Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.  (Przeczytany 88817 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #270 dnia: 03 Październik, 2017, 18:20 »
Coś jednak w tych byłych Świadkach jest :) Coraz większe zjednoczenie w odstępstwie na całym świecie :D

Widzieliście byłych Zielonoświątkowców czy Adwentystów protestujących pod swoimi kościołami? Ja nie (a przynajmniej o tym nie słyszałam). A u Świadków to się szerzy jak zakwas - ten z przypowieści oczywiście :D

Nadarzynie i Warwicku - odstępcze plagi egipskie idą na Was! :D



Offline M

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #271 dnia: 03 Październik, 2017, 18:27 »
Widzieliście byłych Zielonoświątkowców czy Adwentystów protestujących pod swoimi kościołami? Ja nie (a przynajmniej o tym nie słyszałam). A u Świadków to się szerzy jak zakwas - ten z przypowieści oczywiście :D

Powód jest moim zdaniem dość prosty – u Zielonoświątkowców i Adwentystów według mojej wiedzy nie ma nieludzkiej praktyki systemowego ostracyzmu dla osób które odeszły.  A co za tym idzie nie ma bodźca żeby protestować. Dla odmiany słyszałem o protestach byłych członków kościoła scjentologii, który również praktykuje ostracyzm wobec byłych członków. Stosując tę praktykę towarzystwo Strażnica naprawdę strzela sobie w stopę. Gdyby dzisiaj ogłosili, że ją porzucają, jestem pewny, że protesty prawie całkowicie by ustały.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #272 dnia: 03 Październik, 2017, 18:28 »
Cytuj
Widzieliście byłych Zielonoświątkowców czy Adwentystów protestujących pod swoimi kościołami?
Bo Jehowa chłoszcze ŚJ za to, że kiedyś pod kościołami manifestowali. ;D
Jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą...


Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #273 dnia: 03 Październik, 2017, 19:16 »
Dla odmiany słyszałem o protestach byłych członków kościoła scjentologii, który również praktykuje ostracyzm wobec byłych członków. Stosując tę praktykę towarzystwo Strażnica naprawdę strzela sobie w stopę. Gdyby dzisiaj ogłosili, że ją porzucają, jestem pewny, że protesty prawie całkowicie by ustały.

No wiesz M... WTS strzela sobie w jedną stopę, ale drugą ma całą...
Gdyby natomiast zmienił politykę i przestał stosować ostracyzm wobec wykluczonych i odstępców, to myślę, że na dzień dobry 25% osób opuściłoby legalnie organizację.
Finansowo to się w ogóle nie kalkuluje!


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #274 dnia: 03 Październik, 2017, 19:19 »
Cytuj
Dla odmiany słyszałem o protestach byłych członków kościoła scjentologii, który również praktykuje ostracyzm wobec byłych członków.
Nie jednemu psu Burek. :)
Niedaleko jabłko spada od jabłoni. :)


Offline Gremczak

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #275 dnia: 03 Październik, 2017, 21:26 »
Gremczak a na przestrzeni jakiego czasu były te odejścia? To kwestia ostatnich 10 czy 2 lat?
I pisząc o odejściu masz na myśli odłączenie się czy zmianę zboru?
Licząc od 2013 roku.
Mam na myśli odłączenie.
Po za tym robiono ciągłe roszady w zborach ,żeby zatuszować brak niektórych osób w zborach. Zmieniono nawet w tym czasie obwód


Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #276 dnia: 03 Październik, 2017, 22:01 »
Licząc od 2013 roku.
Mam na myśli odłączenie.
Po za tym robiono ciągłe roszady w zborach ,żeby zatuszować brak niektórych osób w zborach. Zmieniono nawet w tym czasie obwód

To sporo osób odeszło jak na ostatnie 4 lata. Niedługo braki ludzi będą mogli tuszować już tylko łączeniem się coraz mniej licznych zborów...


