Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.  (Przeczytany 88929 razy)

Offline Puszek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #150 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 13:17 »
Ten "miły" pan, który wyprosił protestujących z terenu BO, to niejaki Alexander Lesch (obywatel Niemiec). Według aktualnej listy członków Komitetu Oddziału podanej w statucie jego nazwisko tam widnieje. Więc w kwestii danych osobowych jak najbardziej kompetentna osoba. Pytanie jak z jego językiem polskim? Jednak sądzę, że będąc tu kilka lat i przedstawiając przemówienia na zgromadzeniach w języku polskim to dobrze rozumiał co do niego mówiono.

Zdjęcie z ukończonej przez niego wraz z żoną 136 klasy Gilead w 2014 roku. (źródło: jw.org)
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #151 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 14:16 »
Cytuj
Ten "miły" pan, który wyprosił protestujących z terenu BO, to niejaki Alexander Lesch (obywatel Niemiec).
Już raz nas w Polsce Niemcy wypraszali. :-\
Nie mogli choć Polaka wybrać na stróża. :)


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #152 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 14:19 »
Ten "miły" pan, który wyprosił protestujących z terenu BO, to niejaki Alexander Lesch (obywatel Niemiec). Według aktualnej listy członków Komitetu Oddziału podanej w statucie jego nazwisko tam widnieje. Więc w kwestii danych osobowych jak najbardziej kompetentna osoba. Pytanie jak z jego językiem polskim? Jednak sądzę, że będąc tu kilka lat i przedstawiając przemówienia na zgromadzeniach w języku polskim to dobrze rozumiał co do niego mówiono.

Zdjęcie z ukończonej przez niego wraz z żoną 136 klasy Gilead w 2014 roku. (źródło: jw.org)


Pogrzebaliśmy z Gedeonem trochę po danych osobowych w WTS znajdujących się w MSWiA. Oto aktualna lista członków komitetu oddziału:

1. Paweł Adam Bugajski, urodzony (...), zamieszkały (...), dowód osobisty (...)
2. Jarosław Jerzy Dobrowolski, urodzony (...), zamieszkały (...), dowód osobisty (...)
3. Andrzej Marek Szymczak, urodzony (...), zamieszkały (...), dowód osobisty (...)
4. Wiesław Jaśko, urodzony (...), zamieszkały (...), dowód osobisty (...)
5. Tomasz Wolczko, urodzony (...), zamieszkały (...), dowód osobisty (...)
6. Vesa Tapio Vaananen, , urodzony (...), zamieszkały (...), paszport (...), obywatel Finlandii
7. Alexander Lesch, urodzony (...), zamieszkały (...), paszport (...), obywatel Niemiec
8. Ola Petteri Jarvinen, urodzony (...), zamieszkały (...), paszport (...), obywatel Szwecji
9. Daniel Emanuel Kazuś, urodzony (...), zamieszkały (...), dowód osobisty (...)
wykropkowane dane posiadamy, ale nie upubliczniamy.

W stosunku do poprzedniej listy członków doszło nazwisko DANIEL KAZUŚ.

Co o nim wiemy? Chłopak zna angielski. Przez kilka lat był tłumaczem na kongresach. Pamiętam go jako tłumacza dość elastycznego, przywiązującego więcej uwagi do formy niż dokładności tłumaczenia. Kazuś był słuchaczem szkoły Gilead, którą zresztą ukończył i dostał przydział ponownie do Polski. Można go zobaczyć na nagraniach z rozdania świadectw jednej z klas (nie pamiętam której i nie chce mi się szukać, liczę na waszą pracowitość w tym względzie)

Kazuś został powołany na członka 2 listopada 2015.

Być może zastanawiacie się jak wygląda takie powołanie. Zgodnie z aktualnym statutem, art 15 To właśnie CK wydaje poświadczony przez nowojorskiego notariusza Henry Caban dokument, w którym stwierdza nominację. Nominację podpisali Anthony Morris III oraz Douglas Mark Sanderson.

Co ciekawego wynika z tych dokumentów:
1. polscy SJ są całkowicie zależni od centrali w USA. Bez wiedzy i zgody nie są w stanie dokonać żadnych zmian w składzie zarządu. Czy można powiedzieć że to amerykańska sekta? ;)
2. Tony "obcisłe gacie" Morris ma w akcie urodzenia "trzeci". Arystokracja jakaś normalnie
3. Mark Sanderson tak naprawdę na imię ma Douglas, ale używa drugiego imienia
4. I najciekawsze: by "duchowa" nominacja doszła do skutku konieczne jest jej potwierdzenie przez "świeckiego" notariusza. Czyżby jhwh był zależny od ludzi?




