Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Oto i odpowiedź jak Mojżesz przeprowadził Izraelitów przez morze suchą nogą.  (Przeczytany 4895 razy)

Offline Sebastian

A czy ktoś wyjaśnia naukowo wyjście z Egiptu? Nikt niczego nie udowadnia w sprawie wychodzenia Izraela skądkolwiek, a o samym zjawisku geofizycznym mowa.
zasugerowałem się tytułem wątku :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Gorszyciel

  • Gość
zasugerowałem się tytułem wątku :)

Spoko ;) Ale to tylko "reklama" tematu zdaje się. Do naukowego wyjaśniania wyjścia z Egiptu Izraela w oparciu o tego rodzaju doświadczenia z wiatrami daleko ;)


Offline Sebastian

Spoko ;) Ale to tylko "reklama" tematu zdaje się. Do naukowego wyjaśniania wyjścia z Egiptu Izraela w oparciu o tego rodzaju doświadczenia z wiatrami daleko ;)
nie wiem jak w innych wyznaniach ale w zborze ŚJ w Karpaczu ok. 25-28 lat temu tego rodzaju filmidła cieszyły się dużą popularnością i traktowano je jak "autorytet" porównywalny ze strażnicą...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)