Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zmiana w regulaminie  (Przeczytany 12137 razy)

Offline Światus

Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Sierpień, 2017, 15:45 »
No chyba mi się udało bo to po prostu analogia :) A że ktoś nie potrafi jej odczytać to powiem jasno i podam przykład z natury religijny, 
Otóż jeśli ktoś mówi oczywisty fałsz . Dajmy na to SJ zaprzeczając Trójcy podają że KK głosi trzech Bogów w trzech osobach. To ja nie mogę powiedzieć słuchaj mówisz fałsz bo KK nucza o jednym Bogu w trzech osobach. Proste :)

W trosce o byt i przyszłość naszego Forum,
uzyskawszy w 2015 roku możliwość suwerennego i demokratycznego
stanowienia o Jego losie,
my,Forumowicze – wszyscy zarejestrowani użytkownicy Forum,
zarówno wierzący w Boga
będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,
jak i nie podzielający tej wiary,
a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,
równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego – Forum,

wdzięczni naszym Moderatorom za ich pracę, za walkę o neutralność religijną
okupioną ogromną ilością czasu, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim
dziedzictwie Ojców Założycieli i ogólnoludzkich wartościach,
(...)
ustanawiamy Regulamin Forum Świadkowie Jehowy w Polsce
jako prawa podstawowe dla całej społeczności Forumowiczów.  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Nikt

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Sierpień, 2017, 16:36 »
No tak moderatorzy i admini lepiej wiedzą co dla forumowiczów dobre niż sami forumowicze.  Skąd ja to znam ? A jak ktoś ma meble poustawiane do góry nogami to co ? ;)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Sierpień, 2017, 17:17 »
No tak moderatorzy i admini lepiej wiedzą co dla forumowiczów dobre niż sami forumowicze.  Skąd ja to znam ? A jak ktoś ma meble poustawiane do góry nogami to co ? ;)

Kończ waść, wstydu oszczędź!


Nikt

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Sierpień, 2017, 17:19 »
The end


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Sierpień, 2017, 19:41 »
No tak moderatorzy i admini lepiej wiedzą co dla forumowiczów dobre niż sami forumowicze.  Skąd ja to znam ? A jak ktoś ma meble poustawiane do góry nogami to co ? ;)

Zazwyczaj jest tak że właściciel wie co jest dobre dla jego własności. Nazywa się to kapitalizm. I wara innym od tego gdzie są moje meble i kiedy je rąbię na opał.
Gdy natomiast o tym co dobre dla właściciela decydują inni to jest socjalizm.

K...wa będę bronił konstytucyjnego prawa własności moją piersią na ile mi sił starczy. A cycki mi rosną na starość także tego.


Nikt

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Sierpień, 2017, 19:58 »
Zazwyczaj jest tak że właściciel wie co jest dobre dla jego własności. Nazywa się to kapitalizm. I wara innym od tego gdzie są moje meble i kiedy je rąbię na opał.
Gdy natomiast o tym co dobre dla właściciela decydują inni to jest socjalizm.

K...wa będę bronił konstytucyjnego prawa własności moją piersią na ile mi sił starczy. A cycki mi rosną na starość także tego.
A co z wolnością słowa ? To zadaje się też zdobycz kapitalizmu . Wolnością i odpowiedzialnością za słowa. Po co ta K..wa?
Przepraszam ja skończyłem ale zostałem wywołany do tablicy .


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Sierpień, 2017, 20:15 »
A co z wolnością słowa ? To zadaje się też zdobycz kapitalizmu . Wolnością i odpowiedzialnością za słowa. Po co ta K..wa?
Przepraszam ja skończyłem ale zostałem wywołany do tablicy .

Możesz se zrobić hydepark ale nie u mnie na podwórku. Czujesz powiązanie między prawem własności a wolnością słowa?
A jeśli "K..wa" skojarzyło ci się z czymś innym niż "Konwa" to masz problem ;)


Nikt

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Sierpień, 2017, 20:26 »
Możesz se zrobić hydepark ale nie u mnie na podwórku. Czujesz powiązanie między prawem własności a wolnością słowa?
A jeśli "K..wa" skojarzyło ci się z czymś innym niż "Konwa" to masz problem ;)
Konwa czy nie konwa to i tak tym bardziej nie rozumiem użycia tego słowa przez Ciebie w tym miejscu  ale to że ja nie rozumiem to nie mój problem. Ja nie muszę Ciebie rozumieć :) Ale Ty masz kłopot z logicznym używaniem wyrazów :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Sierpień, 2017, 20:52 »
Wolność słowa, o którą tak walczysz.