Offline Caecus

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #153 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 14:27 »
Waszym celem jest zniszczenie społeczności świadków Jehowy , a przecieź jest tysiące sto razy gorszych organizacji , instytucji ,  stowarzyszeń na tym świecie !  Bardzo ryzykujecie bo jeżeli wywodzi się ta społecznośćo od Boga to zostaniecie zmiażdżeni . A jeżeli od ludzi to sami się rozlecą.
Jeżeli wywodzą się od Boga, trzeba do nich wstąpić, jeżeli nie, trzeba przed nimi przestrzegać. Albo w tę albo wew tę. Innej drogi nie widzę.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #154 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 14:56 »
Ten "miły" pan, który wyprosił protestujących z terenu BO, to niejaki Alexander Lesch (obywatel Niemiec). Według aktualnej listy członków Komitetu Oddziału podanej w statucie jego nazwisko tam widnieje. Więc w kwestii danych osobowych jak najbardziej kompetentna osoba. Pytanie jak z jego językiem polskim? Jednak sądzę, że będąc tu kilka lat i przedstawiając przemówienia na zgromadzeniach w języku polskim to dobrze rozumiał co do niego mówiono.

Zdjęcie z ukończonej przez niego wraz z żoną 136 klasy Gilead w 2014 roku. (źródło: jw.org)


Skandaliczne zachowanie członka Komitetu Oddziału, zarejestrowanego wyznania "Świadkowie Jehowy w Polsce"

 Alexander Lesch, aktualny członek Komitetu Oddziału w Nadarzynie wyrzuca za bramę osoby które w pokojowy sposób w dniu 22 września poprosiły o informację na temat przechowywanych w Biurze Oddziału Świadków Jehowy danych osobowych na ich temat.

Co mówi na ten temat ustawa.

Art. 32. dane osob.
Uprawnienia osób których dane dotyczą
1. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorach danych, a zwłaszcza prawo do:
1) uzyskania wyczerpującej informacji, czy taki zbiór istnieje, oraz do ustalenia administratora danych, adresu jego siedziby i pełnej nazwy, a w przypadku gdy administratorem danych jest osoba fizyczna – jej miejsca zamieszkania oraz imienia i nazwiska
;
2) uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
3) uzyskania informacji, od kiedy przetwarza się w zbiorze dane jej dotyczące, oraz podania w powszechnie zrozumiałej formie treści tych danych;
4) uzyskania informacji o źródle, z którego pochodzą dane jej dotyczące, chyba że administrator danych jest zobowiązany do zachowania w tym zakresie w tajemnicy informacji niejawnych lub zachowania tajemnicy zawodowej;
5) uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane;
5a) uzyskania informacji o przesłankach podjęcia rozstrzygnięcia, o którym mowa w art. 26a ostateczne rozstrzygnięcie indywidualnej sprawy wyłacznie w oparciu o dane osobowe ust. 2;
6) żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane;
7) wniesienia, w przypadkach wymienionych w art. 23 warunki dopuszczalności przetwarzania danych ust. 1 pkt 4 i 5, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację;
8) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w przypadkach, wymienionych w art. 23 warunki dopuszczalności przetwarzania danych ust. 1 pkt 4 i 5, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania jej danych osobowych innemu administratorowi danych;
9) wniesienia do administratora danych żądania ponownego, indywidualnego rozpatrzenia sprawy rozstrzygniętej z naruszeniem art. 26a ostateczne rozstrzygnięcie indywidualnej sprawy wyłacznie w oparciu o dane osobowe ust. 1.
2. W przypadku wniesienia żądania, o którym mowa w ust. 1 pkt 7, administrator danych zaprzestaje przetwarzania kwestionowanych danych osobowych albo bez zbędnej zwłoki przekazuje żądanie Generalnemu Inspektorowi, który wydaje stosowną decyzję.
3. W razie wniesienia sprzeciwu, o którym mowa w ust. 1 pkt 8, dalsze przetwarzanie kwestionowanych danych jest niedopuszczalne. Administrator danych może jednak pozostawić w zbiorze imię lub imiona i nazwisko osoby oraz numer PESEL lub adres wyłącznie w celu uniknięcia ponownego wykorzystania danych tej osoby w celach objętych sprzeciwem.3a. W razie wniesienia żądania, o którym mowa w art. 32 uprawnienia osób których dane dotyczą ust. 1 pkt 9, administrator danych bez zbędnej zwłoki rozpatruje sprawę albo przekazuje ją wraz z uzasadnieniem swojego stanowiska Generalnemu Inspektorowi, który wydaje stosowną decyzję.
4. Jeżeli dane są przetwarzane dla celów naukowych, dydaktycznych, historycznych, statystycznych lub archiwalnych, administrator danych może odstąpić od informowania osób o przetwarzaniu ich danych w przypadkach, gdy pociągałoby to za sobą nakłady niewspółmierne z zamierzonym celem.
5. Osoba zainteresowana może skorzystać z prawa do informacji, o których mowa w ust. 1 pkt 1-5, nie częściej niż raz na 6 miesięcy.