Offline sabekk

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #277 dnia: 03 Październik, 2017, 22:16 »
To sporo osób odeszło jak na ostatnie 4 lata. Niedługo braki ludzi będą mogli tuszować już tylko łączeniem się coraz mniej licznych zborów...

A i liścik przyjdzie w związku z: "w porównaniu do roku ubiegłego całkowita suma wszystkich datków otrzymanych w tym roku ze zborów uległa zmniejszeniu"
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline zaocznie wywalony

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #278 dnia: 03 Październik, 2017, 22:33 »
A i liścik przyjdzie w związku z: "w porównaniu do roku ubiegłego całkowita suma wszystkich datków otrzymanych w tym roku ze zborów uległa zmniejszeniu"
sabekk - szczerze i bez ironii: znowu się z Tobą zgadzam.
 :o
Chociaż jeszcze za mojej przynależności chodziły słuchy (nieoficjalnie) że za oceanem CK jest dość mocno niezadowolone z sumy datków z naszego kraju.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #279 dnia: 04 Październik, 2017, 06:31 »
W Polsce około 2 tys głosicieli co roku mniej. Czyli 20 zborów :o wody wysychają :) a sz. P. Moric twierdził proroczo ze 200 tys głosicieli w Polsce już niedługo bo myslal ze wprowadza amerykańskie zagrywki tez w Polsce i każdy się zachwyci filmami piosenkami i innym amerykańskim syfem. Jeszcze trochę i w czasie pieśni będą tance i klaskanie w dłonie.

Cyrk na kółkach.

Co ciekawe ostatnio gadałem ze starszym zboru a on do mnie cytaty z kryzysu sumienia mówił :D myśle ze gdyby nie ostracyzm to nie 25% a około 50% z miejsca odejdzie. Jeśli już dziś w krajach z internetem odchodzi 2-3% to myśle ze około 15-20 razy więcej osób by odeszło gdyby była taka opcja. W zborze gdzie jestem, jest około 100 głosicieli i znam około 35 którzy yyy No już maja dość :D


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #280 dnia: 05 Październik, 2017, 14:26 »
Nowe plakaty na akcję 19 Października :)



Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #281 dnia: 05 Październik, 2017, 14:47 »
MOCNE!!!
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #282 dnia: 05 Październik, 2017, 14:49 »
MOCNE!!!

Miało takie być :D
Żeby zapadło w pamięć Świadkom i całej reszcie. Może trafi to do Cielca Przekierowniczego. Mam nadzieje, że będą toczyć pianę...
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #283 dnia: 05 Październik, 2017, 14:55 »
Ktoś powiedział, mało Was było na manifestacji a ja odpowiadam, bo reszta jest w środku. ;D
Manifestacja to spore przedsięwzięcie logistyczne, to dzięki pomocy tych co muszą być niewidzialni jesteśmy dobrze wyposażeni.
Mamy nie tylko nowe plakaty ale też mamy nowe stojaki gdzie plakaty będą umieszczone, jest to dobre narzędzie dydaktyczne.
Wszystkim pomocnym bardzo, bardzo dziękuje.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #284 dnia: 05 Październik, 2017, 15:22 »
Ktoś powiedział, mało Was było na manifestacji a ja odpowiadam, bo reszta jest w środku. ;D
Manifestacja to spore przedsięwzięcie logistyczne, to dzięki pomocy tych co muszą być niewidzialni jesteśmy dobrze wyposażeni.
Mamy nie tylko nowe plakaty ale też mamy nowe stojaki gdzie plakaty będą umieszczone, jest to dobre narzędzie dydaktyczne.
Wszystkim pomocnym bardzo, bardzo dziękuje.

Niektórzy w podziemnej konspiracji inni na na pierwszej linii frontu :)

Musimy przejąć na swoją stronę chociaż jednego członka CK. Będzie łatwiej  ;D :P
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.