Offline bene

Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Sierpień, 2017, 01:02 »
Napiszę Tobie to jeszcze raz:
Posłuchaj, pisanie na forum jest przywilejem a nie obowiązkiem, przychodzisz do kogoś do domu to uszanuj panujące tam zwyczaje i zasady. Ja u Ciebie w domu nie przestawiam mebli ani sie nie pytam dlaczego węgiel trzymasz w kredensie. Uszanuj panujące zasady i nie kombinuj i pamiętaj, administracja ma zawszę racje
Nie szukaj dziury w całym.
Niby masz rację ale bodajże to już trzecia czy czwarta zmiana w regulaminie którą to zauważyłem. Zgadnij ile razy o takiej zmianie zostali poinformowani tacy forumowicze jak ja. Tacy co nie siedzą tu dniami i nocami i nie śledzą każdego jednego tematu. Już śpieszę Ci z odpowiedzią. Ani razu. A wystarczy jedna wiadomość chociażby tylko za pomocą tego forum. Gdyby nie przypadek to i tę zmianę bym przegapił. Domagasz się by przestrzegano zasad i zwyczaju tu panujących i słusznie. Tylko niech będą one wiadome wszystkim a nie tylko Tobie i ewentualnie wąskiej grupce. Bo czasami może się okazać że ktoś wejdzie do kibelka a gdy zamknie drzwi za sobą to przyklei się kartkę wchodzenie tylko z własnym papierem.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Sebastian

Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Sierpień, 2017, 02:37 »
jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził...
ale może ja Sebastian będę pierwszy, posłuchajcie :)

moim zdaniem lepsze byłoby przenoszenie postów do właściwego działu niż cenzurowanie wypowiedzi.

Przykładowo, ateista zaczyna przeszkadzać w dziale biblijnym (dajmy na to wierzący dyskutują o tym jakie jest znaczenie imienia objawionego przy krzewie gorejącym a ateista marudzi coś na temat temperatury i twierdzi że Mojżeszowi upał zaszkodził na psychikę) to przenieść jego wypowiedź do działu ateistycznego (mamy taki przecież) ale nie cenzurować...

Przykładowo, wierzący wchodzi do działu ateistycznego i tam zaczyna marudzić że w ewangelii napisano "kto uwierzy będzie zbawiony kto nie uwierzy będzie potępiony"... to zamiast cenzurować go z wyjaśnieniem że naruszył komfort psychiczny jakiegoś bezbożnika należy przenieść wypowiedź do działu biblijnego i tam niech wierzący zastanawiają się czy wg ewangelii ateista Sebastian pójdzie do piekła czy zostanie zgładzony w armagedonie czy może jednak wyląduje w czyścu. I tych rozważań o tym jak (wg ewangelii) zostanie potraktowany Sebek w zaświatach stanowczo nie należy cenzurować.

tak bym to widział.

Oczywiście, szanuję regulamin i zamierzam go przestrzegać, ale skoro gospodarz umożliwia wyrażenie opinii w tym konkretnym wątku (jeszcze umożliwia) to postanowiłem się wypowiedzieć i przedstawić swoją alternatywną propozycję.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Brat Furtian

Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Sierpień, 2017, 14:22 »
Moderacja może dba o "czystość duchową" forum...? Zgadzam się z Sebusiem co do kanalizowanie takich wątków ale nie ich wycinanie...

Czym różniliby się w tym zakresie od "urzędników duchowych" organizacji SJ moderatorzy forum...?;))


Offline Dianne

Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Sierpień, 2017, 14:23 »
I tak wszyscy umrzemy, a mnie swędzą plecy.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Sierpień, 2017, 13:07 »
Niby masz rację ale bodajże to już trzecia czy czwarta zmiana w regulaminie którą to zauważyłem. Zgadnij ile razy o takiej zmianie zostali poinformowani tacy forumowicze jak ja. Tacy co nie siedzą tu dniami i nocami i nie śledzą każdego jednego tematu. Już śpieszę Ci z odpowiedzią. Ani razu.
Hmm. Jestem tu modem chyba tak długo, jak Ty jesteś na forum, a zarejestrowany jestem tutaj od pierwszego tygodnia istnienia tego forum. I to jest pierwsza zmiana w regulaminie o jakiej wiem. Może podaj kiedy regulamin był zmieniany i jakie jego punkty uległy zmianie, lub zostały dodane lub usunięte.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Zmiana w regulaminie
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Sierpień, 2017, 13:09 »
Hmm. Jestem tu modem chyba tak długo, jak Ty jesteś na forum, a zarejestrowany jestem tutaj od pierwszego tygodnia istnienia tego forum. I to jest pierwsza zmiana w regulaminie o jakiej wiem. Może podaj kiedy regulamin był zmieniany i jakie jego punkty uległy zmianie, lub zostały dodane lub usunięte.

Zmiany są niepisane :D Przecież za ten powyżej dodany, nieistniejący wcześniej na piśmie punkt, odkąd tu jesteś, wywalałeś posty na Cmentarz. Nie przeszkadzało Ci, że taki punkt Regulaminu nie istniał.