W związku z skandalicznym zachowaniem członka Biura Oddziału, zostanie złożona wraz z materiałem dowodowym skarga do GIODO.


Offline HARNAŚ

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #155 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 16:48 »
Skandaliczne zachowanie członka Komitetu Oddziału, zarejestrowanego wyznania "Świadkowie Jehowy w Polsce"

 Alexander Lesch, aktualny członek Komitetu Oddziału w Nadarzynie wyrzuca za bramę osoby które w pokojowy sposób w dniu 22 września poprosiły o informację na temat przechowywanych w Biurze Oddziału Świadków Jehowy danych osobowych na ich temat.

Babilon upadł bo tez miał bramę otwartą. ;D


Offline Lebioda

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #156 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 18:56 »
Internauta „romcio” jest bardzo przerażony „piątkową” akcją pod „Murami Jerycha” bo z wielką troską napisał:

>Waszym celem jest zniszczenie społeczności świadków Jehowy , a przecieź jest tysiące sto razy gorszych organizacji , instytucji ,  stowarzyszeń na tym świecie !  Bardzo ryzykujecie bo jeżeli wywodzi się ta społecznośćo od Boga to zostaniecie zmiażdżeni . A jeżeli od ludzi to sami się rozlecą. <

Nie zniszczyć, lecz po prostu przywrócić im tzw. ewangeliczny system myślenia na innego człowieka. Czy są gorsze? Może i są, ale niech tymi zajmują się ci, którzy ich poznali. Świadków J znam, bo byłem jednym z nich, którego wyrzucono za odruch ludzkiej przyzwoitości, bo jako Św. J, nie powinienem być uczestnikiem pochówku zmarłego, któremu moi bracia w wierze przeznaczyli zatracenie. Uczestnicy legalnej manifestacji nie przyszli pod mury „twierdzy” by ją zburzyć, lecz aby odzyskać tych członków swoich rodzin, którym Organizacja pod groźbą anatemy kazała się wyrzec. A propos „twierdzy”.

Wszystko co znajduje się za żelazną bramą to krwawica nakładu i darmowej pracy wiernych. Pozornie nie powinno mnie to wiele obchodzić, tym bardziej, że nie ma tam mojego grosza, ani też cząstki mojego wkładu pracy. Ale tylko pozornie, bo faktycznie w tych murach jest cząstka mnie i bezwarunkowego mojego oddania się i nie tyko mnie, ale też tych, którzy podjęli się piątkowego protestu. Tam są moje wyroki, które odsiedziałem w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, za działalność podziemną na rzecz tej Organizacji. Niby daleka przeszłość? Tak rzeczywiście! Tylko, że Organizacja za „Rocznikiem za rok 1994”, przejęła na swoje dobro wszystko, a zarazem nasz wkład pracy, jak też nasze cierpienia, szczycąc się osiągnięciami w tych trudnych czasach. Nie usłyszałem słowa podziękowania, ani uznania. Wszystkie walory z mojego – naszego – „konta” zostały przelane na dobro Organizacji, a mnie - nas wszystkich puszczono z piętnem odstępca.
 
Typowe dla Organizacji było zachowanie się tych dwóch odźwiernych, którym starszyzna ukrywająca się za firankami, nakazała zaprowadzić porządek na posesji. Za bramą nie można, ale na teokratycznej własności, tu musi być boży porządek. Kazali wam dać poglądową lekcje jak powinni was traktować również ci, do których idziecie z „dobrą nowiną”.


