Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?  (Przeczytany 17247 razy)

Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Sierpień, 2017, 01:10 »
A to sobie poszukaj w pamięci do jakiego ? - hmm - coś mnie olśniło -0 pomódl się 'do siebie samego' -ot  :D i Ciebie na pewno wysłucha -powodzenia .


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Sierpień, 2017, 01:13 »
nie nazywam się ani Kim ani Donald a tylko ci dwaj bogowie mogą coś zrobić dla pokoju w Azji :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Sierpień, 2017, 01:28 »
Jest wielu tkz. bogów na Ziemi dla "plebsu" - obierz sobie takiego, którego pragniesz i mu ufasz .


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Sierpień, 2017, 02:34 »
To fajnie ,że masz swoją "boginie" - a jak dziękujesz Jej ,że oddaje Ci miłość za miłość ? .Napisz .


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Sierpień, 2017, 20:13 »
Słuchałem dzisiejszych wiadomości ze świata : 'Wielki Przywódca' po namyśle odwołał dziś atak na Guam . :)


Offline Roszada

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Sierpień, 2017, 20:18 »
Słuchałem dzisiejszych wiadomości ze świata : 'Wielki Przywódca' po namyśle odwołał dziś atak na Guam . :)
Tą jego rakietę by w locie strącili.

Jak Irak próbował ostrzeliwać Izrael, to rakiety spadały jak rozbite gruszki, po antyrakietach Izraela.


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Sierpień, 2017, 22:48 »
Słuchałem dzisiejszych wiadomości ze świata : 'Wielki Przywódca' po namyśle odwołał dziś atak na Guam . :)
a czy podano który z bożków zainterweniował? i czy ów bożek (wzorem A.Dudy który wyjawił że to opinia Z.Romaszewskiej była decydująca dla jego decyzji o zawetowaniu ustawy) ogłosił czyja modlitwa wpłynęła na decyzję bożka skutkującą decyzją Kima?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Sierpień, 2017, 20:45 »
Zainterweniowała Siła Wyższa (siła większa) i na razie mamy spokój ?, :) .A teraz akcja 'Zapad' na Białorusi - prowokacja dla NATO ? .


Offline dziewiatka

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Sierpień, 2017, 22:10 »
Egzorcysta Wędrowycz jest lekiem na całe zagrożenie.


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Sierpień, 2017, 22:28 »
Egzorcysta Wędrowycz jest lekiem na całe zagrożenie.
.Hmm - jaki "egzorcysta" jest 'lekiem' na całe zło - bo tego jeszcze nie wiem ?? .Pozdrawiam Cie "dziewiatka" - opisz mi to szerzej . Ok. ?


Offline Bohun

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Sierpień, 2017, 23:42 »
.Hmm - jaki "egzorcysta" jest 'lekiem' na całe zło - bo tego jeszcze nie wiem ?? .Pozdrawiam Cie "dziewiatka" - opisz mi to szerzej . Ok. ?
Odpowiem za dziewiątkę: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_W%C4%99drowycz
Przy okazji Andrzej Pilipiuk jest jednym z najbardziej popularnych (o ile nie najpopularniejszym) pisarzem w Polsce.


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Sierpień, 2017, 00:02 »
Łoj -ojoj ,przeczytałem teraz o tym 'czarowniku' - to mu podobny Rasputin na dworze Carskim ? .Skóra mi ścierpła na grzbiecie -brr .


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Sierpień, 2017, 14:48 »
skąd w ogóle założenie że trzecia wojna światowa miałaby być ostatnią? Ja jestem w stanie wyobrazić sobie nawet siedemnastą wojnę światową :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Sierpień, 2017, 20:50 »
skąd w ogóle założenie że trzecia wojna światowa miałaby być ostatnią? Ja jestem w stanie wyobrazić sobie nawet siedemnastą wojnę światową :)
                                                                                                                                                                Być może wierzysz w "gwiezdne wojny" ?? -według Ciebie na Ziemi nigdy nie zapanuje pokój ? -fatalistyczne to Twoje myślenie  :( .
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2017, 20:54 wysłana przez sawaszi »


Offline dziewiatka

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sierpień, 2017, 23:31 »
Antoni poprowadzi nas do zwycięstwa.Maciarenko na wodza naczelnego!