Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.  (Przeczytany 88841 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #165 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 22:14 »
Jakbym Strażnicę czytał. :)

*** w15 15.1 s. 12 ***
Wyobraź sobie, jak się poczujemy, gdy Jehowa zmiażdży wszystkich swych wrogów i wprowadzi nas do nowego świata,


To widać piszący te słowa nie wie czy Towarzystwo od Boga czy przez ludzi (Russell, Rutherford) wywodzi się.
Ale inni wiedzą, więc niech człowiek pyta a nie sądy głosi.
Czy się rozlecą? :-\
Liczby w Polsce same mówią:

2004 r. – przeciętna liczba głosicieli: 127 377 (najwyższa: 128 616), wzrost 1% (Strażnica Nr 3, 2005 s. 21);

2016 r. – przeciętna liczba głosicieli: 118 947 (najwyższa: 119 932), spadek -2% (Rocznik Świadków Jehowy 2017 s. 184).

Dzięki Roszada za przywołanie tych FAKTÓW.

Drogi Romcio, czy Ci się to podoba czy nie to są FAKTY.
Pozdrawiam


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #166 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 07:15 »
Waszym celem jest zniszczenie społeczności świadków Jehowy , a przecieź jest tysiące sto razy gorszych organizacji , instytucji ,  stowarzyszeń na tym świecie !  Bardzo ryzykujecie bo jeżeli wywodzi się ta społecznośćo od Boga to zostaniecie zmiażdżeni . A jeżeli od ludzi to sami się rozlecą.

Wiesz co Romcio, masz rację , że są inne religie gorsze niż śj , tam grozi często literalna śmierć ale czy śmierć "duchowa " jest lepsza? bo nie jesteś martwy od razu?
Czy kiedy zostając wykluczonym albo jeżeli chcesz sam odejść tracisz wszystkich najbliższych , rodziców , dziadków , przyjaciół , może tez i prace jeżeli pracowałeś u brata, jesteś w dobrej kondycji psychicznej?
Co z tymi którzy nie wytrzymali tego stanu i popełnili samobójstwo, albo wróciło do organizacji tylko dlatego , że tam zostali ci których kochali i teraz cierpią bo muszą tam być , wbrew sobie?

Czy jeżeli to jest organizacja Boża , jak oni mówią a Ty piszesz to czy tego wymaga Bóg , który stworzył człowieka z wolną wolą ? Przecież to jest terror nie uważasz?

Czy naprawdę raj do którego wchodzisz po trupach najbliższych jest rajem?
Zostaną tam otwarte nowe zwoje i ciekawe czego wtedy będzie wymagać JWORG , ?!

A poza tym jak napisała Ta zła , większość zna tylko tą religię , zna ją od podszewki , dlatego uznało za właściwe ,pokazać  jej drugie oblicze , po to by " świat " poznał o nich prawdę .
Pokazać ostracyzm itd, itd. , pokazać co kryje się za tymi wyuczonymi uśmiechami .



Dziś wiem więcej niż wczoraj



Offline Iskierka

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #168 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 14:10 »
Skandaliczne zachowanie członka Komitetu Oddziału, zarejestrowanego wyznania "Świadkowie Jehowy w Polsce"

 Alexander Lesch, aktualny członek Komitetu Oddziału w Nadarzynie wyrzuca za bramę osoby które w pokojowy sposób w dniu 22 września poprosiły o informację na temat przechowywanych w Biurze Oddziału Świadków Jehowy danych osobowych na ich temat.

Co mówi na ten temat ustawa.