Online Stanisław Klocek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #157 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 20:51 »
Przepraszam, ale Forum podniosło mi statystyki na mym kanale YT, co współgra w synbiozie z tym forum. Oto one w podanym czasie otwarć.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień, 2017, 21:25 wysłana przez gedeon »


Offline wrzesien

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #158 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:00 »
Waszym celem jest zniszczenie społeczności świadków Jehowy , a przecieź jest tysiące sto razy gorszych organizacji , instytucji ,  stowarzyszeń na tym świecie !  Bardzo ryzykujecie bo jeżeli wywodzi się ta społecznośćo od Boga to zostaniecie zmiażdżeni . A jeżeli od ludzi to sami się rozlecą.
Kto tak powiedział? Czy"religie fałszywe" się rozpadają?


Lunkaa

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #159 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:08 »
Nie oceniajmy ludzi po wyglądzie.

niby tak, ale Tusia ja  zauważyłam, że u wielu SJ i innych fanatyków religijnych z wyrazu oczu dużo można odczytać, widać w nich takie hmm.. opętanie.
I o ile na powyższym zdjęciu ten Alexander czy jak mu tam  wygląda normalnie, tak przed bramą w Nadarzynie oczy ma totalnie nawiedzone.

anielski wygląd z demonicznym spojrzeniem.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień, 2017, 21:13 wysłana przez Lunkaa »


Offline gangas

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #160 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:13 »
Masz racje Lebioda. Też pracowałem w Nadarzynie i nocami pilnowaliśmy co by światusy nie rozkradły. Wspaniała idea wręcz pękaliśmy z zachwytu, że jesteśmy godni. Zostało to  dla centrali a ile braci włożyło w to kase??? Osobiście znam wielu ofiarodawców którzy teraz zastanawiają się PO CO??? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline sabekk

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #161 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:14 »
Przepraszam, ale Foru podniosło mi statystyki na mym kanale YT, co współgra w synbiozie z tym forum. Oto one w podanym czasie otwarć.

Przyznaję się bez bicia, że po jednym masz ode mnie. Jednak ta "Ocena..."...  sorki, oceniać nie będę.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Online Stanisław Klocek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #162 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:38 »

Nie oceniajmy ludzi po wyglądzie.
niby tak, ale Tusia ja  zauważyłam, że u wielu SJ i innych fanatyków religijnych z wyrazu oczu dużo można odczytać, widać w nich takie hmm.. opętanie.
Choć z ,Tusią, stoimy po przeciwstawnej barykadzie, to tym razem z nim się zgadzam. Też byłem fanatykiem ŚJ, i z oczu może nie wyglądam najlepiej, a tym bardziej z nazwiska. Mimo tego pokładam nadziej że, że osoby z którymi się spotkaliśmy po przeciwnej stronie "bramy", to gdzieś we wnetrzu mają swe przemyślenia, takie jak ja kiedyś, gdy broniłem do upałego nawet po krzywdzonym przez wykluczenie. Było to na forum nie istniącego pod Administracją Jarosława Zabiełły (wysoki poziom), któremu powinniśmy zawdzięczać wspaniałą Biblie Internetową  z wspaniałymi funkcjami wyszukiwania w Polskich warunkach. Dajmy szansę tym, którzy bronili twierdzy Biura Odzziału na Polskę. Niewa zne, że Niemiec, wysłuchiwał, może w jego sercu biegają myśli, choć z wiadomych względów nie może ich ujawniać, podobnie jak symatyzujący z ex-sami, a le kiedyś może to nastąpić uwolnienie od nieświadomego zniewolenia.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #163 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:39 »


Online Stanisław Klocek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #164 dnia: 24 Wrzesień, 2017, 21:48 »
... sorki, oceniać nie będę.
No pamiętasz jak walczyliśmy przeciw Adminowi w pierwszym Forum, ktróe utorowało drogę do tego. Ty niezmienny, ja gotowy na reformacje. No cóż, potrzebny jesteś. Mam nadzieję, że mimo wszytko płynie w nas podobna krew, "krew rzeczywistej prawdy". Jesteś za granicą, ale to nie przeszkoda, abyśmy się spotkali na żywo podczas kolejnej manifestacji w Polsce. Co Ty na to?