiś fort. :)


Offline wreanchdankan

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Wrzesień, 2017, 21:17 »
To taka parafialna nazwa oddolna , niby to sam Jehowa wymyślił i takie niby poparcie. Szkoda gadać. Wcześniej nie było nic, tak jak internet dopiero sam JW.org coś wymyśli to zaistnieje.


Offline dziewiatka

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień, 2017, 07:01 »
to tylko takie pieprzenie kotka.Osobiście doświadczyłem jak wygląda takie nastawienie.To było kilka miesięcy po tym jak zostałem świadkiem Byliśmy na spacerze,ja żona i syn w wózku nagle podleciał do mnie delikwent i przyłożył z pięści lekko mną szarpnęło  a on coś bredził o pieniądzach  dobrze ,że to było w centrum miasta.Bo gdyby nie to toto nie wiem jak by się to skończyło.To pokazuje jak beznadziejne jest takie tłumaczenie jak w odpowiedzi na pytanie czytelników.Jak by taka sytuacja miała miejsce pół roku wcześniej to delikwent miałby przetrącone giczoły i kilka miesięcy wczasów na intensywnej terapii..Ja chodząc nawet w ciemnym lesie nie obawiałbym się o moją rodzinę,zasada powinna być taka to napastnik powinien się obawiać.Dwa to nie napadnięty nie ceni życia gdy go pozbawi zwyrodnialca tylko napadający.


Offline Reskator

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Wrzesień, 2017, 08:49 »
to tylko takie pieprzenie kotka.Osobiście doświadczyłem jak wygląda takie nastawienie.To było kilka miesięcy po tym jak zostałem świadkiem Byliśmy na spacerze,ja żona i syn w wózku nagle podleciał do mnie delikwent i przyłożył z pięści lekko mną szarpnęło  a on coś bredził o pieniądzach  dobrze ,że to było w centrum miasta.Bo gdyby nie to toto nie wiem jak by się to skończyło.To pokazuje jak beznadziejne jest takie tłumaczenie jak w odpowiedzi na pytanie czytelników.Jak by taka sytuacja miała miejsce pół roku wcześniej to delikwent miałby przetrącone giczoły i kilka miesięcy wczasów na intensywnej terapii..Ja chodząc nawet w ciemnym lesie nie obawiałbym się o moją rodzinę,zasada powinna być taka to napastnik powinien się obawiać.Dwa to nie napadnięty nie ceni życia gdy go pozbawi zwyrodnialca tylko napadający.
Kup gaz po co szarpać się z gnojkiem,który zrobi obdukcję wynajmie dobrego adwokata i wsadzi Cię do kicia.


Offline Krystian

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Wrzesień, 2017, 10:34 »
Kup sobie pistolet gazowy.
Strażnicy i jej bzdur nie ma co czytać.
Świadkom ja się d..pa pali to wzywają policje.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline HARNAŚ

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Wrzesień, 2017, 10:54 »
Dziewiątka podziwiam Twoje opanowanie. Trudno by mi było zachować zimna głowę w takim momencie , raczej w rękach mojej żony zostałaby tylko moja podarta koszula , bo próbowałaby mimo wszystko mnie zatrzymać. Jeszcze raz szacun.


Offline dziewiatka

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Wrzesień, 2017, 14:13 »
Było to trzydzieści lat temu a ja chciałem pokazać jaka zaszła u mnie zmiana.Teraz to olewam Kiedyś na trzeźwo byłem wstanie znieść wiele  ale gdy tylko coś łyknąłem budził się we mnie szajbus.


Offline HARNAŚ

Odp: Kiedy Sam rozbroi się sam ST. do studium 7.2017 Pytania...
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Wrzesień, 2017, 18:57 »
I po jakiego grzyba to zmieniałeś? :)