Art. 32. dane osob.
Uprawnienia osób których dane dotyczą
1. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorach danych, a zwłaszcza prawo do:
1) uzyskania wyczerpującej informacji, czy taki zbiór istnieje, oraz do ustalenia administratora danych, adresu jego siedziby i pełnej nazwy, a w przypadku gdy administratorem danych jest osoba fizyczna – jej miejsca zamieszkania oraz imienia i nazwiska
;
2) uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
3) uzyskania informacji, od kiedy przetwarza się w zbiorze dane jej dotyczące, oraz podania w powszechnie zrozumiałej formie treści tych danych;
4) uzyskania informacji o źródle, z którego pochodzą dane jej dotyczące, chyba że administrator danych jest zobowiązany do zachowania w tym zakresie w tajemnicy informacji niejawnych lub zachowania tajemnicy zawodowej;
5) uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane;
5a) uzyskania informacji o przesłankach podjęcia rozstrzygnięcia, o którym mowa w art. 26a ostateczne rozstrzygnięcie indywidualnej sprawy wyłacznie w oparciu o dane osobowe ust. 2;
6) żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane;
7) wniesienia, w przypadkach wymienionych w art. 23 warunki dopuszczalności przetwarzania danych ust. 1 pkt 4 i 5, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację;
8) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w przypadkach, wymienionych w art. 23 warunki dopuszczalności przetwarzania danych ust. 1 pkt 4 i 5, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania jej danych osobowych innemu administratorowi danych;
9) wniesienia do administratora danych żądania ponownego, indywidualnego rozpatrzenia sprawy rozstrzygniętej z naruszeniem art. 26a ostateczne rozstrzygnięcie indywidualnej sprawy wyłacznie w oparciu o dane osobowe ust. 1.
2. W przypadku wniesienia żądania, o którym mowa w ust. 1 pkt 7, administrator danych zaprzestaje przetwarzania kwestionowanych danych osobowych albo bez zbędnej zwłoki przekazuje żądanie Generalnemu Inspektorowi, który wydaje stosowną decyzję.
3. W razie wniesienia sprzeciwu, o którym mowa w ust. 1 pkt 8, dalsze przetwarzanie kwestionowanych danych jest niedopuszczalne. Administrator danych może jednak pozostawić w zbiorze imię lub imiona i nazwisko osoby oraz numer PESEL lub adres wyłącznie w celu uniknięcia ponownego wykorzystania danych tej osoby w celach objętych sprzeciwem.3a. W razie wniesienia żądania, o którym mowa w art. 32 uprawnienia osób których dane dotyczą ust. 1 pkt 9, administrator danych bez zbędnej zwłoki rozpatruje sprawę albo przekazuje ją wraz z uzasadnieniem swojego stanowiska Generalnemu Inspektorowi, który wydaje stosowną decyzję.
4. Jeżeli dane są przetwarzane dla celów naukowych, dydaktycznych, historycznych, statystycznych lub archiwalnych, administrator danych może odstąpić od informowania osób o przetwarzaniu ich danych w przypadkach, gdy pociągałoby to za sobą nakłady niewspółmierne z zamierzonym celem.
5. Osoba zainteresowana może skorzystać z prawa do informacji, o których mowa w ust. 1 pkt 1-5, nie częściej niż raz na 6 miesięcy.

W związku z skandalicznym zachowaniem członka Biura Oddziału, zostanie złożona wraz z materiałem dowodowym skarga do GIODO.

"Wyrzuca za bramę" kojarzy mi się z użyciem siły, nic takiego nie było, po prostu wyprosił z "uśmiechem" na ustach i czekał, aż pokornie opuścicie teren.
Myślę, że nie uzyskaliście wstępu na teren oddziału w celu uzyskania czy wglądu do swoich danych, tylko dlatego że było to związane z manifestacją. Który pracodawca, urząd, sąd, będzie tolerował takie spektakularne "najścia"? Po to są zatrudnione osoby w ochronie, by nie dopuścić do "zadymy" na terenie tychże instytucji. A oni prawdopodobnie bali się tej zadymy ;).... nie myśląc o tym, że można w pokojowy sposób załatwić sprawę.

Sorry, nie odbierajcie tego jako krytykę ale dobrze obiektywnie spojrzeć na temat.
Moje dane też tam są........


Offline trampek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #169 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 14:22 »
"Wyrzuca za bramę" kojarzy mi się z użyciem siły, nic takiego nie było, po prostu wyprosił z "uśmiechem" na ustach i czekał, aż pokornie opuścicie teren.
Myślę, że nie uzyskaliście wstępu na teren oddziału w celu uzyskania czy wglądu do swoich danych, tylko dlatego że było to związane z manifestacją. Który pracodawca, urząd, sąd, będzie tolerował takie spektakularne "najścia"? Po to są zatrudnione osoby w ochronie, by nie dopuścić do "zadymy" na terenie tychże instytucji. A oni prawdopodobnie bali się tej zadymy ;).... nie myśląc o tym, że można w pokojowy sposób załatwić sprawę.

Sorry, nie odbierajcie tego jako krytykę ale dobrze obiektywnie spojrzeć na temat.
Moje dane też tam są........


Osoby, które weszły na teren siedziby organizacji Śj powinny być wdzięczne, że nikt nie zgłosił Policji naruszenia miru domowego.

Organizacja weszła legalnie w posiadanie waszych danych osobowych i ma prawo je posiadać. Chyba, że znacie przepis, który nakazywałby każdej instytucji np organizacji kościelnej czy partii usuwać je zaraz po tym jeśli opuszczamy daną organizację.

