Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Plakaty  (Przeczytany 5620 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Plakaty
« dnia: 11 Sierpień, 2017, 17:20 »
plakaty magnetyczne do użytku podczas świadczenia w miejscach publicznych.

Prosimy zwrócić uwagę, że obecnie plakaty magnetyczne mogą być zamawiane w Biurze Oddziału w następujących językach:
angielski, cebuański, chiński mandaryński (tradycyjny), chiński mandaryński (uproszczony), czeski, czewa, duński, efik, fiński, francuski, hiszpański, ibo, ilokański, indonezyjski, japoński, joruba, koreański, kreolski (Haiti), niemiecki, pidżyn nigeryjski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, suahili, tagalski, twi, ukraiński, węgierski, włoski oraz zulu.

Gdy będzie możliwość składania zamówień dla innych języków, zostaną one ujęte w comiesięcznym ogłoszeniu o nowych publikacjach.

Jeżeli w danym języku plakaty magnetyczne nie są dostępne do zamawiania, zostaną one udostępnione w formie elektronicznej w zakładce Dokumenty, funkcja „Formularze”.

Plakaty magnetyczne do użytku podczas świadczenia w miejscach publicznych.

Na dole próbka grafiki wspomnianych plakatów
      


Offline M

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień, 2017, 17:55 »
Czy jest do tego jakiś list do starszych? Gdzie te plakaty mają być używane? Na stojakach zamiast folii, czy jeszcze gdzieś indziej?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Plakaty
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień, 2017, 19:38 »
Na reddit widziałem po angielsku ale dziś nie chce mi się go tłumaczyć. Standardowo publikował @wifibandit.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień, 2017, 22:39 »
Czy jest do tego jakiś list do starszych? Gdzie te plakaty mają być używane? Na stojakach zamiast folii, czy jeszcze gdzieś indziej?

Nic nie mam.
Jak coś się pojawi to dodam.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień, 2017, 13:11 »
.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień, 2017, 13:17 wysłana przez Franky »


Offline M

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpień, 2017, 18:16 »
Cytuj
Ponieważ udostępnienie tablic i plakatów magnetycznych oraz innego wyposażenia do świadczenia publicznego wiąże się z pewnymi kosztami, potrzebna jest rozwaga, by mieć pewność, że zbór poprze finansowo decyzję o zamówieniu danego wyposażenia (Łuk. 14:28).

Czyli wymyślili sobie jakieś nowe plakaty, zestawy startowe, cuda na kiju, ale oczywiście oczekują, że to zbory za to wszystko zapłacą. Żenada :-\


Offline Lila

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sierpień, 2017, 18:35 »
To naprawdę nie jest fake? Powiedzcie, że to żart, proszę.

Kolejne grafiki na żenującym poziomie. Nie musi to być Leonardo da Vinci, ani Rembrandt. Ale to nie jest nawet Nikifor.
To coś jest po prostu brzydkie.
Plakat z Biblią wygląda jak ikona search w Windzie, z życiem przypomina okładkę podręcznika do biologii z PRL'u, a ten o sukcesie jest tak koszmarny, że brak mi skojarzeń. Wiadomo - smartfon (tu iPhone 6, jak sądzę) to symbol sukcesu i zepsucia tego świata. Para z kieliszkami wina z palmami w tle, to zepsuci materialiści pławiący się w luksusach wczasów w kraju, w którym rosną palmy (czyli połowa świata?). Zwitek papieru to zapewne dyplom uczelni wyższej - a fuj! Poza tym dom, samochód (czerwone cabrio wow!) i kasa. Normalnie szał. Sodoma i Gomora. Brakuje tylko do kompletu seksu. Chociaż może ta laska, która trzyma telefon? Może robi selfie i wrzuca na fejsa, albo lepiej na tindera.

Oczy krwawią.


Offline pitekantrop

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sierpień, 2017, 20:52 »
ten o sukcesie jest tak koszmarny, że brak mi skojarzeń.

może to manifest, żeby pokazać, jak szkaradny jest światowy blichtr w oczach Jehowy


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Plakaty
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Sierpień, 2017, 20:57 »
Para z kieliszkami wina z palmami w tle, to zepsuci materialiści pławiący się w luksusach wczasów w kraju, w którym rosną palmy (czyli połowa świata?). Zwitek papieru to zapewne dyplom uczelni wyższej - a fuj! Poza tym dom, samochód (czerwone cabrio wow!) i kasa.
Nie zauważyłem w tych symbolach bogactwa złotego Rolexa. Czyżby to nie był atrybut ludzi zamożnych? No fakt CK żyje skromnie.  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Plakaty
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sierpień, 2017, 00:48 »
by mieć pewność, że zbór poprze finansowo decyzję o zamówieniu danego wyposażenia (Łuk. 14:28)

Jak budowali sale w Sosnowcu to jakoś nie pamiętali o Łukaszu 14:28.

„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline MX

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Sierpień, 2017, 08:47 »
Czyli wymyślili sobie jakieś nowe plakaty, zestawy startowe, cuda na kiju, ale oczywiście oczekują, że to zbory za to wszystko zapłacą. Żenada :-\
To podobne do tych systemów firm sprzedających kosmetyki, odkurzacze, zioła czy leki, itp. Tam też są zestawy startowe.

Ciekawe jest tylko jedno. Jaki jest koszt produkcji i wysyłki w konfrontacji z ceną jaką muszą zapłacić odbiorcy. Byłaby odpowiedź, czy to jest dodatkowy sposób na zarobek.

MX - koniec - MX


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Plakaty
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Sierpień, 2017, 09:27 »
.

U mnie załącznik się nie otwieram bo jest bez rozszerzenia. Dodałem i wrzucam ponownie


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Sierpień, 2017, 09:39 »
U mnie załącznik się nie otwieram bo jest bez rozszerzenia. Dodałem i wrzucam ponownie

Dzięki wielkie mi telefon wariuje i wywala forum co jakiś czas :-[
Na przyszłość się bardziej postaram bracia i siostry.


Offline Abramakabra

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Sierpień, 2017, 09:40 »
Konik morski, muszelka,  kwiatek. Przecież to się samo przez się z życiem kojarzy.


Offline Trinity

Odp: Plakaty
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Sierpień, 2017, 10:08 »
a mnie ciekawi czy jest obowiązek zamawiania tych plakatów? bo jeśli każdy zbór ma zamówić 3 i pewnie rotacyjnie je używać to przypomina mi sie amway który też ,zmuszał' swoich do zakupu drogich produktów dzięki temu miał zapewniony zbyt.
świetny pomysł na biznes