Ogólne jedna wielka klapa z waszej manifestacji a to wejście na teren Nadarzyna to jedna wielka porażka ;)

Miłego dnia życzę ! ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień, 2017, 15:21 wysłana przez gedeon »


Offline ogórek kiszony

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #170 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 14:49 »
"Wyrzuca za bramę" kojarzy mi się z użyciem siły, nic takiego nie było, po prostu wyprosił z "uśmiechem" na ustach i czekał, aż pokornie opuścicie teren.(...)
Sorry, nie odbierajcie tego jako krytykę ale dobrze obiektywnie spojrzeć na temat. .
Uważam podobnie. Moim zdaniem, gdyby poszedł "przedstawiciel" (jedna lub dwie osoby), zadał pytanie oraz wskazał, że był umówiony, lepiej by to wyglądało. A tak to trochę taka akcja, każdy coś mówi, tych osób mówiących jest kilka...
No trochę zamętu tam było.

Również, nie odbierajcie moich słów za krytykę.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #171 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 16:18 »

Osoby, które weszły na teren siedziby organizacji Śj powinny być wdzięczne, że nikt nie zgłosił Policji naruszenia miru domowego.

Organizacja weszła legalnie w posiadanie waszych danych osobowych i ma prawo je posiadać. Chyba, że znacie przepis, który nakazywałby każdej instytucji np organizacji kościelnej czy partii usuwać je zaraz po tym jeśli opuszczamy daną organizację.

Ogólne jedna wielka klapa z waszej manifestacji a to wejście na teren Nadarzyna to jedna wielka porażka ;)

Miłego dnia życzę ! ;)

Mir domowy , niezłe określenie!
Nadarzyn nie jest prywatnym domem a instytucją , siedziba firmy nie widzę żadnego wtargnięcia manifestujących.
Z tego co piszesz to świadczy , że traktujesz Nadarzyn prawie albo całkowicie jak Watykan .
 Jeżeli weszli legalnie w posiadanie danych osobowych to oczywiste jest chyba , że jezeli ktoś chce legalnie rozwiązać przynależność to ma do tego prawo .
Widac nie pamiętasz czasów kiedy osoba zostająca świadkiem Jehowy szła do proboszcza i prosiła o wykreślenie jej jako członka KK.
Poza tym KK nie przesyła danych do innej parafii jeżeli ktoś sie przeprowadza.
Katolik ma prawo chodzić do kościoła bądź nie to jego wola . Nie traci rodziny w momencie kiedy postanawia nie chodzić tam . Oczywiście zdarzają się wyjątki ale te tylko potwierdzają regułę.

Nie masz racji , że manifestacja jest klapą , dzięki nagłaśnianiu zjawiska ostracyzmu niejeden zastanowi sie zanim da się ochrzcić jako świadek .
Nagłaśnianie naciąganych nauk świadków też niejednego ustrzeże przed daniem wiary .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline M

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #172 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 17:37 »
Myślę, że nie uzyskaliście wstępu na teren oddziału w celu uzyskania czy wglądu do swoich danych, tylko dlatego że było to związane z manifestacją. Który pracodawca, urząd, sąd, będzie tolerował takie spektakularne "najścia"? Po to są zatrudnione osoby w ochronie, by nie dopuścić do "zadymy" na terenie tychże instytucji. A oni prawdopodobnie bali się tej zadymy ;).... nie myśląc o tym, że można w pokojowy sposób załatwić sprawę.

Mylisz się. Dzisiaj rozmawiałem z osobą, która również chciała uzyskać wgląd swoje dane osobowe tak jak uczestnicy manifestacji. Zadzwoniła do Nadarzyna i chciała umówić się na wizytę by jej to umożliwiono. Podobnie jak w wypadku uczestników manifestacji powiedziano jej, że jedyną drogą jest złożenie wniosku na piśmie (który później zostanie zignorowany o czym się wielu z nas przekonało) i że jeśli przyjedzie osobiście to nikt jej tam nie przyjmie.

Urzędnicy Nadarzyna mogli wyjść z tej sytuacji z twarzą. Mogli powiedzieć na jakich zasadach są w stanie przyjąć uczestników akcji i z nimi rozmawiać i co należy zrobić, żeby ich prośby zostały wysłuchane. Dla świętego spokoju mogli wydać potrzebne kwity i nie byłoby sprawy, jednocześnie zamykając oponentom usta! Nie zrobiono tego. Jak mantrę powtarzali "dziękujemy, do widzenia", niczym roboty. Świadomie odmówili ludziom dostępu do swoich danych osobowych do których dostęp gwarantuje Polskie prawo.

Organizacja weszła legalnie w posiadanie waszych danych osobowych i ma prawo je posiadać.

Nie weszła legalnie w ich posiadanie, bo nikt z nas nie składał na piśmie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizację. Co więcej, większość z nas w ogóle nigdy nie była członkami instytucji "Świadkowie Jehowy w Polsce" która powstała w 2014 roku.

Chyba, że znacie przepis, który nakazywałby każdej instytucji np organizacji kościelnej czy partii usuwać je zaraz po tym jeśli opuszczamy daną organizację.

Artykuł 49 ustawy o ochronie danych osobowych:

1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
2. Jeżeli czyn określony w ust. 1 dotyczy danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.


Jeśli na piśmie złożyłem deklarację, że nie życzę sobie, by dana instytucja przetwarzała moje dane osobowe, to znaczy, że nie dopuszcza się, by ta instytucja mogła je dalej przechowywać. W związku z tym odmowa ich usunięcia jest przestępstwem. Co więcej, jeszcze większa kara dotyczy instytucji, które przechowują bezprawnie dane dotyczące przynależności wyznaniowej (a właśnie to robi Strażnica).

Ogólne jedna wielka klapa z waszej manifestacji a to wejście na teren Nadarzyna to jedna wielka porażka ;)

Trampek przy każdej takiej sposobności musi wmawiać sobie, że działania odstępców są klapą, żeby karmić swój coraz większy dysonans poznawczy. Bo przecież skoro ta organizacja pochodzi od Boga, to żadne działania przeciw niej nie okażą się skuteczne, prawda? Tym czasem okazuje się, że takich działań jest coraz więcej, a liczba głosicieli w Polsce zamiast rosnąć od lat topnieje. Świadomość społeczna nt. Świadków Jehowy jest coraz większa więc coraz trudniej jest im pozyskiwać nowych. Ale trampek tego wszystkiego nie widzi, bo nie chce widzieć :).
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień, 2017, 18:08 wysłana przez M »


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #173 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:10 »
Cytuj
Cytat: trampek w Dzisiaj o 14:22

    Ogólne jedna wielka klapa z waszej manifestacji a to wejście na teren Nadarzyna to jedna wielka porażka ;)

Zobaczymy jak będzie za 2017 r. :)
Jaka ta klapa będzie?
Znów -2%, jak w 2016 r. ;)

2004 r. – przeciętna liczba głosicieli: 127 377 (najwyższa: 128 616), wzrost 1% (Strażnica Nr 3, 2005 s. 21);

2016 r. – przeciętna liczba głosicieli: 118 947 (najwyższa: 119 932), spadek -2% (Rocznik Świadków Jehowy 2017 s. 184).


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #174 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:11 »
Zadufani i pełni nienawiści nadarzyńczycy, niech uczą się kultury i miłości od swojego sąsiada, którym jest Parafia KK.
Przed manifestacją zadzwoniłem do Księdza Proboszcza z sąsiadującej parafii i poprosiłem o pozwolenie zaparkowania aut w przypadku kiedy parkingi uliczne byłyby zajęte. Ksiądz po wysłuchaniu mnie bez wahania zgodził się aby w takim wypadku zaparkować tam auta, zresztą jak sam powiedział brama jest stale otwarta i każdy potrzebujący może z takiej możliwości skorzystać. Miejsca do zaparkowania wystarczyło a Księdzu podziękowałem za wolę pomocy.
Zapytałem też Księdza, czy w godzinach urzędowania w kancelarii wpuszcza tylko wybrane osoby lub nikogo, spojrzał na mnie i się uśmiechnął.

W dniu dzisiejszym zadzwoniłem do Biura Oddziału, tel odebrała dyżurna siostra zakonna, poprosiłem o połączenie z działem prawnym o dziwo zostałem połączony. Tam tel odebrała kolejna siostra zakonna, która już nie była taka miła. Na moje pytanie z kim mogę rozmawiać o przechowywaniu moich danych osobowych, po krótkiej naradzie odpowiedziała, że jest to niemożliwe.
Wykazałem, że są prawnie zarejestrowanym wyznaniem a więc instytucją i w godzinach urzędowania maja obowiązek udzielania takich informacji, chwilę trwała przepychanka i przełączyła mnie na osobę NN, bo nie chciał się przedstawić a na moje pytanie skoro decyduję o pewnych procedurach to jest odpowiedzialny w instytucji nie ma anonimowych pracowników a na moje wezwanie aby się przedstawił, odpowiedział pracownik Biura Oddziału.
Na moje stanowcze domaganie się odpowiedzi, dlaczego w dniu 22 września w godzinach urzędowania, wyproszono mnie za bramę i nie udzielono mi informacji o posiadaniu moich danych osobowych, odpowiedział NN, że należy uczynić to na piśmie.
Wskazałem że moje pisma w tej sprawie zostało złożone 05 sierpnia 2015 roku i nadal czekam na odpowiedź, odpowiedź NN, należy złożyć pismo. Pytam dlaczego i na jakiej podstawie przecież złożyłem, zażądaliście poświadczenia, to przybyłem osobiście, to w czym problem, mówię do człowieka, skoro nie jest Pan władny do podejmowania decyzji to proszę o przełączenie do członka Komitetu Oddziału, odpowiedział, że tego spełnić nie może, na moje pytanie dlaczego odłożył słuchawkę.
Zadzwoniłem jeszcze raz miła siostra zakonna odebrała tel, poprosiłem o połączenie z działem prawnym, powiedziała łącze i za chwile się odezwała, połączenie nie może być wykonane, zapytałem dlaczego, bez odpowiedzi, uprzedziłem że moja ostatnia rozmowa została w sposób mało kulturalny przerwana i nie zdążyłem zapytać czy brat zakonny o nazwisku NN wyraża lub nie wyraża sprzeciwu, że rozmowa z nim była nagrywana i stanowi dowód w sprawie, trzask odłożonej słuchawki.
No i numer mój został zablokowany.
Tak działają braciszkowie zakonni w Biurze Oddziału w Nadarzynie w czasie wyznaczonych godzin urzędowania.
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień, 2017, 18:18 wysłana przez gedeon »


Offline Highlander

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 27
  • Polubień: 63
  • Nie bylem Swiadkiem Jehowy i nigdy nie zostane nim
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #175 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:13 »
Witam wszystkich, w filmie forumowicza Stasia Klocka "Odezwa do BOŚJ w Nadarzynie"  w 1,34 zamyka brame chyba zona tego Niemca Alexandra Lescha. Zauwarzyliscie to moze ?


Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #176 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:21 »
Zadufani i pełni nienawiści nadarzyńczycy (...)

Czy sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji? Czy jest szansa, że poniosą prawną odpowiedzialność za swoje zachowanie?


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #177 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:23 »
Czy sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji? Czy jest szansa, że poniosą prawną odpowiedzialność za swoje zachowanie?

Pracujemy nad tym. ;D


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #178 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:24 »
Czy sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji? Czy jest szansa, że poniosą prawną odpowiedzialność za swoje zachowanie?

Zamierzamy sprawę zgłosić na policję (jak tylko ogarniemy kwestie prawne z tym związane), czy poniosą odpowiedzialność - czas pokaże. Policja może uznać na przykład, że szkodliwość czynu jest niewielka. My ze swojej strony zrobimy wszystko, a potem już reszta będzie w ich rękach.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #179 dnia: 25 Wrzesień, 2017, 18:55 »
To może wypowie się forumowy gówniarz.
Na początek zaznaczę, że moje podejście do manify zostanie w mojej głowie.
Nie chcę być kolejnym głosem w wyimaginowanej ankiecie.

Trampeczku, romeczku i dalsza grupo krzykaczy, jedna mała uwaga.

Pisząc o tym, że manifa była fiaskiem pamiętajcie o temacie i grupie odbiorczej tej manifestacji.
Temat dotyczy hermetycznej grupy osób.Osoby te często borykają się z problemami które ogół społeczeństwa nie zrozumie albo uzna za błahe(z ich punktu widzenia).
Ale do rzeczy.
Łatwo jest określić sukces jakim jest uratowania kilku osób z płonącego budynku.
Jeśli chodzi o osoby, które w przeciwieństwie do ciebie zaczynają trzeźwo myśleć, ciężko to określić.Dlaczego?
Wiele takich osób chce odrzucić od siebie fałsz organizacji który zjadał ich umysły i siły, jednak będą robić to w ciszy i bez afiszowania się swoimi uczuciami czy osobistą traumą.
A o jakiś miarodajnych statystykach, możemy mówić na razie w kategorii marzeń.

Dlatego Trampeczku jako oczytany człowiek, najpierw zastanów się co piszesz bo idziesz na rekord w ośmieszaniu się..